Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Wynik reakcji
3.042
@boh12prawdziwy masz, edukuj się:

"Prawa człowieka to zespół praw i wolności, które przysługują każdemu człowiekowi bez względu na rasę, płeć, język, wyznanie, przekonania polityczne, pochodzenie narodowe i społeczne, majątek itp. Prawa człowieka są niezbywalne (nie można się ich zrzec) i nienaruszalne."
 

Deleted User - 849095943

Guest
TYLKO SIĘ NIE ZESRAJ NA DYWAN Z PODNIECENIA , BO CI SUFLET STRZAŁA WYJEBIE
 

Deleted User - 849095943

Guest
Kilka słów na szybciocha, bez uwzględniania obecnie obowiązującej dyplomacji. Piszę tylko o tym co widzę.


@PacikW x Cuna - kapitalny ruch fuzji z NP.
Możesz zapytać @Kuwejt, że już jakieś 2-3 tyg temu pisałem mu, że w związku z tym, że jesteś cwany nie wolno pozwolić na Twoje przejęcie NP:)
Jak zwykle trafiłem, pojawił Ci się taki plan w głowie:)
Może dodam, że pisałem dlatego, że jeszcze grając w Kumplach nie chciałem pozwolić, by plemię znalazło się w potrzasku. Zaufanie zaufaniem, ale warto mieć karty po swojej stronie. Kuwejt pozwolił, zobaczymy.
Ruch kapitalny, brawo, nie pomyliłem się pisząc też wtedy, że masz pojęcie o co w tym chodzi.
Brawo

--

@momomisiek i jego EM
Nie wiem jakie mają relacje z Rafałkami, ale jeśli się biją, to jest to skrajny kretynizm. Naturalni sojusznicy i przy dobrym dogadaniu wizja bardzo długiej wspólnej gry.
Układ genialny na pchanie mapy

--

BLACK ta sama sytuacja co wyżej. Naturalni sojusznicy z EM. Nie wiem kto na kogo postawi, ale trójprzymierze by było ciężko tu zawiązać, ograniczenia terenem.
No chyba, że BLACK by zupełnie odpuściło kierunek centrum. A ekipę mają przednią i ograć ich bardzo ciężko będzie.

Choć myślę, że ktoś z trójki BLACK - RAFAŁKI - EM musi wypaść, by miało to sens. Kto nie mam pojęcia.
No i będzie to hmmm strasznie słabe, bo nawalanie się między sobą na obrzeżach, jednak głupota.

Gdybym był dyplomatą któregokolwiek z tych tworów, jednak bym zaryzykował i dograł trójprzymierze z dokładnym rozpisaniem jak to ma wyglądać. Za mocne ekipy tu są, walki będą wzajemnym wyniszczeniem

--

Północno Zachodnia ćwiartka ewidentnie darmówkarze z X-mas faworytami do opanowania, nie wiem jakie mają relacje z gówno plemieniem WojSen, ale to plemię ledwie zipie i skończy szybciej niż zaczęło. Najbardziej trefny i zepsuty twór świata 194. Plemię do dupy, bez perspektyw i szans.
Dobrych graczy można tam liczyć na palcach jednej ręki. Pełno zdrajców, nieudaczników i totalnych miernot. Do skasowania.

--

Sekta, EZ, PDZ nie daje większych nadziei, są w strefie zgniotu między Pieskami a BLACK i tylko patrzeć jak zaczną im wadzić.
Mogę się oczywiście mylić, jeśli tak, przepraszam.

--

Mniam i Marionetki odstrzał, jeśli nie sfuzjują się z kimś z obrzeży. Ale z kim?

--

KUMPLE nie mają już żadnej alternatywy, muszą grać do końca z Pacikiem. Tu nie ma żadnego wyboru

--

Z całej mapy na ten moment układ @PacikW x Cuna z @Kuwejt wygląda najlepiej. I najbardziej obiecująco.
Pytanie czy Kuwejt już się obudził i czy Pacik ogarnie tylu ludzi. Zdolności na pewno ma, ale czy wyrobi czasowo.

Oczywiście nie będę pisał dlaczego ten układ wygląda najlepiej, wystarczy spojrzeć i wziąć pod uwagę kto jako pierwszy napisał do Kuwejta - pogadaj z Pacikiem, to naturalny sojusznik, trzeba się podpisać.


To tak na szybko

WOJSREN NA PEWNA PRZEJEBIA , JAK CO SWIAT A RESZTY NIE ZNAM , SWIAT JAKICHŚ NO NAME TOTALNYCH. POTĘŻNE P BY OCH ROZJEBALO W PYŁ
 
Do góry