Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Rozumiem jakbyście startowali ten świat 183 i mówicie sobie od 1 dnia świata, że gracie razem. Dyplomacja, rekrutacja, zasoby i cel ten sam i idziecie ale sojusz podpisany w trakcie trwania świata, który nie wspominał o wspólnym zamknięciu świata, a tym bardziej, że tam były trzy plemiona, a tylko z jednym coś mieliście to 'xd'
Przecież sojusz został podpisany przed startem świata
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
h-hej
Dobrze rozumuje?
Plemie X miało z plemieniem Y sojusz, którego treść nie zawierała żadnej wzmianki o możliwości wypowiedzenia.
Następnie plemie X stwierdziwszy, że nie chce dalej współpracować z plemieniem Y, rozpisało sobie akcje pełnym potencjałem. Offy z zaplecza leciały aż tydzień, więc złożyli oświadczenie w którym dla podtrzymania ducha fair play, oznajmili w swojej wspaniałomyślności, ze bezpośrednią walke rozpoczną dopiero wtedy, gdy wszystkie offy z zaplecza już dotrą na front?

XDd

Totalnie nie znam sytuacji, być może plemie Y zasłużyło sobie na takie traktowanie, ale sytuacja sama w sobie mocno groteskowa.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Zanim wstawię screeny, jeszcze dla formalności dopytam.
Czyli uważasz, że dopiero w styczniu podpisaliśmy sojusz i wcześniej nie weszliśmy w żadną relację?
wysyłaliśmy Wam deffa na front z BS.

chcesz interpretuj i zakrzywiaj sytuacje wedle Twojej.
wbilismy ci kose? spoko
byłeś wojownikiem frontowym. spoko
pisz co uważasz, mało mnie to interesuje.

napisałeś o podpisaniu sojuszu- wkleiłem oficjalny dokument sojka.
 
Wynik reakcji
356
@Dżobi jakbys 10% energii ktora wylewasz na FO przekazywal na sprawy administracyjne w plemieniu ktore prowadzisz to wygrywalbys swiaty solo.

Na 183 mialem obok siebie 2 waszych graczy, najpierw jakiegos no-nama, a potem Konradka ktory przeszedl z BS. oboje dawali sobie wbijac diody kratka w kratke obok moich wiosek na czerwonych kropkach. Jakbys dal znac to bysmy sie tym zajeli, zamiast tego wrzucales memy o Besiakach na FO.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
napisałeś o podpisaniu sojuszu- wkleiłem oficjalny dokument sojka.
Wstawiasz informację, że podpisałeś się z nami w styczniu. Dlatego pytam, czy oficjalnie podtrzymujesz, że sojusz podpisaliśmy 3 miesiące po starcie świata, czy jednak przed startem świata byliśmy dogadani na grę?
 
Do góry