Dyskusja o sytuacji na świecie 194 - PLEMIONA

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Teczka gracza @przemeczi

Na początek wyjaśnię Państwu dlaczego tę teczkę otwieram. Otóż robię to na własne życzenie gracza @przemeczi, który sam tego chciał, a nawet żądał.
Ten gracz PUBLICZNIE piętnował osoby mające na sumieniu oszustwa w przeszłości, jednocześnie samemu przedstawiając siebie jako krystalicznie czystego, nie łamiącego zasad.
To prawda, nie łamałeś zasad gry przemeczi.
Dopuściłeś się wiele gorszych przewinień.

Otóż w wyniku mojej prowokacji na świecie 182, gracz @przemeczi wpadł w moją pułapkę.
Sam do mnie napisał na priv po ataku który na niego wysłałem, nie wiedząc kto kryje się za tym loginem, który prezentuje w screenie niżej.
Zgodził się kretować o stanie wojsk kolegi z plemienia. Zdradził swoje plemię, zdradził kolegów, stał się kretem.

Czytamy od dołu, zgodnie z kolejnością wpisów:


Wpis z godziny 11:46 jasno wyraża zgodę na kretowanie i zdradę swojego plemienia.
Czarno na białym.

Jakie prawo masz przemeczi do oceniania innych w świetle tych dowodów?
Jakie?
Czy dopiszesz się do listy oszustów i zdrajców?
Ta rozmowa to był błąd i jestem w stanie otwarcie się do tego przyznać.
Błąd, gdyż daje ona możliwość nadinterpretacji lub dokonania interpretacji fałszywej, przez nieprzychylne mi osoby.

Jednak wciąż jest to tylko rozmowa.
Nie powinna mieć miejsca, tłumaczenie jej żartem jest bezcelowe. Jak wiemy, Twoje poczucie humoru Black, jest dość znacznie zaburzone, więc pewne rzeczy możesz rozumieć inaczej niż wszyscy inni.
Przyznaje się więc do błędu.

Należy jednak zaznaczyć, że nigdy potajemnie nie kretowałem i nigdy nikomu nie wbiłem kosy.
Pod tym względem jestem czysty jak łza.

Niemniej jednak punkt dla Ciebie.
Dziękuję Ci za przypomnienie mi tego małego występku. Nie mam żadnego problemu z zaakceptowaniem Twojej wersji, gdyż nie zwykłem ograniczać praw innych ludzi do wyrażania swoich twierdzeń.
 

Deleted User - 849167984

Guest
Ta rozmowa to był błąd i jestem w stanie otwarcie się do tego przyznać.
Błąd, gdyż daje ona możliwość nadinterpretacji lub dokonania interpretacji fałszywej, przez nieprzychylne mi osoby.

Jednak wciąż jest to tylko rozmowa.
Nie powinna mieć miejsca, tłumaczenie jej żartem jest bezcelowe. Jak wiemy, Twoje poczucie humoru Black, jest dość znacznie zaburzone, więc pewne rzeczy możesz rozumieć inaczej niż wszyscy inni.
Przyznaje się więc do błędu.

Należy jednak zaznaczyć, że nigdy potajemnie nie kretowałem i nigdy nikomu nie wbiłem kosy.
Pod tym względem jestem czysty jak łza.

Niemniej jednak punkt dla Ciebie.
Dziękuję Ci za przypomnienie mi tego małego występku. Nie mam żadnego problemu z zaakceptowaniem Twojej wersji, gdyż nie zwykłem ograniczać praw innych ludzi do wyrażania swoich twierdzeń.


Dziękuję, że się nie wypierasz. Bo nie ma usprawiedliwienia na Twoje haniebne zachowanie.

Finalnie nie doszło do kretowania, bo jak przedstawia załączona rozmowa, to ja Cię zbyłem i nie chciałem kontynuować rozmowy. A pewnie bym ugrał więcej.

Teraz zdaje się, że rozumiesz, iż nie masz moralnego prawa oceniać innych, gdy sam byłeś gotów zdradzić własne plemię.
Zasady gry tego nie regulują, ale reguluje to przyzwoitość. Lepiej grać na bocie, niż przeciwko kolegom z plemienia.
Tak obiektywnie.

Proszę nie brnij w dalsze uszczypliwości pod moim adresem. Nie masz dla nich żadnych uzasadnień.
A ja dalej mam w teczce bardzo dużo materiałów
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
@Kuwejt wzywam Cię do honorowego zachowania się i przeproszenia za pytanie z tezą, które insynuowało oszustwo.

Ja nie pytam czy przestałeś okradać sklep osiedlowy. Bo to by było nieuczciwe i kłamliwe
jesteś oszustem przyznałeś się do grania na multi hahaah jaki hipokryta xDD
sam napisałeś, że NAPISAŁ DO CIEBIE PIERWSZY i wpadł w twoją pułapke
 

Deleted User - 849167984

Guest
jesteś oszustem przyznałeś się do grania na multi hahaah jaki hipokryta xDD
sam napisałeś, że NAPISAŁ DO CIEBIE PIERWSZY i wpadł w twoją pułapke

Nie wiem do czego pijesz w drugim zdaniu, ale spoko, widocznie moja orka na Tobie weszła za mocno.

Pierwsze zdanie prowokacyjne słabiutkie.
No naprawdę, mogłeś mieć ogromną wyobraźnię, a wybrałeś największego kapiszona napisanego przez Kuwejta XD
Iks de

Leć chłopie gdzie indziej prezentuj swoją desperację he he
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Nie wiem do czego pijesz w drugim zdaniu, ale spoko, widocznie moja orka na Tobie weszła za mocno.

Pierwsze zdanie prowokacyjne słabiutkie.
No naprawdę, mogłeś mieć ogromną wyobraźnię, a wybrałeś największego kapiszona napisanego przez Kuwejta XD
Iks de

Leć chłopie gdzie indziej prezentuj swoją desperację he he
desperackie kroki to ty podejmujesz w próbie wybielania siebie xD chyba wystarczająco się dzis upokorzyłeś oddaj się zmyślonej żonie wróć jutro jak nabierzesz formy xD dzisiaj panu podziękujemy jest 13;43 a black już zgasił się na tyle, że może się schować :D piękny widok samo zaorania haha co dupa piecze od prawdy crak snowku :) Ahh pet gaszony w południe to coś pięknego
 

Deleted User - 849167984

Guest
desperackie kroki to ty podejmujesz w próbie wybielania siebie xD chyba wystarczająco się dzis upokorzyłeś oddaj się zmyślonej żonie wróć jutro jak nabierzesz formy xD dzisiaj panu podziękujemy jest 13;43 a black już zgasił się na tyle, że może się schować :D piękny widok samo zaorania haha co dupa piecze od prawdy crak snowku :) Ahh pet gaszony w południe to coś pięknego

Ale serio jaka żółć i frustracja z Ciebie wybija:)
O szok.
Nie sądziłem.
Jeśli tak ciężko znosisz forumowe potyczki, to napisz. Przestanę pisać prawdę o Twojej grze.

@Choriel przyjacielu
Przekopałem tego pana już hmm z 5 razy
Mam to robić po raz kolejny, czy mu odpuścić?
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Ale serio jaka żółć i frustracja z Ciebie wybija:)
O szok.
Nie sądziłem.
Jeśli tak ciężko znosisz forumowe potyczki, to napisz. Przestanę pisać prawdę o Twojej grze.

@Choriel przyjacielu
Przekopałem tego pana już hmm z 5 razy
Mam to robić po raz kolejny, czy mu odpuścić?
po prostu stałeś się osobą taką samą jakie chciałeś gasić :D black spadła ci forma jeszcze kiedyś to było fajne ale jak zacząłeś szukać poklasku u ludzi, na których powinieneś pluć to szapo ba down grade zaliczyłeś straszny. Kiedyś szkalowałeś obłudników oszustów i krętaczy teraz z nimi trzymasz i szkalujesz osoby Bogu ducha winne :D stoisz za kosami stoisz za oszustwami :D jesteś po prostu takim petem, które chciałeś gasić zejdź na ziemie :D
 

Deleted User - 849167984

Guest
po prostu stałeś się osobą taką samą jakie chciałeś gasić :D black spadła ci forma jeszcze kiedyś to było fajne ale jak zacząłeś szukać poklasku u ludzi, na których powinieneś pluć to szapo ba down grade zaliczyłeś straszny. Kiedyś szkalowałeś obłudników oszustów i krętaczy teraz z nimi trzymasz i szkalujesz osoby Bogu ducha winne :D stoisz za kosami stoisz za oszustwami :D jesteś po prostu takim petem, które chciałeś gasić zejdź na ziemie :D

Nie wyszła narracja o moich domniemanych oszustwach, to teraz przechodzimy do analizy zachowań.
Ok
Robię to, co robiłem zawsze - walczę z oszustwami.
A to, że nie podoba Ci się, że stoję po stronie @PacikW x Cuna to Twój problem.
Pacik wyraził żal z powodu swoich dawnych błędów, zapewnił, że to się nie powtórzy. Nie mam informacji jakoby robił coś nieuczciwego, więc nie będę go atakował dla Twojego kaprysu.
Ja wiem, że masz swoją narrację w relacji Pieski - Kumple, ale jest ona nieuczciwa.
To wy oszukaliście Pacika wpuszczając Marionetki i przyjdzie za to dzień zapłaty.
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
936
@Kuwejt - obrzydliwy kłamczuch bez grama honoru, który zarzuca oszustwa a potem nie potrafi przeprosić.
Ha tfu
Spokojnie Black,

Zareagowałeś wyjątkowo nerwowo jak na oszustwo,

W wolnej chwili muszę to w takim razie zweryfikować.

Czy jako nieskazitelny gracz jesteś gotowy podać wszystkie swoje Nicki z innych światów?
 

Deleted User - 849167984

Guest
I to, że was kilku krzykaczy z jednego plemienia przyleci, robić zamieszanie, to niczego nie zmieni.
Na mnie krzyki nie działają. Przekonaj mnie argumentami, że zostaliście oszukani.
Bo narazie to ja widzę wasze oszustwa i działanie na szkodę Piesków
 

Deleted User - 849167984

Guest
Spokojnie Black,

Zareagowałeś wyjątkowo nerwowo jak na oszustwo,

W wolnej chwili muszę to w takim razie zweryfikować.

Czy jako nieskazitelny gracz jesteś gotowy podać wszystkie swoje Nicki z innych światów?


Mój login jest zawsze taki sam od kilku lat - Black Snow bądź też nowa forma teraz czyli Bl-ack Sno-w.
Nie ma innych loginów.
Na koncie Lequi wystartowałem na ś182 dla swoich celów i tyle.
No chyba, że interesują Cię światy bardzo dawne jak np 75

Weryfikacja jest bardzo prosta i nie wymaga wielkiej liczby działań. Wystarczy wejść w TW STATS i posprawdzać daty.
Chyba dasz radę?

Tak, zareagowałem nerwowo, bo nie wyrażam zgody na to by jakiś kłamczuch już wcześniej przepraszający za swoje załgane wpisy, ponownie kłamstwa szerzył
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
Mój login jest zawsze taki sam od kilku lat - Black Snow bądź też nowa forma teraz czyli Bl-ack Sno-w.
Nie ma innych loginów.
Na koncie Lequi wystartowałem na ś182 dla swoich celów i tyle.
No chyba, że interesują Cię światy bardzo dawne jak np 75

Weryfikacja jest bardzo prosta i nie wymaga wielkiej liczby działań. Wystarczy wejść w TW STATS i posprawdzać daty.
Chyba dasz radę?

Tak, zareagowałem nerwowo, bo nie wyrażam zgody na to by jakiś kłamczuch już wcześniej przepraszający za swoje załgane wpisy, ponownie kłamstwa szerzył
zareagowałeś nerwowo bo masz coś na sumieniu proste :D łgarstwa twoje wyszły już na jaw :D
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Dziękuję, że się nie wypierasz. Bo nie ma usprawiedliwienia na Twoje haniebne zachowanie.

Finalnie nie doszło do kretowania, bo jak przedstawia załączona rozmowa, to ja Cię zbyłem i nie chciałem kontynuować rozmowy. A pewnie bym ugrał więcej.

Teraz zdaje się, że rozumiesz, iż nie masz moralnego prawa oceniać innych, gdy sam byłeś gotów zdradzić własne plemię.
Zasady gry tego nie regulują, ale reguluje to przyzwoitość. Lepiej grać na bocie, niż przeciwko kolegom z plemienia.
Tak obiektywnie.

Proszę nie brnij w dalsze uszczypliwości pod moim adresem. Nie masz dla nich żadnych uzasadnień.
A ja dalej mam w teczce bardzo dużo materiałów
Dobrze że sam przyznajesz, iż żadne kretowanie nigdy nie miało miejsca.
Dziękuję Ci za potwierdzenie mojej uczciwości i wierności względem plemienia. Nigdy nie kretowałem, ani nie kosowałem - tutaj się zgadzamy.
Kwestia interpretacja wpisu, to sprawa indywidualna i nie zamierzam z tym dyskutować.

Podtrzymuję - bezsprzecznie mam prawo do piętnowania pospolitych oszustów i gonienia ich za obłudę i przekręty, których sie dopuszczali, a których to się nie wstydzą i za które nigdy nie przeprosili.
Wciąż towarzyszy mi przekonanie, że nie masz absolutnie żadnych kompetencji ani praw, do ograniczania mojej wolności słowa. Ani w tej, ani w żadnej innej dziedzinie.
Po raz kolejny oznajmiam Ci, że nie zgadzam się na tego typu komenatrze w moim kierunku.

Jeżeli masz jeszcze jakieś zarzuty wobec mnie, chętnie się do nich odniosę.

Wracając,
nie chciałbym, aby Twoja postać była kojarzona z donosicielstwem.
Liczę więc na to, że oficjalnie odetniesz się od tworu galów, którzy zasłynęli z tego typu zachowań.
Nie ma i nie będzie tu miejsca, a wspieranie i promowanie środowisk, które do radzenia sobie ze sporami, używają zgłoszeń zamiast słów.
 

Deleted User - 849167984

Guest
Dobrze że sam przyznajesz, iż żadne kretowanie nigdy nie miało miejsca.
Dziękuję Ci za potwierdzenie mojej uczciwości i wierności względem plemienia. Nigdy nie kretowałem, ani nie kosowałem - tutaj się zgadzamy.
Kwestia interpretacja wpisu, to sprawa indywidualna i nie zamierzam z tym dyskutować.

Podtrzymuję - bezsprzecznie mam prawo do piętnowania pospolitych oszustów i gonienia ich za obłudę i przekręty, których sie dopuszczali, a których to się nie wstydzą i za które nigdy nie przeprosili.
Wciąż towarzyszy mi przekonanie, że nie masz absolutnie żadnych kompetencji ani praw, do ograniczania mojej wolności słowa. Ani w tej, ani w żadnej innej dziedzinie.
Po raz kolejny oznajmiam Ci, że nie zgadzam się na tego typu komenatrze w moim kierunku.

Jeżeli masz jeszcze jakieś zarzuty wobec mnie, chętnie się do nich odniosę.

Wracając,
nie chciałbym, aby Twoja postać była kojarzona z donosicielstwem.
Liczę więc na to, że oficjalnie odetniesz się od tworu galów, którzy zasłynęli z tego typu zachowań.
Nie ma i nie będzie tu miejsca, a wspieranie i promowanie środowisk, które do radzenia sobie ze sporami, używają zgłoszeń zamiast słów.

Potwierdzam, kretowanie nie miało miejsca, gdyż odesłałem Cię do diabła.
Co nie zmienia faktu, że wyraziłeś jasno i bezdyskusyjnie chęć i gotowość do kretowania i gry na szkodę współplemieńców.
Mi o to chodziło i to mi na tamten moment w pełni wystarczyło.
Zatem od uczciwości jesteś tak daleko, jak Władywostok od Lizbony. Tu nie ma interpretacji błędnej, poprawnej. Chciałeś kretować i zdradzić plemię w zamian za uniknięcie katas.
Matko, przemeczi co z Tobą...za tak niską cenę? Taki upadek?

--

Oczywiście, że nie mam prawa ograniczania możliwości Twoich wypowiedzi. Ale po faktach jakie dziś wypłynęły, powiedzmy sobie szczerze i jasno - to już będzie jedynie śmieszne.
Im dalej będziesz w to brnął, będziesz się stawał forumowym klaunem.

--

Nie mam zamiaru odcinać się od Galów, bo nie jestem z nimi w żadnym stopniu związany. Poza tym ani razu nie udowodniłeś, że rzeczywiście donieśli. Jak zwykle jedynie insynuujesz. Bądź też zwyczajnie kłamiesz.
 

Deleted User - 849167984

Guest
No dobra
Spadam do domu do mojej pięknej żonki.
Dziś na obiadzik rybka miruna z ziemniaczkami i kapustą kiszoną.
Bardzo lubię.
Jedząc ją będę się zastanawiał jak kruchy jest los w świecie zwierząt i w świecie plemion, plemienia Kumpli, którzy próbują wygrać ze mną na FO:)
Heh miłego dnia!
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
817
No dobra
Spadam do domu do mojej pięknej żonki.
Dziś na obiadzik rybka miruna z ziemniaczkami i kapustą kiszoną.
Bardzo lubię.
Jedząc ją będę się zastanawiał jak kruchy jest los w świecie zwierząt i w świecie plemion, plemienia Kumpli, którzy próbują wygrać ze mną na FO:)
Heh miłego dnia!
nie musimy próbować ty poniosłeś porażke już w momencie początku tego sporu :D
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
@Landoś TY ZAKAŁO PLEMIENIA EKIPY MOMU COŚ TAM, pozwoliles temu petowi na uczestnictwo w tym wątku i znowu zrobiło sie szambo.
Musisz nowy wątek o plemionach zrobić...
 
Do góry