Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Deleted User - 849167984

Guest
Walczyliśmy z MNIAM i KEY XD I mieliśmy wlatywać w Jutro, żeby zaraz otworzyć sobie front z MAG.
Jakby Zicu nie był tam dyplomatą to byśmy się nie dogadali nigdy. Ale czasami warto było schować własną dumę do kieszeni dla dobra plemienia.
Uważam i uważałem dalej że Jutro jest gównem. Wiedziałem, że to jest nasza jedyna szansa, bo MAG miało sojusz z Mniam więc jakbyśmy ich klepali z dwóch stron to byśmy sobie otworzyli front i z nimi. Jak widać to nic nie dało i tak przegraliśmy, ale nikt mi nie powie ze w dyplomacji nie zrobiłem wszystkiego co było możliwe.
Ale lepiej pieprzyć głupoty jak się gówno człowiek zna na dyplomacji. (aka Black Snow)

A co do postu Czarnej Szmaty - ludziom się nie chce patrząc na to co zrobił KMIC z plemionami polskimi.

Ty a Ty w ogóle miałeś jakąkolwiek granicę z jUTREM?
Nie a i tak dygałeś.

Człowieku, pisałeś, że idziesz zgnoić jUTRO i pokazać ile są warci. Oni napisali Ci - ok, sprawdźmy to.
I co? I Ty, Ty sam poleciałeś błagać ich o pona.
Czy można jako dyplomata bardziej się upokorzyć? To ta Twoja wielka strategia?
I jeszcze myślałeś, że to przejdzie niezauważone. O zgrozo, przecież gdybym ja po miesięcznej przerwie wtedy nie wrócił, to by Ci się udało to ukryć.

W dyplomacji zawaliłeś wszystko co było możliwe. Ale wiadomo, musiałeś wyjechać na truskawki.
To Twój błąd, że mając obrzeża walczyłeś z obrzeżami a konkretnie z Key. Mając w centrum AoS, które można było spokojnie z Keyami zjeść w miesiąc.
Ale nie potrafiłeś się dogadać, bo buta Twoja i Twoich graczy sprawiły, że nikt nie chciał się z wami układać.
Poza tym chciałeś zrobić coś odwrotnie niż wszyscy. Żeby się wykazać, swój kunszt.
No i zrobiłeś. Dostaliście mele na łeb.
 

Deleted User - 849167984

Guest
I liczę BulwaŻenady, że nie okażesz się tchórzem.
Świat 200 czeka
Ja też na Ciebie czekam
Zbierz ekipę i dawaj. Z przyjemnością po raz kolejny zniszczę Twoje Pee.

@BulwaZaglady ma okazję zmyć hańbę. Ale wątpliwe, że to się stanie, bo pewnie już dyga
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Ja o tobie też nie słyszałem ;) Jak są jeszcze szybkie to mogę cię na szybko wyjaśnić ;p

Widzisz w końcu napisałeś coś o grze, a o życiu piszą tutaj przegrywy

@edit Może nie słyszałeś bo ja w plemsy gram z przerwami od 2007 roku, a ty wyglądasz na nopka ala black snow
:)

Nie ma szybkich wiec nie noge ci spuscic manta musisz tu siedzirc i opowoadac o swoim zyciu jak przegryw :(
 

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
496
Dlatego zaproponował, bo zawieszone XD XD XD
Dlaczego są zawieszone? Nie jestem na czasie z informacjami.

Nie ma szybkich wiec nie noge ci spuscic manta musisz tu siedzirc i opowoadac o swoim zyciu jak przegryw :(
Podłapałeś słówko i teraz je powtarzasz, widzę że masz też lekkie upośledzenie umysłowe, a mogłem się domyślić odrazu po tym jak piszesz ;)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
I liczę BulwaŻenady, że nie okażesz się tchórzem.
Świat 200 czeka
Ja też na Ciebie czekam
Zbierz ekipę i dawaj. Z przyjemnością po raz kolejny zniszczę Twoje Pee.

@BulwaZaglady ma okazję zmyć hańbę. Ale wątpliwe, że to się stanie, bo pewnie już dyga
Żeby kogokolwiek zniszczyć na plemionach to trzeba wyjśc z etapu 1 wsi.
 
Do góry