Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Wynik reakcji
2.109
Latasz to ty po mefedronie od rana raz za razem zarzucając mi rzeczy, które nie miały miejsca xD

Zapytany, odpowiedziałem.
Ciebie nikt nie pyta- taka różnica
plotki to wlasnie chodzą, ze na mefedronie to ty w lola w sylwestra grałeś xD ew z kretem cpunem sterydziarzem cos razem bylo wstrzykiwane. moze dlatego nie kojarzysz faktów jak po discordach latasz, a pozniej sie tego wypierasz <nonono>
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
plotki to wlasnie chodzą, ze na mefedronie to ty w lola w sylwestra grałeś xD ew z kretem cpunem sterydziarzem cos razem bylo wstrzykiwane
Wiem jeszcze czym się raczę i z kim rozmawiam. Niestety.

Chyba, że masz dowod ze latam po czyichś discordach, to chętnie zreflektuje wiedzę o sobie. A jak nie masz, to wiesz ile warte sa Twoje słowa.
Bo na razie serwujesz nam festiwal farmazonów, trudno Ciebie traktować serio.
Szkoda, bo samo Under w rozmowach wydaje się elokwentne i w porządku. Może dla równowagi zaniżasz średnia.
 
Wynik reakcji
2.109
Wiem jeszcze czym się raczę i z kim rozmawiam. Niestety.

Chyba, że masz dowod ze latam po czyichś discordach, to chętnie zreflektuje wiedzę o sobie. A jak nie masz, to wiesz ile warte sa Twoje słowa.
Bo na razie serwujesz nam festiwal farmazonów, trudno Ciebie traktować serio.
Szkoda, bo samo Under w rozmowach wydaje się elokwentne i w porządku. Może dla równowagi zaniżasz średnia.
Tak z osobą, która zaczyna rozmowę od mefedron. Odejdź czasami od monitora przewietrz się to może lepiej będzie. A farmazony to ludziom w cyrku nawijasz stąd takie wzajemne kółko adoracji, fani tacy jakichś Bywuś.
 

Orbush

Miecznik
Wynik reakcji
136
plotki to wlasnie chodzą, ze na mefedronie to ty w lola w sylwestra grałeś xD ew z kretem cpunem sterydziarzem cos razem bylo wstrzykiwane. moze dlatego nie kojarzysz faktów jak po discordach latasz, a pozniej sie tego wypierasz <nonono>
Aquille na coopa na FO wrzuciłeś czy co się wydarzyło? Na przestrzeni 90 stron FO studenci psychologii mogliby pisać licencjat dotyczącej zaburzeń twojej osobowości. Ja zauważyłem ża to że masz syndrom Homerona- nieważne jak, byleby gadali. Uprzedzam że również nikt z cyrku nie jest twoim fanem bo za chwilę popadniesz pewnie w jakiś samozachwyt
 
Do góry