Dyskusja o sytuacji na świecie 195

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
@Dromq94 @RobertoMancini x Dromq94 Ale duet się u Was zrobił - że też jeszcze muszę poczekać aż zobaczę na własne oczy!
Tak mi się przypomniało coś...

View attachment 57233
View attachment 57235
View attachment 57236
Ulala mocno :)

Powiem Ci tak, my umiemy. My umiemy w to i w to czego oczekuje od ciebie Twoja lalitka**. Myślę, że im ciężej tym fajniej w naszym przypadku. Zostawiamy po sobie ślad jako Ci, którzy stawiają czoła każdemu wyzwaniu. Powinieneś się cieszyć, bo jak się świat skończy, to będziesz nas jako wrogów wspominać dobrze :).

A vizierowi to nie odpisuje, bo on to ma braki w rozładowywaniu testosteronu.
Miłego mordeczko, żebyś rósł silny i duży;)
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Ulala mocno :)

Powiem Ci tak, my umiemy. My umiemy w to i w to czego oczekuje od ciebie Twoja lalitka**. Myślę, że im ciężej tym fajniej w naszym przypadku. Zostawiamy po sobie ślad jako Ci, którzy stawiają czoła każdemu wyzwaniu. Powinieneś się cieszyć, bo jak się świat skończy, to będziesz nas jako wrogów wspominać dobrze :).

A vizierowi to nie odpisuje, bo on to ma braki w rozładowywaniu testosteronu.
Miłego mordeczko, żebyś rósł silny i duży;)
pokażesz, że możesz pokazać?
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Pokaże Ci mistrzowskie nawijanie maccaroni, psycha twarda @Varendial nie ulegnij Gwiazdorowi. Ty jesteś mocniejszy psychą. Ty wychodzisz na dwór, nie jesteś z Podziemia :)
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.213
@Dromq94 @RobertoMancini x Dromq94 Ale duet się u Was zrobił - że też jeszcze muszę poczekać aż zobaczę na własne oczy!
Tak mi się przypomniało coś...

View attachment 57233
View attachment 57235
View attachment 57236
Dudek ale musi ci się nudzić na tej przerwie od pikseli, że takie starocie wyciągasz hahah . Spokojnie te czerwone kółeczko na mapie jeszcze wyzwolę z pod waszej okupacji, a niebieskie kropki się tam pojawią jak Polska po 123latach na mapie. Machina ruszyła, a tą surkę manciniemu nie bez powodu kazałem sobie zostawić dla siebie.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.213
Ta Wasza machina się rozkręci zanim rybki upadną?
Rybki upadną nie upadną walka będzie trwała do skończenia tylko i wyłącznie gry przez Wo, a narazie w najbliższym okresie się na to nie zapowiada, więc może się rozkręci kto wie.
 
Wynik reakcji
201
Dudek ale musi ci się nudzić na tej przerwie od pikseli, że takie starocie wyciągasz hahah . Spokojnie te czerwone kółeczko na mapie jeszcze wyzwolę z pod waszej okupacji, a niebieskie kropki się tam pojawią jak Polska po 123latach na mapie. Machina ruszyła, a tą surkę manciniemu nie bez powodu kazałem sobie zostawić dla siebie.
No mówiłem, że mi się nudzi ale...niebawem wracam!

Ale akurat zobaczyłem Waszego coopa i rozmawiałem z kimś, i pamiętałem jak obrażałeś potężne POPy dlatego postanowiłem odkopać tego ss, żeby Ci też trochę przykro było :mad:
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.213
No mówiłem, że mi się nudzi ale...niebawem wracam!

Ale akurat zobaczyłem Waszego coopa i rozmawiałem z kimś, i pamiętałem jak obrażałeś potężne POPy dlatego postanowiłem odkopać tego ss, żeby Ci też trochę przykro było :mad:
Nie no przykro mi nie jest ale mnie rozbawiłeś nie powiem. Czy to było obrażanie raczej nawet wyrywając to z kontekstu da się wyczuć tam bijący żart z moich wypowiedzi xd
 
Do góry