Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
910
Z konia spadłeś?
Polityka pogardy? A druga strona, to święta?

Takiej pogardy dla zwykłego człowieka, jaką prezentuje pato celebrycki świat estradowy, to nie widziałem przez ostatnie 20 lat.
Srają Ci na łeb, a Ty założyłeś kask i udajesz, że nie czujesz.

Zatem wytłumacz mi na czym według Ciebie ta pogarda polega i w czym się różni od politycznych rywali.
Bo ja różnic nie widzę


No przyznałem się przecież, że się wczoraj uchlałem i szukałem zaczepki xDDDDDD

generalnie tak i prawica i lewica stosuje pogarde, i między sobą nawzajem i do wartości wyznawanych. Prosty przykład imigranci
(prawica), kościoły(lewica).


Raczej nikogo bym tutaj na piedestale nie wystawił.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
No przyznałem się przecież, że się wczoraj uchlałem i szukałem zaczepki xDDDDDD

generalnie tak i prawica i lewica stosuje pogarde, i między sobą nawzajem i do wartości wyznawanych. Prosty przykład imigranci
(prawica), kościoły(lewica).


Raczej nikogo bym tutaj na piedestale nie wystawił.

Widać było bait gołym okiem, tylko boszek dał się nabrać xd
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Szybko usta zamkniesz jak front się pojawi obok ciebie, teraz sobie siedzisz daleko od akcji i zgrywasz chojraka :)
 

ZabojcaaChomikow

Łucznik
Wynik reakcji
183
A co mają moi pokonani wspólnego z twoim żałosnym zbierakiem ? Ja gram póki co na zapleczu i przejmuje Barbarki więc te pokonane jednostki to są tylko na wsparciu ;p ale trzeba być takim idiotą jak tY żeby tego nie widzieć
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
Ty a powiedz mi kiedy jakąś akcję wojsreny wyprowadza ? Tak Ja wiem twoim zdaniem nie trzeba bo lakalsy działają ale ja chętnie zobaczę jak wielkie Wojsren wyprowadza akcje ;p bo chyba od początku świata akcji nie zrobiliście ;p

Ty się módl kurwa żeby żadnej nie zrobili, bo jak bronicie tak dobrze jak atakujecie to możecie listopada nie dotrwać
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
IMG_6468.jpeg
bezczelne próby skłócenia kumpli i doprowadzenia do wewnętrznego rozłamu —> akcja z użyciem pełnego potencjału —> zderzenie z rzeczywistością, niemożność przejęcia ani jednej wsi

7.10.2023 - totalna kompromitacja ofensywna propagandzistwów i punkt zwrotny w konflikcie.
Wstyd, hańba i żenada.

Kumple przejmują inicjatywę.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
View attachment 54050
bezczelne próby skłócenia kumpli i doprowadzenia do wewnętrznego rozłamu —> akcja z użyciem pełnego potencjału —> zderzenie z rzeczywistością, niemożność przejęcia ani jednej wsi

7.10.2023 - totalna kompromitacja ofensywna propagandzistwów i punkt zwrotny w konflikcie.
Wstyd, hańba i żenada.

Kumple przejmują inicjatywę.
Kto tak akcje zjebał?
 
Do góry