Dyskusja o sytuacji na świecie 194

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.737
A co ty mnie psie obchodzisz xD boli dupa, że z wami nie są podpisani? ojoj wojsen, który dostał wpierdol poszedł do misi po to żeby dostać na łeb od xmas drugi raz a teraz polazł na coopa do black żeby dostać trzeci raz xD masochista się znalazł ale nie dziwie się gość lubi auto destrukcję :D @Bl-ack sno-w patrz go syjamski brat lakiernika xDD
na moich wioskach sie front zatrzymał uposiu wiec nie wiem o co CI chodzi z tym że dostałem od xmas na łeb
nie dajesz rady sam odpowiedzieć merytorycznie i blacka musisz wołać?
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
52
Chwalisz się czy żalisz, że przez tyle czasu nie potraficie pchnąć w dwa plemiona jednego biednego km ? XDD ale miernoty z was a tym bardziej z ciebie czeski jesteś taki useless, że szkoda było by mi na ciebie pluć jakbym widział jak padasz z pragnienia :D ledwo 200 wiosek pokazujesz a ile łącznie akcji przyjęliśmy xD baran no baran
Gościu kilka miesięcy jedliście darmy z rekrutacji ćwiartki mapy i klepaliście prawie sam deff dlatego uchowaliście sie chwile dłużej i to całe wasze osiągniecie tutaj, Ci co mieli troche wiecej w głowie odpuścili przegrany świat.

Filipppo porzucił kolegów którzy grają obecnie w Czarnych Magach, a KM myśli ze Xsras to ich sojusznicy. Tak długo jak robicie dla nich za tarcze i mają z was pożytek to jesteście sojusznikami... Nawet nie chce mi sie po was jechać xD


Czyli z tego co piszecie i tutaj widzę to największymi frajerami są KM wierząc że po pokonaniu Black staną 1vs1??? Gdzie Xmas będzie miało kilka tysięcy wiosek przewagi??? <lol><lol><lol> ale wyruchanie się szykuje hah

Nie no zaraz lukne na to KM może z którymś grałem...zobaczę sobie tych latwowiercow filippo...

@Czeski15 nie ty jeden się na nim przejechałeś...ludzie zazwyczaj po jednym świecie nie chcą z nim grać ;D a za wbicie kosy na 143 ścigali go po innych światach i dopadli na 160 robiąc mu sieczkę wewnątrz plemienia ;D
No dokładnie xD

Wyszło, ze gramy przeciwko sobie do tej pory nic obrazliwego na nich nie pisałem na żadnego z X-mass. Filippo ksywa pełne gacie zrobił to jako pierwszy.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
na moich wioskach sie front zatrzymał uposiu wiec nie wiem o co CI chodzi z tym że dostałem od xmas na łeb
nie dajesz rady sam odpowiedzieć merytorycznie i blacka musisz wołać?
Ty chcesz prowadzić merytoryczną dyskusje?
1712090133385.png
Twój potencjał merytoryczny kończy się tam, gdzie zamek rozporka.
Za widły i obornik przewalać, czereśniaku.
 

El Diabolo

Chłop
Wynik reakcji
42
IMG_20240403_094533.jpg

Właśnie dostałem ciekawego screna od gracza Xmas.

@Lord Filippo nie wiem nawet jak to skomentować nieskazitelny mikolaju. Taki z ciebie grajek że postanowiłeś śmigać na bocie i jeszcze rozdawać go zaufanym mikolajom...na dodatek zgłaszasz ludzi za używanie wszystkiego co nielegalne... upadłeś na dno...nie masz kręgosłupa moralnego...

To jest twoj ostatni świat...

@kmic @Oski @Lateralis @tjbh @Malgorzata powinniście się zainteresować zanim ktoś wam zniszczy grę...
 
Ostatnia edycja:

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.685
Za dwa człony darm które im wioski rozwijały i przejmowały barbarki nic im nie zrobili, myślisz że za otwarte przyznawanie się do gry na bocie coś zrobią? XD
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
667
rzygać się chce na tych wszystkich bociarzy w tej grze, jakim spoceńcem trzeba być żeby normalnie w giereczce oszukiwać bo się chce 2 dni wcześniej pałac postawić
@kmic weźcie dodajcie w końcu Invisible reCAPTCHA i problem się sam rozwiąże.
 

Yamvor

Miecznik
Wynik reakcji
93
View attachment 62555

Właśnie dostałem ciekawego screna od gracza Xmas.

@Lord Filippo nie wiem nawet jak to skomentować nieskazitelny mikolaju. Taki z ciebie grajek że postanowiłeś śmigać na bocie i jeszcze rozdawać go zaufanym mikolajom...na dodatek zgłaszasz ludzi za używanie wszystkiego co nielegalne... upadłeś na dno...nie masz kręgosłupa moralnego...

To jest twoj ostatni świat...

@kmic @Oski @Lateralis @tjbh @Malgorzata powinniście się zainteresować zanim ktoś wam zniszczy grę...

A ja mam screeny jak Filip mówi, że granie na botach jest dla leszczy i nobków śmierdzi mi hipokryzja
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
813
View attachment 62555

Właśnie dostałem ciekawego screna od gracza Xmas.

@Lord Filippo nie wiem nawet jak to skomentować nieskazitelny mikolaju. Taki z ciebie grajek że postanowiłeś śmigać na bocie i jeszcze rozdawać go zaufanym mikolajom...na dodatek zgłaszasz ludzi za używanie wszystkiego co nielegalne... upadłeś na dno...nie masz kręgosłupa moralnego...

To jest twoj ostatni świat...

@kmic @Oski @Lateralis @tjbh @Malgorzata powinniście się zainteresować zanim ktoś wam zniszczy grę...
Przecież to nawet nie jest jego nick z dc marne prowo blackowski wycierusie xd
 
Do góry