Dyskusja o sytuacji na świecie 194

El Diabolo

Chłop
Wynik reakcji
42
Wiecie dlaczego filippo do teraz na to nie odpowiedział??? Bo utworzył ankietę pytając się graczy czy chcą by się do tego odniósł <lol><lol> dzieki za informację rdzennych xmas!!!

Nie patrzac na wyniki ankiety skrobię grupowa na 8 kartek a4...poczekajcie jak zmiesza swoich graczy w black z blotem...zablokujcie ta kurwę i gniota...co za śmietnik...a to km wierzy mu w każde słowo...wysiadam...
 

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
45
Wiecie dlaczego filippo do teraz na to nie odpowiedział??? Bo utworzył ankietę pytając się graczy czy chcą by się do tego odniósł <lol><lol> dzieki za informację rdzennych xmas!!!

Nie patrzac na wyniki ankiety skrobię grupowa na 8 kartek a4...poczekajcie jak zmiesza swoich graczy w black z blotem...zablokujcie ta kurwę i gniota...co za śmietnik...a to km wierzy mu w każde słowo...wysiadam...
A pochwalisz sie pod jakim nickem grałeś w tych xmasach?
 

*Aikid*

Łucznik
Wynik reakcji
56
Jednak plemiona upadają dobrze ze kończę zabawę. Takich wyzwisk (z obu stron) nie było na żadnym świecie.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
View attachment 62555

Właśnie dostałem ciekawego screna od gracza Xmas.

@Lord Filippo nie wiem nawet jak to skomentować nieskazitelny mikolaju. Taki z ciebie grajek że postanowiłeś śmigać na bocie i jeszcze rozdawać go zaufanym mikolajom...na dodatek zgłaszasz ludzi za używanie wszystkiego co nielegalne... upadłeś na dno...nie masz kręgosłupa moralnego...

To jest twoj ostatni świat...

@kmic @Oski @Lateralis @tjbh @Malgorzata powinniście się zainteresować zanim ktoś wam zniszczy grę...

Dobrze dobrze, niech korzystają z botów ile wlezie.
Kwestia czasu jak ktoś im wyciągnie hasła do banku, prywatne foteczki i wiele więcej.
Jeszcze będą wyć potężnie. Oszukujesz, to zawsze zostaniesz oszukany. Kwestia czasu.
 

viatrix

Miecznik
Wynik reakcji
217
Najlepsze jest to że km dostaje ostatnio po dupie a cieszy się że krystalicznie czyste xmas przejmuje zbanowanego gościa xD
 

jendrus6

Chłop
Wynik reakcji
7
ktos w skrocie przedstawi aktualna sytuacja kto z kim i na kogo? cos ciekawego sie dzieje w stosunkach miedzy plemiomai?
 

Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
93
Aktualnie jest wojna między koalicją BLACK + EZ vs x mas i KM. Wróg z przewagą wisek 60:40 gdzie na akcji wychodzą +15, jutro BLACK może odbić tą stratę bo wchodzi z akcją.
 
Wynik reakcji
41
Aktualnie jest wojna między koalicją BLACK + EZ vs x mas i KM. Wróg z przewagą wisek 60:40 gdzie na akcji wychodzą +15, jutro BLACK może odbić tą stratę bo wchodzi z akcją.
Ja tu widze +51 z czego black wyszlo - 65. Może matematyka to nie jest moja mocna strona ale u Ciebie to już całkiem leży <czytaj>
 

Załączniki

  • Screenshot_20240406_125127_Tribal wars.jpg
    Screenshot_20240406_125127_Tribal wars.jpg
    351 KB · Wyświetlenia: 22

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Ja tu widze +51 z czego black wyszlo - 65. Może matematyka to nie jest moja mocna strona ale u Ciebie to już całkiem leży <czytaj>
To i tak marny wynik patrząc na ostatnie zdarzenia czyli diody po Bonku jakie miały X-mass po tym jak go zgłosili :). Obrona z 2uch stron naraz przy waszej przewadze 60-40%.

Gdyby nie ostatnie zdarzenia z Bonkiem obstawiam +15 dla Czarnych Magów na waszej łączonej akcji nr3 xD
 
Wynik reakcji
41
To i tak marny wynik patrząc na ostatnie zdarzenia czyli diody po Bonku jakie miały X-mass po tym jak go zgłosili :). Obrona z 2uch stron naraz przy waszej przewadze 60-40%.

Gdyby nie ostatnie zdarzenia z Bonkiem obstawiam +15 dla Czarnych Magów na waszej łączonej akcji nr3 xD
My pare miesiecy sie broniliśmy na 2 fronty i dalej to trwa. Nikt nie płakał. Mogliście misków nie zjadać to byście dalej walczyli tylko z nami, proste.
 
Do góry