Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
201
Nie no przykro mi nie jest ale mnie rozbawiłeś mnie nie powiem. Czy to było obrażanie raczej nawet wyrwane z kontekstu da się wyczuć tam bijący żart z moich wypowiedzi xd
Nie no, pisałeś o nas "śmieszne plata" i nie było to wyrwane z kontekstu xd Ale to chyba całe WO nas zlekceważyło, skacząc nam na plecy, ale jak to mówią - oktagon zweryfikuje.

Trzeba się spodziewać kija w dupie, takie czasy xd


Halo ale na fo ja chce być bez x ...
Trzeba się spodziewać, że jak cwaniakujesz i dostajesz wywózkę lub się kasujesz to ludzie będą Ci to wytykać Robercik :)
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Nie no, pisałeś o nas "śmieszne plata" i nie było to wyrwane z kontekstu xd Ale to chyba całe WO nas zlekceważyło, skacząc nam na plecy, ale jak to mówią - oktagon zweryfikuje.


Trzeba się spodziewać, że jak cwaniakujesz i dostajesz wywózkę lub się kasujesz to ludzie będą Ci to wytykać Robercik :)
Weź rzeczywistośc w garść i powiedz gdzie są popy. W piz*ie- z pępowiną. :) temu żyją- piłeś nie wchodź na fo bo jesteśmy kumplami xD
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.207
Nie no, pisałeś o nas "śmieszne plata" i nie było to wyrwane z kontekstu xd Ale to chyba całe WO nas zlekceważyło, skacząc nam na plecy, ale jak to mówią - oktagon zweryfikuje.
Ehhh Dudek to może nie wyrwane z kontekstu ale jego całkowite złe zrozumienie.
śmieszne plata w tym przypadku nie było użyte w celu obrażenia was interpersonalnie, a raczej użyte w celu dopełnieniu mojego żartu, gdzie się śmieje z miejsca, w którym wystartowałem i zapraszam japę na tzw. prawdziwy front do mnie. Chyba widać gołym okiem w jakiej powadze były napisane moje zdania, aż dziwne że muszę to tłumaczyć, a ktoś odebrał to na zasadzie patrzcie gracz WO wyśmiewa plate pokażmy mu, że się myli xdd
 
Wynik reakcji
201
Takie normalne posty ostatnio piszesz i nagle cos takiego :/
Smutno :/
No tak tak, bo jeśli ktoś próbuje pocisnąć mnie lub POPom, to ja już nie mogę komuś pocisnąć? Podwójne standardy jak zwykle xd

To tak jak ktoś kogoś wyśmiewa, że ubił mu offa, że amator, że nie cofnął ale jak wyśmiewającemu ubiją offa to już "luz, mam jeszcze 100, jeden off nie zmienia różnicy" :)

Ja już powtarzałem - szacunek za szacunek :) Chcesz się pośmiać ze mnie - luz. Ale ja też nie pozostanę dłużny :)
 
Wynik reakcji
201
Szczerze, to wolę podbijać barby niż być gównem ciągniętym na czyimś defie. Tak na marginesie przykra sprawa, grać 12 lat żeby ugrać jeden świat do końca.
Ale Ty jesteś solo gównem xd
I znowu płacz o defka bo u Was sojusze są tylko na papierze jak widać xd Biednie tam u Was w Cyrku z defem? Piszcie do Rybek, dają WO, może też Wam dadzą :)

Tak na marginesie, sprawdź sobie TW ile światów grałem i odpinaj wrotki do kuchni.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Ale Ty jesteś solo gównem xd
I znowu płacz o defka bo u Was sojusze są tylko na papierze jak widać xd Biednie tam u Was w Cyrku z defem? Piszcie do Rybek, dają WO, może też Wam dadzą :)

Tak na marginesie, sprawdź sobie TW ile światów grałem i odpinaj wrotki do kuchni.
Nie mamy sojuszu ani z Rybkami ani WO, w gwoli wyjaśnienia :)
 
Do góry