Dyskusja o sytuacji na świecie 195

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Gdzie ty analizę świata widzisz? To że ty mnie tak postrzegasz przez FO to wiele nie zmienia, za to patrząc na was i to jak gracie oraz jakie zapowiadania było wielkiego WO można napisać dwie literki. XD.
Ale ja jestem na etapie życia, gdzie XD deckusia ma znaczenie takie jak zeszłoroczny śnieg ;)

A jak nie skumałeś jeszcze roznicy, to my stawiamy czoła nawet z odcięta głową wrogowi. Wielu jak widać już zabrakło charakteru.. a to podobno mnie wywiozły popy i miałem siadać na pustym igristoje xD
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
no takie same znaczenie jak byt WO na mapie xd

może i stawiacie czoła, natomiast warto się cofnąć na początek stron gdzie zapowiedzi o WO były takie wielkie i potężne. To, że komuś zabrakło charakteru świadczy tylko o jakości graczy.
Wiesz na początku świata nie mieliśmy 1200 wiosek jednego gracza xd z czasem trochę się popierdoliło na mapie i jako gwiazdor powinieneś też zrozumieć gdzie jesteśmy i czemu tu tak ciemno xD
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
tylko po ludzku to w tym wszystkim szkoda Cyrku. Z plusów to raczej żadne poważne plemię nie będzie się chciało przyszłości ugadywać z osobami, które do tego doprowadziły.
Jest dopiero 89 dzień świata (przypominam prędkość tutaj to 1), a w wojnie WO ma +1 jako plemię, a na świecie jest jeszcze pełno terenu do zagęszczenia. Śmieszy mnie to wyrokowanie i poczucie wygranego przez ciebie świata tylko dlatego, że przewaga waszej koalicji jest głównie napompowana ppkami
(nie jest to przytyk, a tylko i wyłącznie stwierdzenie faktu)
no oprócz ostatniej ,.nie akcji’’ na rybki.
Jeszcze dużo czasu i męczarni przed wami jak cukierkowo byś nie mówił już o wygranym świecie tyle w temacie.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.223
Nie rozumiem tego wiecznego użalania się nad sobą ze ktoś nie ma ppkow a drugi ma gdy masz opcje grania bez xd
Nawet napisałem nie przytyk a wyłącznie stwierdzenie faktu w nawiasie żeby nikt mi nie pierdolił właśnie jak ty teraz…
Chciałem tylko zilustrować, że tak naprawdę teraz głównie jest etap zagęszczania świata (wiadomo środki do tego są nieporównywalnie większe przeciwnej strony skąd tak duża przewaga w wioskach-fakt), a jeszcze walka czysto między plemienna się nie rozkręciła. Dopiero po podbiciu większości barbarek gdzie pułap przy obecnej prognozie będzie wyglądał prawdopodobnie 30% do 70% można będzie powiedzieć od tamtej pory czy ktoś kogoś dojeżdża czy nie, bo żadna z ekip nie będzie poświęcać sił na zagęszczenie i rozbudowanie śmiesznych barbarek na tej prędkości i mogła będzie latać 100% potencjałem i wtedy zacznie się prawdziwa bitka. Oczywiście wiadomo można tak uznać jeśli u rybek to był wypadek przy pracy, bo tak na dobrą sprawę w ostatecznym rozrachunku -100 to jest kropla w morzu, a świat jest ten jeszcze bardzo młody.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.676
Nawet napisałem nie przytyk a wyłącznie stwierdzenie faktu w nawiasie żeby nikt mi nie pierdolił właśnie jak ty teraz…
Chciałem tylko zilustrować, że tak naprawdę teraz głównie jest etap zagęszczania świata (wiadomo środki do tego są nieporównywalnie większe przeciwnej strony skąd tak duża przewaga w wioskach-fakt), a jeszcze walka czysto między plemienna się nie rozkręciła. Dopiero po podbiciu większości barbarek gdzie pułap przy obecnej prognozie będzie wyglądał prawdopodobnie 30% do 70% można będzie powiedzieć od tamtej pory czy ktoś kogoś dojeżdża czy nie, bo żadna z ekip nie będzie poświęcać sił na zagęszczenie i rozbudowanie śmiesznych barbarek na tej prędkości i mogła będzie latać 100% potencjałem i wtedy zacznie się prawdziwa bitka. Oczywiście wiadomo można tak uznać jeśli u rybek to był wypadek przy pracy, bo tak na dobrą sprawę w ostatecznym rozrachunku -100 to jest kropla w morzu, a świat jest ten jeszcze bardzo młody.

Ty nie ogarniasz zbyt dobrze gry w plemiona co
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.088
Nawet napisałem nie przytyk a wyłącznie stwierdzenie faktu w nawiasie żeby nikt mi nie pierdolił właśnie jak ty teraz…
Chciałem tylko zilustrować, że tak naprawdę teraz głównie jest etap zagęszczania świata (wiadomo środki do tego są nieporównywalnie większe przeciwnej strony skąd tak duża przewaga w wioskach-fakt), a jeszcze walka czysto między plemienna się nie rozkręciła. Dopiero po podbiciu większości barbarek gdzie pułap przy obecnej prognozie będzie wyglądał prawdopodobnie 30% do 70% można będzie powiedzieć od tamtej pory czy ktoś kogoś dojeżdża czy nie, bo żadna z ekip nie będzie poświęcać sił na zagęszczenie i rozbudowanie śmiesznych barbarek na tej prędkości i mogła będzie latać 100% potencjałem i wtedy zacznie się prawdziwa bitka. Oczywiście wiadomo można tak uznać jeśli u rybek to był wypadek przy pracy, bo tak na dobrą sprawę w ostatecznym rozrachunku -100 to jest kropla w morzu, a świat jest ten jeszcze bardzo młody.
Efekt kuli śnieżnej i nieco bardziej niż bogata wyobraźnia może Ci podsunąć prognozy.
 

Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
93
Jest dopiero 89 dzień świata (przypominam prędkość tutaj to 1), a w wojnie WO ma +1 jako plemię, a na świecie jest jeszcze pełno terenu do zagęszczenia. Śmieszy mnie to wyrokowanie i poczucie wygranego przez ciebie świata tylko dlatego, że przewaga waszej koalicji jest głównie napompowana ppkami
(nie jest to przytyk, a tylko i wyłącznie stwierdzenie faktu)
no oprócz ostatniej ,.nie akcji’’ na rybki.
Jeszcze dużo czasu i męczarni przed wami jak cukierkowo byś nie mówił już o wygranym świecie tyle w temacie.
Dlatego są światy z PP i światy bez Pp, jak jest problem to zapraszam na światy parzyste

/A
 
Do góry