Dyskusja o sytuacji na świecie 194

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Przecież EM się po niech przejedzie. Grałem na tych i na tych. Duża różnica klas (mimo tego, że EM to nie jest jakiś potwór xD)

Cóż, po mnie też się przejadą w takim razie, ale dawno takiej padaki nie widziałam XD

Mieć taką przewagę i przejąć na akcji pewnie ze 2 wioski, które znając życie stracą przed kolejną akcją XD

I jeszcze wejdą na FO się pochwalić, że zburzyli komuś kuźnię XD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Cóż, po mnie też się przejadą w takim razie, ale dawno takiej padaki nie widziałam XD

Mieć taką przewagę i przejąć na akcji pewnie ze 2 wioski, które znając życie stracą przed kolejną akcją XD

I jeszcze wejdą na FO się pochwalić, że zburzyli komuś kuźnię XD

Dobra ale skończ już czereśniaro się podniecać.
Już czytać się nie da tych pierdów.
Od 20 stron orgazm ma, bo wybroniła kilka ataków.
Wow, jak tego dokonałaś?
Toć to cud, spektakularna sprawa, nigdy czegoś takiego nie widziałem.
 
Wynik reakcji
59.447
Cóż, po mnie też się przejadą w takim razie, ale dawno takiej padaki nie widziałam XD

Mieć taką przewagę i przejąć na akcji pewnie ze 2 wioski, które znając życie stracą przed kolejną akcją XD

I jeszcze wejdą na FO się pochwalić, że zburzyli komuś kuźnię XD
Jak będziesz tryhardować to na tym serwerze bez ekip byś mogła cały świat siedzieć na wyspie 20 wioskowej :)
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jak będziesz tryhardować to na tym serwerze bez ekip byś mogła cały świat siedzieć na wyspie 20 wioskowej :)

Toten teraz każdą głupotę napisze, bo myśli, że mnie zdenerwuje iks de XD
Pisz pisz, już coraz więcej osób sądzi, że masz coś nie tak pod kopułą.
Cierpliwie dzień po dniu pracujemy
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.737
Ty a powiedz mi kiedy jakąś akcję wojsreny wyprowadza ? Tak Ja wiem twoim zdaniem nie trzeba bo lakalsy działają ale ja chętnie zobaczę jak wielkie Wojsren wyprowadza akcje ;p bo chyba od początku świata akcji nie zrobiliście ;p
lepiej przejmowac sobie po 1-2 wioski na lokalnych akcjach w 4-5 osob niz slac offy z 45 pol jak Wy i podbijac 2 wioski na akcji 8 czlonow XDDD
 
Do góry