Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Pafciu123

Pikinier
Wynik reakcji
24
Ja sobie pozwolę wkleić fragment wiadomosci ktory wyslal filipek nad ranem jak wstał obsrany po uszy w poranek Wielkanocny xD
1712080910903.png
Bój sie bój bo i suport sie za Ciebie weżmie. Jak myslisz ,ze nas przełamiesz to Ty predzej dostaniesz rozwod na stół niz nasza kapitulacje.
Zjadaj te warzywa z Km jak najszybciej i w tedy zaczniemy prawdziwa wojne bo to co km reprezentuje moge porownac do kresek ktore byly na zapleczu misków tez sie bronily i upadły i teraz nikt o nich nie wspomina to samo bedzie z Km jak znikna to nawet sie tego nie odczuje XD

Znalazłeś sobie parobków a one dla Ciebie robia brudna robote tak to juz u Ciebie jest ale przyjdzie ta chwila ze z km bedzie to samo co z miskami bedzie bieg po wioski jak skoncza gre tylko czy Ty w tym czasie bedziesz mial z kim grac ? bo jak na poczatku wileczek pisal ze nie podejmiemy sie wojny bo mamy mało frontowców to tak taraz smiem stwierdzic ze wole miec pewna 30-tke niz 5 czlonow z czego za maks 2 msc bedziesz zjadac i zostanie ci rowniez pewa 30-tka. Zobaczymy co lato pokaze:D

aa bo jeszcze pultałes sie cos o samotnych kontach bez właścicieli i banami straszysz XD u nas z tym problemu nie bedzie u Ciebie zapewne tak bo na 94 sw sciagałes mnie na konto bez wlasciciela wiec juz wiesz jak to jest ":D

Perma na swoje konto juz dostałes uważaj zebys kolejnego nie dostał bo szymus nie bedzie mial co robic za Ciebie :)
 

Czeski15

Miecznik
Wynik reakcji
45
Ty @Czeski15 przypadkiem nie miałeś dobrego kontaktu z filippo??? 190??? Pamiętam z dc i gdy robiłem darme to mieliście dobre relacje...teraz jak widać taka kurwa jak filippo cię publicznie wyśmiewa. Co to się stanęło???

Nie jesteś już mu potrzebny...jakby miał mieć z ciebie korzyść to by ci na pw pierdolił slodkie słówka...Teraz liże dupe km by później wbić w nich chuja jak Blacki upadna ;D

Tradycyjnie zachowanie tej kurwy filippo. To km się przekona we właściwym czasie ;D jemu się nie ufa, jego się jebie do spodu...
Dopóki myślał ze wygrają tutaj to kontakt był dobry ale jestesmy po przeciwnych stronach i trzęsie gaciami wiec zaczął ubliżać zostaje mi na to odpowiedzieć:
Psycha mu wysiadła po ich wspólnej offensywie, a raczej nie udanej offensywie. Wiesz około 5 tyś wioch przewagi to za mało zeby z nami wygrać, a nie ma już innych plemion na których Filipppo mógłby sie podeprzeć, a wiadomo co zrobi dla wygranej. Wiec kto został zeby im pomóc ?? Jedynie suport więc trzymając sie za fujary pisali zgłoszenia na Bonka. Teraz spuszczają sie sobie nawzajem na mordy jak przejmują wiochy zbanowanego gościa wchodzą tutaj bo wkońcu mogą sie czymś pochwalić xD


No i Filipooo myśli ze jak wejdą tutaj wspólnie bedą siać propagande to KM sie podbuduje i bedą jak najdłużej robić za tarcze dla xxxów. Troche szkoda tych KM bo nic nie będą tutaj mieli po za stratą czasu.

Tak to wygląda obecnie.

111111111.png2222222222.png
 
Ostatnia edycja:

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
799
Dopóki myślał ze wygrają tutaj to kontakt był dobry ale jestesmy po przeciwnych stronach i trzęsie gaciami wiec zaczął ubliżać zostaje mi na to odpowiedzieć:
Psycha mu wysiadła po ich wspólnej offensywie, a raczej nie udanej offensywie. Wiesz około 5 tyś wioch przewagi to za mało zeby z nami wygrać, a nie ma już innych plemion na których Filipppo mógłby sie podeprzeć, a wiadomo co zrobi dla wygranej. Wiec kto został zeby im pomóc ?? Jedynie suport więc trzymając sie za fujary pisali zgłoszenia na Bonka. Teraz spuszczają sie sobie nawzajem na mordy jak przejmują wiochy zbanowanego gościa wchodzą tutaj bo wkońcu mogą sie czymś pochwalić xD


No i Filipooo myśli ze jak wejdą tutaj wspólnie bedą siać propagande to KM sie podbuduje i bedą jak najdłużej robić za tarcze dla xxxów. Troche szkoda tych KM bo nic nie będą tutaj mieli po za stratą czasu.

Tak to wygląda obecnie.

View attachment 62511View attachment 62512
Chwalisz się czy żalisz, że przez tyle czasu nie potraficie pchnąć w dwa plemiona jednego biednego km ? XDD ale miernoty z was a tym bardziej z ciebie czeski jesteś taki useless, że szkoda było by mi na ciebie pluć jakbym widział jak padasz z pragnienia :D ledwo 200 wiosek pokazujesz a ile łącznie akcji przyjęliśmy xD baran no baran
 

El Diabolo

Chłop
Wynik reakcji
38
Czyli z tego co piszecie i tutaj widzę to największymi frajerami są KM wierząc że po pokonaniu Black staną 1vs1??? Gdzie Xmas będzie miało kilka tysięcy wiosek przewagi??? <lol><lol><lol> ale wyruchanie się szykuje hah

Nie no zaraz lukne na to KM może z którymś grałem...zobaczę sobie tych latwowiercow filippo...

@Czeski15 nie ty jeden się na nim przejechałeś...ludzie zazwyczaj po jednym świecie nie chcą z nim grać ;D a za wbicie kosy na 143 ścigali go po innych światach i dopadli na 160 robiąc mu sieczkę wewnątrz plemienia ;D
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
31
Pierdolicie dwie różne teorie spiskowe. Zdecydujcie sie, albo się skasujemy, albo nas skosuje XMAS. Przyjmijcie jedną i w nią brnijcie, bo robicie wszystko żeby jakkolwiek nas skłócić.

Na razie XMAS to jedyne plemię z którym tutaj można grać i się tego nie wstydzić. Podnóżki Blacków trzymają ich przy życiu za kilka pp a jacyś wróżbici próbują się złapać brzytwy grając na botach :)

W sumie to już trochę przestajecie być śmieszni xd Bo jak normalnie mamy z Was bekę tak teraz zaczyna mi być was szkoda xd

Ta kosa leci od Xmas już któryś miesiąc i nie wiem czy leci z innego świata czy o co chodzi, że jeszcze nie dotarła xd
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.832
Pierdolicie dwie różne teorie spiskowe. Zdecydujcie sie, albo się skasujemy, albo nas skosuje XMAS. Przyjmijcie jedną i w nią brnijcie, bo robicie wszystko żeby jakkolwiek nas skłócić.

Na razie XMAS to jedyne plemię z którym tutaj można grać i się tego nie wstydzić. Podnóżki Blacków trzymają ich przy życiu za kilka pp a jacyś wróżbici próbują się złapać brzytwy grając na botach :)

W sumie to już trochę przestajecie być śmieszni xd Bo jak normalnie mamy z Was bekę tak teraz zaczyna mi być was szkoda xd

Ta kosa leci od Xmas już któryś miesiąc i nie wiem czy leci z innego świata czy o co chodzi, że jeszcze nie dotarła xd
Jedno jest pewne, zostaniecie wyruchani ale jeszcze nie wiadomo kiedy i w jaki sposób. BLACK nie zgodziło się zostać popychadłem filippo ale filippo długo nie musiał szukać i szybko znalazł sobie posłusznego pieska. Ja tam nie mam zamiaru nikogo przekonywać bo pluje na kM prawie tak samo jak na xMAS


AVE MAGUSY!
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
31
Jedno jest pewne, zostaniecie wyruchani ale jeszcze nie wiadomo kiedy i w jaki sposób. BLACK nie zgodziło się zostać popychadłem filippo ale filippo długo nie musiał szukać i szybko znalazł sobie posłusznego pieska. Ja tam nie mam zamiaru nikogo przekonywać bo pluje na kM prawie tak samo jak na xMAS


AVE MAGUSY!
Ale na kogo bardziej?

Pragnę przypomnieć, że to BLACKI się podpisały z pieskami pacika xD
Szkoda tylko ekipy zaskocza, bo możecie im buty pucować :D
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
799
Pierdolicie dwie różne teorie spiskowe. Zdecydujcie sie, albo się skasujemy, albo nas skosuje XMAS. Przyjmijcie jedną i w nią brnijcie, bo robicie wszystko żeby jakkolwiek nas skłócić.

Na razie XMAS to jedyne plemię z którym tutaj można grać i się tego nie wstydzić. Podnóżki Blacków trzymają ich przy życiu za kilka pp a jacyś wróżbici próbują się złapać brzytwy grając na botach :)

W sumie to już trochę przestajecie być śmieszni xd Bo jak normalnie mamy z Was bekę tak teraz zaczyna mi być was szkoda xd

Ta kosa leci od Xmas już któryś miesiąc i nie wiem czy leci z innego świata czy o co chodzi, że jeszcze nie dotarła xd
Z arkadi zieloni ataki wysyłają xD spokojnie zaraz zostaniemy wyruchani :D
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
799
a niby czemu ten pies mialby dotrzymać umowy po tylu nieczystych zagrywkach na tym świecie? xD juz to widze jak czeka kilka miesiecy az sie zrownacie liczba wiosek
A co ty mnie psie obchodzisz xD boli dupa, że z wami nie są podpisani? ojoj wojsen, który dostał wpierdol poszedł do misi po to żeby dostać na łeb od xmas drugi raz a teraz polazł na coopa do black żeby dostać trzeci raz xD masochista się znalazł ale nie dziwie się gość lubi auto destrukcję :D @Bl-ack sno-w patrz go syjamski brat lakiernika xDD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
a niby czemu ten pies mialby dotrzymać umowy po tylu nieczystych zagrywkach na tym świecie? xD juz to widze jak czeka kilka miesiecy az sie zrownacie liczba wiosek

Ty zapijaczony flecie, skończ już te stęki.
Matka łopatą pożar na łbie Ci gasiła?
Co się stało, że wyrosłeś na takiego bezmózga? Masz brata i zabrał więcej niż pół mózgu?
 
Do góry