Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
11
Przepraszam @Deckuś Gwiazda Podziemia nie miałem czasu ci odpisać bo przejmowałem waszą wioskę.

To teraz mam już dwie, masz rację że mało, ale to wciąż o dwie więcej niż ty przejąłeś frontowcom, prawda? :confused:


btw. To mówię na poważnie. Powinieneś pójść do psychologa/psychiatry się przebadać, bo to w jaki sposób się zachowujesz tutaj nie jest normalne. Wyzywanie mnie od gówien i pizd... Tak się zdrowi ludzie nie zachowują publicznie, wystaczy że poczytasz sobie to FO, tylko ty coś takiego tutaj piszesz. Warto się nad tym zastanowić.

Tabu, bo ziomal chce zostać nowym aquaila czy jak on tam miał xD
wstyd robi dekus żałuję że nie gram w cyrku :/ tam panuje chociaż kultura wypowiedzi
 
Ostatnia edycja:

VisyQ

Chłop
Wynik reakcji
9
Visyq to nie Tabu, a poza tym wy macie coś z głową. Tabu to gówno, które zassało wszędzie deffa, wydaje masę PP, gra 70?80?% deff na froncie i nic na nim nie robi. Wbił pierwszą diodę niesamowite XD

masz całą prawdę o was i fascynacji moją osobą.

View attachment 57049
VisyQ
Visyq brzydko wygląda :/
Zassał wszedzie deffa?
A co to jego wina bo potrafi kliknąć rekrutację zwiadu i jesteście jak dziecko we mgle nie wiedząc gdzie co ile ma?
U was rekrutacja zwiadu i zostawianie przynajmniej 300piko/luka na fejki jest czyms obcym,a potem się dziwić, że Under dziurawe, poburzone bo sami dajecie nam na tacę info o swoich wioskach xD
Co do grania 70/80% deff to tak jak mówię, przebij się skanem to będziesz wiedział jaki jest podział off/deff.
Widzisz skoro twierdzisz, że tabu taki słaby i wgl nie robi nic grając 70/80% deff przejmuje pojedyncze wsie, a ty mając tyle offow dajesz je sobie rozbijać jakbyś pierwszy raz w ta gierkę grał zamiast z nich robić pozytek na froncie to pokazuje twój poziom.

Generalnie czytając twoje wypociny na fo moge stwierdzić tylko jedno.
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje
 
Wynik reakcji
2.101
o jak się pięknie psy zleciały wszystkie z sterydem na czele XD

Widzisz skoro twierdzisz, że tabu taki słaby i wgl nie robi nic grając 70/80% deff przejmuje pojedyncze wsie, a ty mając tyle offow dajesz je sobie rozbijać jakbyś pierwszy raz w ta gierkę grał zamiast z nich robić pozytek na froncie to pokazuje twój poziom.
nie mam poziomu, gram drugi raz.
 

VisyQ

Chłop
Wynik reakcji
9
No odpowiedz godna twojej osoby, zabrakło argumentów, co?
Psy?
To ty najwięcej szczekasz i ujadasz na tym FO.
Może zamiast tyle na nim szczekac wejdź na plemiona i zrób uniki offami żeby nie robić z siebie pośmiewiska.
Powiedzenie "Krowa która dużo ryczy,mało mleka daje"
Pasuje perfekcyjnie do ciebie i twoje gry na froncie
 

Majsmen

KotoLew
Wynik reakcji
5.351
@19dudek28 w sumie jak chcesz to ja Ci mogę zapke wrzucić, ale zapomniałem że masz bana :(
Nie martw się, każdy kiedyś miał bana ale pytanie czy słusznie? @Kreonomaxx jako mój prokurator okręgowy starostwa w Choroszczy, myślę że jesteś w stanie stwierdzić czy winny?
Ma bana to chyba winny?
 
Wynik reakcji
201
@19dudek28 w sumie jak chcesz to ja Ci mogę zapke wrzucić, ale zapomniałem że masz bana :(
Nie martw się, każdy kiedyś miał bana ale pytanie czy słusznie? @Kreonomaxx jako mój prokurator okręgowy starostwa w Choroszczy, myślę że jesteś w stanie stwierdzić czy winny?
Ma bana to chyba winny?
Dziękuję za propozycję ale raczej chciałbym wygrać ten świat więc zostanę tu gdzie jestem.

Jestem niewinny! Mam na to świadków! Potwierdzi to każda z moi osobowości...
 
Do góry