Dyskusja o sytuacji na świecie 193

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
bo wy mu źle tłumaczycie wszyscy. trzeba tłumaczyć jak tłukowi zeby zrozumiał

@Lukayoyo sluchaj, jesteście dla WHL takim kimś jak gruby w liceum. Zawsze się go brało na bramke bo nikt nie chciał stać i być napierdalanym z piłki, nikt za nim specjalnie nie przepadał ale musial być żeby innym grało się fajniej. czaisz teraz?
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
24
bo wy mu źle tłumaczycie wszyscy. trzeba tłumaczyć jak tłukowi zeby zrozumiał

@Lukayoyo sluchaj, jesteście dla WHL takim kimś jak gruby w liceum. Zawsze się go brało na bramke bo nikt nie chciał stać i być napierdalanym z piłki, nikt za nim specjalnie nie przepadał ale musial być żeby innym grało się fajniej. czaisz teraz?
Nawet nie czytam co napisałeś, jedynie zacytuje, chcesz pogadać to przyprowadź kogos dorosłego
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
24
No i wracamy do punktu wyjścia, wychodzi, że masz problem z czytaniem.
Niestety czytanie ze zrozumieniem często pokonuje ludzi
Po pierwsze, nie badz mądry na sile, wstawanie interpunkcji w losowych miejscach nie zrobi z Ciebie mądrzejszego, druga sprawa, czytanie ze zrozumieniem pokonuje ludzi, dlatego Ty wygrywasz ze mna w grze, a ja z Toba w zyciu :)
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.978
Kompletnie nie wiesz co robię w życiu więc nie wiem skąd takie założenie.
Jeśli potrzebujesz się tak porównywać to pewnie kwestia jakichś kompleksów zatem nie sądzę żebyś mnie "pokonywał".

Interpunkcja jest okej, chyba, że się gubisz w zdaniach wielokrotnie złożonych?
 
Wynik reakcji
49
Kompletnie nie wiesz co robię w życiu więc nie wiem skąd takie założenie.
Jeśli potrzebujesz się tak porównywać to pewnie kwestia jakichś kompleksów zatem nie sądzę żebyś mnie "pokonywał".

Interpunkcja jest okej, chyba, że się gubisz w zdaniach wielokrotnie złożonych?
Ty się przecież skasowałeś widząc NT na froncie to dlaczego się wypowiadasz?
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
Jakby napisał to do ciebie np, dostalby po żebrach i zakaz używania forum ale, że odnosi się to do pierwotniaka tanuna, który jest patologicznym kłamcą i to jakie głupoty wypisuje w grze, obraża i zachowuje się jak dziecko to nie mam zamiaru ich tonować. Sam ich obraża, Sam wali sarkazm odnoszący się do rodzicielki więc niech robią z nim co chcą.

Ej pulchny nie porównuj mnie do tego van siora czy jak mu tam, ja już napisałem wcześniej, że cisnąć się możemy, ale siebie wzajemnie, bo ty my gramy.
Twój gracz wjeżdża na "matki" więc tutaj nie ma dwóch perspektyw ale ty i tak powiesz , że to jest to samo.
Na wasze matki nic nie pisałem , on tak, więc tu widać kto jest patologią, tak niestety twoi gracze.
Więc skończ tu pisać swoje bajki o jakiś dwóch perspektywach i wychowaj swoich ludzi :)
Twoje zaginanie rzeczywistości jest na każdym kroku aż mi się na to patrzeć nie chce, bo kisne z żenady.
Lepiej idź poszukaj u kogo możesz kupić kolejne wioski - tak jak to zrobiliście wczoraj.
Bo niestety zapowiedzi pchania frontu skończyły się jedynie na kolejnym zakupie wiosek , ha tfu ! :)
 
Wynik reakcji
6.958
Ej pulchny nie porównuj mnie do tego van siora czy jak mu tam, ja już napisałem wcześniej, że cisnąć się możemy, ale siebie wzajemnie, bo ty my gramy.
Twój gracz wjeżdża na "matki" więc tutaj nie ma dwóch perspektyw ale ty i tak powiesz , że to jest to samo.
Na wasze matki nic nie pisałem , on tak, więc tu widać kto jest patologią, tak niestety twoi gracze.
Więc skończ tu pisać swoje bajki o jakiś dwóch perspektywach i wychowaj swoich ludzi :)
Twoje zaginanie rzeczywistości jest na każdym kroku aż mi się na to patrzeć nie chce, bo kisne z żenady.
Lepiej idź poszukaj u kogo możesz kupić kolejne wioski - tak jak to zrobiliście wczoraj.
Bo niestety zapowiedzi pchania frontu skończyły się jedynie na kolejnym zakupie wiosek , ha tfu ! :)
Zakupie xd ty na łeb upadłeś razem ze swoimi przygłupami, którzy sobie robią podkładkę dlaczego przegrali. Tak długo już powtarzacie te bzdety, że sami w to wierzycie. Nie dociera do was, że nikt nie chce grać z osobami waszego pokroju. Ludzie którzy wam ostali to tacy którym szkoda włożonych pieniędzy, czasu albo odpadki, które nigdzie już nie znajdą miejsca.
Dobrze, że jesteś nawet specjalny kanał na dc mamy dla specjalnych ludzi takich jak ty z których się nabijamy, a ty łykasz wszystko jak pelikan o IQ 20, a do tego dzieciaczek bez rąk, który gdzieś coś usłyszy, a wykonanie jest parodia XD
1000001551.jpg
CHOCIAZ to jest hit
1000001553.jpg

Keep doing, bez ciebie byłoby nudno.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
129
Zakupie xd ty na łeb upadłeś razem ze swoimi przygłupami, którzy sobie robią podkładkę dlaczego przegrali. Tak długo już powtarzacie te bzdety, że sami w to wierzycie. Nie dociera do was, że nikt nie chce grać z osobami waszego pokroju. Ludzie którzy wam ostali to tacy którym szkoda włożonych pieniędzy, czasu albo odpadki, które nigdzie już nie znajdą miejsca.
Dobrze, że jesteś nawet specjalny kanał na dc mamy dla specjalnych ludzi takich jak ty z których się nabijamy, a ty łykasz wszystko jak pelikan o IQ 20, a do tego dzieciaczek bez rąk, który gdzieś coś usłyszy, a wykonanie jest parodia XD
View attachment 59322
CHOCIAZ to jest hit
View attachment 59323

Keep doing, bez ciebie byłoby nudno.


I co mi po tych screenach? Bawi mnie to :D

Nabijajcie się ile możecie, tylko popatrz na fakty pulchny to ja wam wioski zabieram nie wy mi, więc utkaj tam :)
Bo do tej pory nic tu nie pokazaliście oprócz kupienia wiosek.

Szkoda , że taki aktywny na FO nie byłes jak akcją się rozbiliście albo wioski traciliście co noc, tylko teraz nagle się pojawiłeś jak wbiliście diody, bo kupiliście konto xd
Żenada pulchny żenada, weź się za siebie.

Gram jak gram, każdy ma inną strategię, rozbijam ofy bo robię w wioskach coś innego i co z tego?
Moze pokażesz rapki jak się kampaj porozbijał CK nad ranem? Może pokażesz rapki jak wdamianse czyści się z ofów jak ja tutaj wyżej?
Tego nie pokażesz co pajacu? Wstyd troche co , że wioski nie potraficie mi zabrać? :)

A twoi frontowcy dalej będą nękani jak nie atakami to wiadomościami, bo juz wam siada psycha, troche się podbudujecie jak kolejne konto kupicie xd

Ja przynajmniej próbuje coś podbić, ty pulchny dalej podbijasz darmy i utkaj dziure tam.

Dalej pytam zapowiadaliście pchanie frontu? To gdzie to pchanie jest?
Jedynie to van sior pcha czyjeś matki i wy chłopaki siebie wzajemnie. Przykre.

A ty pulchny zobacz za okno, idzie wiosna, weź się za siebie. Czas znaleźć dziewczynę, no chyba że to pchanie z chłopakami ci odpowiada. :)

Tobie wrzucić SS z opisem sytuacji jak to było to i tak powiesz że kupione xd jesteś takim debilem, plaskoziemcom i szurem że aż zaczyna mi być żal ciebie


Ty sie nie wypowiadaj tylko idź robić to co umiesz najlepiej , czyli "ruchać czyjeś matki" tak, to jest właśnie twoj wielki poziom i całej konfy, jednostki takie jak ty pokazują właśnie poziom wielkiej zakłamanej konfy. Na każdym świecie będę pokazywał jak wielki poziom prezentujecie sobą, mam nadzieje, że wyzwiska po rodzinie szybko do ciebie wrócą łajzo.
Do budy psy!
 
Do góry