Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

Deleted User - 849167984

Guest
Aktualizacja!

@PacikW x Cuna to nie tylko ćwierćinteligent i nikczemny gbur, ale również wulgarny cham i zwykły oblech.

Z lubością obserwuję proces w którym próbujesz stać się Wielkim Black Snowem.
Musisz jednak jeszcze dużo trenować, choć już teraz dobrze Ci momentami idzie.
Cieszę się, że jestem dla kogoś wzorem do naśladowania.

Co do treści.
Jeden wpis absolutnie nie dyskwalifikuje kogoś jako człowieka. To może być wynik emocji jaka w nim drzemie.
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Nie wiem czego ode mnie oczekujesz.
Był to wpis nieprzyzwoity, chamski i nigdy nie powinien mieć miejsca. Pomimo tego, że regularnie prowokujesz.

Niemniej nie wiem już po raz który, nawołuję Cię byś przestał wydawać wyroki i stawiać pytania z tezą.
Jakim prawem oskarżasz mni o promowanie i wspieranie takich wpisów?
Hamuj bajere
On jest z jUTRA.

Mam nie pisaną zasadę ludzi z jUTRA, eLITE czy mARIONETEK/kUMPLI jechać bez uczuć.
O reszcie przeciwników złego słowa bym nie powiedział !
Szacunek się należy, ale tym co na niego zapracowali.
 

Deleted User - 849167984

Guest
On jest z jUTRA.

Mam nie pisaną zasadę ludzi z jUTRA, eLITE czy mARIONETEK/kUMPLI jechać bez uczuć.
O reszcie przeciwników złego słowa bym nie powiedział !
Szacunek się należy, ale tym co na niego zapracowali.

Nie, nie, absolutnie się nie zgadzam.
Mylisz pojęcia.
Szacunku okazywać nie musisz.
Ale podstawy kultury w sferze publicznej, jak najbardziej wypada.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
807
On szczy na cieb

On jest z jUTRA.

Mam nie pisaną zasadę ludzi z jUTRA, eLITE czy mARIONETEK/kUMPLI jechać bez uczuć.
O reszcie przeciwników złego słowa bym nie powiedział !
Szacunek się należy, ale tym co na niego zapracowali.
ty na ten szacunek nie potrafiłeś sobie zapracować jako nasz sojusznik a jako wróg to tym bardziej tego nie zrobisz
a przemczi to dobry chłop z Jutra
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
ty na ten szacunek nie potrafiłeś sobie zapracować jako nasz sojusznik a jako wróg to tym bardziej tego nie zrobisz
a przemczi to dobry chłop z Jutra
Myślę, że zapracowałem w końcu dwa światy z sojusznikiem wygrane na jednym nawet nie powinienem dawać blach bo dominacja była ich 6% totalnie zwarzywili, pomimo tego dostali 8 blach na 70 za 6% przejętego świata z ponad 90% :p
Swojego czasu, potem jak był inny serwer gdzie Wojseny miały dostać blaszki od P nie dostali, a mieli podobny udział % z tego co pamiętam. Także nie oceniaj a poznaj.

Pisząc tak poważnie :)

Na drugim, gdyby nie ja to by mój '' były projekt '' wypowiedział Betę szanownego Duncana, ale nie pozwoliłem na to. Bo kretynizm wbijać w dobrego i bezproblemowego sojusznika.


Krętaczy się nakurwia i jebie, pamiętaj to. :)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
807
Myślę, że zapracowałem w końcu dwa światy z sojusznikiem wygrane na jednym nawet nie powinienem dawać blach bo dominacja była ich 6% totalnie zwarzywili, pomimo tego dostali 8 blach na 70 za 6% przejętego świata z ponad 90% :p
Swojego czasu, potem jak był inny serwer gdzie Wojseny miały dostać blaszki od P nie dostali, a mieli podobny udział % z tego co pamiętam. Także nie oceniaj a poznaj.

Pisząc tak poważnie :)

Na drugim, gdyby nie ja to by mój '' były projekt '' wypowiedział Betę szanownego Duncana, ale nie pozwoliłem na to. Bo kretynizm wbijać w dobrego i bezproblemowego sojusznika.


Krętaczy się nakurwia i jebie, pamiętaj to. :)
masochista z ciebie skoro myślisz nad samookaleczeniem :Da z tym jebaniem siebie to nie wiem onanista może czy co
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.478
On jest z jUTRA.

Mam nie pisaną zasadę ludzi z jUTRA, eLITE czy mARIONETEK/kUMPLI jechać bez uczuć.
O reszcie przeciwników złego słowa bym nie powiedział !
Szacunek się należy, ale tym co na niego zapracowali.
Nie znam typa, pierwszy raz mam z nim do czynienia, a ten wyzywa mnie od najgorszych tylko dlatego, że uroił se coś w pustym łbie na temat gierki komputerowej xD

Mózg do cna przeżarty przez plemiona. Wróć do żywych odklejeńcu.
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
mój nick zapamiętasz jeszcze długi czas :D
Każdy zapamięta, w końcu się nazwa zgrywa z czynami XDDDDDDD

Przekombinowaliście zarówno z obstawianiem naszych wrogów jak i z wpuszczaniem ich na nasze plecy.

Cud miód taki sojusznik! :D
Jeśli uważasz że nic nie zrobiliście to jesteś nieskalany w plemionach niczym twój umysł w realu

Zazwyczaj krytykowałem pacika na forum jak zrobił coś głupiego..
Więc muszę dalej to robić.
Zjebales pacik że widząc dwa miesiące temu takie kurestwo ,.. pozwoliłeś mu się rozwinąć xddd
 
Do góry