Dyskusja o sytuacji na świecie 193

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
To tylko twoja opinia , a jak wiadomo jesteś nikim. Więc nie musisz pisać wiadomości dłuższych niż dwa zdania pojedyncze
Jestem nikim a nadal to czytasz, więc nie wiem kto tu jest nikim.
Nikim to jesteś ty, bo jedyne co potrafisz napisać to "rucham twoją matke"
jesteś pusty jak słoik po ogórkach i szkoda mi czasu na ciebie.
Pulchnemu to fajnie odpisać i pośmiać się z tego co pisze tymi swoimi grubymi paluszkami ale do ciebie nie mam w ogóle szacunku psie.

Znikam stąd, bo szkoda mi na was czasu a tym bardziej na ciebie matkojebco.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.763
Jakiś dowód na to kupno wiosek? Bo aktualnie są tylko dowody na to, że gość oddał wioski i sam się odezwał.
No strasznie musi być MAD bo nic nikomu nie może udowodnić. A CSA udowodniło kupno wiosek przez WHL, skamlanie o wioski na PW nawet przez Tanuma i inne akcje
 
Wynik reakcji
70
Jak na morale 30% to ra:ro 1:1, zajebisty wynik. Chcesz coś jeszcze wiedzieć ?
39VN No DoorCSA-X00122.07500

to jest twoja statystyka (z dzisiaj*)- marna, tak jak poziom który sobą reprezentujesz na FO.

91VN No DoorCSA-X01123.563160.9883

a to jest całkowita. Jedyne co robisz to szczekasz i jedziesz na plecach graczy takich jak Kentin, Rukolak, Pawlo itd.
Utkaj pysk darmami i w końcu się przymknij.
 
Wynik reakcji
2
Ej pulchny nie porównuj mnie do tego van siora czy jak mu tam, ja już napisałem wcześniej, że cisnąć się możemy, ale siebie wzajemnie, bo ty my gramy.
Twój gracz wjeżdża na "matki" więc tutaj nie ma dwóch perspektyw ale ty i tak powiesz , że to jest to samo.
Na wasze matki nic nie pisałem , on tak, więc tu widać kto jest patologią, tak niestety twoi gracze.
Więc skończ tu pisać swoje bajki o jakiś dwóch perspektywach i wychowaj swoich ludzi :)
Twoje zaginanie rzeczywistości jest na każdym kroku aż mi się na to patrzeć nie chce, bo kisne z żenady.
Lepiej idź poszukaj u kogo możesz kupić kolejne wioski - tak jak to zrobiliście wczoraj.
Bo niestety zapowiedzi pchania frontu skończyły się jedynie na kolejnym zakupie wiosek , ha tfu ! :)
chcesz to mozesz byc moja dziwka i tak cale noce siedzisz na fo i piszesz pseudo sprosne wiadomosci do naszych
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.014
nie było pytania o wioski, bo wiadomo że 30 na + to dobra statystyka dla atakującego.
Pytanie było o stosunek RO i RA.
Ale wiesz, że finalnie to jedyna statystyka jaka ma znaczenie to wioski?
Ra:ro się liczy jak nie ma przejęć? I też tylko pod kątem kiedy jest możliwa nawrotka ;)
Finalnie macie 30 wsi mniej, które już pracują na nasze konto
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
CSA zaprezentowała katastrofalny współczynnik agresora do obrońcy, na całe szczęście magicznym cudem pojawiło się trzydzieści przejęć(tym razem żadne zaufane medium nie donosi aby były to kupione wioski ale czekamy na opinie reszty ekspertów) Prawdopodobnie kilku graczy z core postanowi zakończyć grę na tym świecie gdy zobaczy ten żenujący współczynnik ale dzień się jeszcze nie skończył tak więc oby było tylko gorzej.
 
Wynik reakcji
70
No i to jest poziom FO
Ale wiesz, że finalnie to jedyna statystyka jaka ma znaczenie to wioski?
Ra:ro się liczy jak nie ma przejęć? I też tylko pod kątem kiedy jest możliwa nawrotka ;)
Finalnie macie 30 wsi mniej, które już pracują na nasze konto
Wiem, i nit nie neguje tego ze akcja dobrze wyszła. Tylko było proste pytanie o ten stosunek kiedy jest super/ok/nie ok/tragicznie. Tyle.
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
Ale tego przecież nie da się tak ocenić, to jest tylko i wyłącznie jedna ze składowych. To tak jakbyś oceniał jakość meczu powiedzmy piłkarskiego po ilości wykonanych wyrzutów z autu przez daną drużynę
 

Kapinozaur

Pingwin
Wynik reakcji
4.494
Ale tego przecież nie da się tak ocenić, to jest tylko i wyłącznie jedna ze składowych. To tak jakbyś oceniał jakość meczu powiedzmy piłkarskiego po ilości wykonanych wyrzutów z autu przez daną drużynę
Przecież jak dasz na kuponie ilość rzutów z autu i wygrasz to wiadomo, że po tym powiesz, że mecz był dobry <czytaj>
 
Do góry