Dyskusja o sytuacji na świecie 195

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
dobra głupi jesteś nara. Nie gram na 183 od końca lutego skąd mam wiedzieć o co poszło, że wojowaliście?
poszło o to, że kilkukrotnie zwracaliśmy uwagę dzobiemu i jego zawodnikom, że nie zachowują się w stosunku do nas fair. Po kilku zgrzytach dostał wypowiedzenie sojuszu i potraktował to jako kosę.
Dziwne, że ich zachowanie wzgledem CYRKu, jego odklejonym móżdzkiem pozostaje bez zarzutu.
Chcesz coś dyskutować @Dżobi o 183, zapraszam na tamto forum. Tutaj jest FO 195 a zaczęło śmierdzieć od twojego 1szego postu a jeszcze nie zdjąłeś butów.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
O nic nie poszło. Miesiąc po poddaniu świata przez przeciwną koalicję z nienacka cyrk zaczął wysyłać ataki na nasze zaplecze/puste wioski
XD dobra można zakonczyć dyskuje na tym etapie bo nie wytrzeźwiałeś jeszcze od świętowania wygranej walki Pani Gosi z nikitą
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
poszło o to, że kilkukrotnie zwracaliśmy uwagę dzobiemu i jego zawodnikom, że nie zachowują się w stosunku do nas fair. Po kilku zgrzytach dostał wypowiedzenie sojuszu i potraktował to jako kosę.
Dziwne, że ich zachowanie wzgledem CYRKu, jego odklejonym móżdzkiem pozostaje bez zarzutu.
Chcesz coś dyskutować @Dżobi o 183, zapraszam na tamto forum. Tutaj jest FO 195 a zaczęło śmierdzieć od twojego 1szego postu a jeszcze nie zdjąłeś butów.
Ależ ja od razu napisałem po waszej kosie, że nie będę tam dyskutował, bo to nie ma sensu, jak każdy widział, co tam odjaniepawliliscie.
Od początku mówiłem, że sobie pogadamy na kolejnym świecie. Mam nadzieję, że się dobrze przygotowałes, bo moja teczka pęka w szwach
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Cyrk z nienacka dał wam tydzień wypowiedzenia, tak samo z nienacka bronił się przed waszymi atakami przed okresem wypowiedzenia xD
Jak można dać tydzień wypowiedzenia i po godzinie zacząć wysyłać ataki w sojuszu podpisanym przed startem świata, który został skonstruowany tak, że miał brak możliwości wypowiedzenia go?
 
Wynik reakcji
356
Jak można dać tydzień wypowiedzenia i po godzinie zacząć wysyłać ataki w sojuszu podpisanym przed startem świata, który został skonstruowany tak, że miał brak możliwości wypowiedzenia go?
Tydzien na dojscie atakow, nie wyslanie. Wasze wyslane ataki wchodzily kolejnego dnia.
Apo juz wypowiedziales czy dalej czekasz na Championa na DC?

Edit:
Przerabialismy juz to:
1698788709992.png

1698788774567.png
 
Ostatnia edycja:

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
ty pierwszy raz w plemiona grasz, że wierzysz w skonstruowanie sojuszu, aby nie można go było wypowiedzieć? głową ręczył, że choćby nie wiadomo co się działo to nie zerwie go?
To, że Cyrk nie dotrzymał danego słowa, nie oznacza, że wszyscy są źli i planują Cię oszukać. Nie można traktować wszystkich jak kosowników, bo rada cyrku jest kosownikami
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
ty pierwszy raz w plemiona grasz, że wierzysz w skonstruowanie sojuszu, aby nie można go było wypowiedzieć? głową ręczył, że choćby nie wiadomo co się działo to nie zerwie go?
sojusz z UwU pomimo licznie wbijanych kos przez @eSPek na elektryku w amongu przetrwał. Wiec ja wierzę w prawdziwą przyjaźń.
 
Wynik reakcji
356
Nie było żadnego wypowiedzenia ustalonego. Ustalony był sojusz bez możliwości wypowiedzenia go
Nie bylo mnie przy dogadywaniu czegokolwiek. Dla jasnosci. "Sojusz byl bez mozliwosci wypowiedzenia go" czy "mialem to w dupie, i nie obgadalem opcji wypowiedzenia sojuszu bo skupilem sie na liczeniu blaszek"?
 
Wynik reakcji
90
Nie było żadnego wypowiedzenia ustalonego. Ustalony był sojusz bez możliwości wypowiedzenia go
nikt się nie spodziewał, że jesteś chujowy w grę jak i chujową osobą do wspólnego grania. Człowiek całe życie się uczy, a te płacze to tylko nas utrzymują w przekonaniu, że była to dobra decyzja. Spierdalaj
 
Wynik reakcji
6.958
2k23, a ludzie nadal mówią, że wypowiedzenie sojuszu traktowane jest jako kosa. Rozumiem, że jakby Cyrk opowiedział się po stronie Marzycieli i bił UwU to byłoby cacy i nie byliby kosownikami tylko 'zwykły ruch dyplomatyczny' ale, że wybrali UwU i z nimi skończyli świat to jednak 'kosa'.

Rozumiem jakbyście startowali ten świat 183 i mówicie sobie od 1 dnia świata, że gracie razem. Dyplomacja, rekrutacja, zasoby i cel ten sam i idziecie ale sojusz podpisany w trakcie trwania świata, który nie wspominał o wspólnym zamknięciu świata, a tym bardziej, że tam były trzy plemiona, a tylko z jednym coś mieliście to 'xd'

Jak dla mnie to tutaj jest mocne budowanie narracji, która pasuje do historii, tym bardziej, że sam widziałem jakieś bzdety wypisywane na innych światach gdzie gracze Marzycieli chwalili się ilością blach za świat 183, a po konsultacji z graczami, których znam z UwU czy Cyrku dowiedziałem się, że takich podziałów nawet nie ma tym bardziej, że z UwU nic Marzyciele nie miały.

Jak dla mnie @Dżobi kolejny świat dzieliłeś skórę na niedźwiedziu i przez to dałeś powód do wypowiedzenia tego sojuszu. Czy był słuszny czy nie? Nie mi oceniać sprawa Cyrku i @Varendial'a ale na pewno bez winy nie byłeś.
 
Do góry