Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.974
Widzę, ale kiedy on obraza wasze matki? To gracie wy czy wasze matki? Zastanówcie się lub moze patusów wywalcie?
Robisz panią lekkich obyczajów z logiki. Przeczytaj jeszcze raz co on pisał, co ja i czy czymkolwiek lub jakkolwiek się zbliżyłem do jego poziomu.
Boli was jak jednostki h nas mają pozwalanie na to co u was jest na porządku dziennym
 
Wynik reakcji
6.958
View attachment 59298
"sztuczki z wyspą" uczciwie jest za ciezko to trzeba sobie pomóc
1000001529.jpg
W przeciwieństwie do was i whl o żadne wioski się nie prosimy. Jak ktoś sam pisze to odpisujemy, zapytaj się jak tam WHL działa, jak wręcz na kolanach przychodzą do graczy między nami żeby tylko dostać pixel na mapie. @NeXi Jak tam lądowanke na 52 wioskach?

Za nim whl powbijalo diody na mulciakach albo innych wioskach prosząc się o nie, podsyłałem każda taka osobę nexiemu czy komuś ale od jakiegoś czasu nie mam ograniczeń po wszystkich wbitych diodach, wyspach i próbach kupna kont, diod I komend.

Zresztą to nie ostatnia taka osoba, przejdzie wasza akcja 29.02 to się zdziwicie jak można zginąć od własnych zagrywek.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Żeby zdać egzamin na Leszcza należy:
- ubić karetę współplemieńca
- przegapić jakiś rozkaz
- głupio stracić wioskę
- >120kg wagi

Jak spełniasz to dopisuje
-ubić ubiłem na rozbiórce jakiejś

-przegapilem burzaki bo nie wiedziałem że są na dole

-Nexiemu oddałem bo mi limit był większy potrzebny to możemy podpiąć pod stracenie

- wagowo niestety się nie mieszczę, ale może do plotek chociaż
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
24
Robisz panią lekkich obyczajów z logiki. Przeczytaj jeszcze raz co on pisał, co ja i czy czymkolwiek lub jakkolwiek się zbliżyłem do jego poziomu.
Boli was jak jednostki h nas mają pozwalanie na to co u was jest na porządku dziennym
Ostatnio próbowałes udowodnić ze to nie my bronimy wiosek tylko latamy na zastępstwach z whl, udowodniłem Ci ze gramy sami i sami sobie wiosek pilnujemy bez brania zast ( wasze sa monitorowane 24/h ) , odpowiadajac na kolejne zarzuty ze bez whl jestesmy niczym, dorek wielokrotnie wspominał ze to gra zespołoła, nie oszukujmy sie, gdyby to chodzilo o indywidualność to nie byloby by was tu gdzie jesteście teraz a nasze obrzeża mielibyśmy bezpieczne. I nie zarzucaj mi braku logiki, a sam zacznij czytać ze zrozumieniem, z jednej strony wyszydzacie to ze WHL nas wspiera, a z drugiej strony gadacie ze to gra zespołoła gdy nie idzie cos po waszej mysli
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.974
Ostatnio próbowałes udowodnić ze to nie my bronimy wiosek tylko latamy na zastępstwach z whl, udowodniłem Ci ze gramy sami i sami sobie wiosek pilnujemy bez brania zast , odpowiadajac na kolejne zarzuty ze bez whl jestesmy niczym, dorek wielokrotnie wspominał ze to gra zespołoła, nie oszukujmy sie, gdyby to chodzilo o indywidualność to nie byloby by was tu gdzie jesteście teraz a nasze obrzeża mielibyśmy bezpieczne. I nie zarzucaj mi braku logiki, a sam zacznij czytać ze zrozumieniem, z jednej strony wyszydzacie to ze WHL nas wspiera, a z drugiej strony gadacie ze to gra zespołoła gdy nie idzie cos po waszej mysli
Czytaj całość a nie wybieraj tylko to co chcesz.
Gra zespołowa oznacza, że obie strony pracują na sukces drużyny, a wszyscy członkowie są równi.

Czujecie się na równi z whl?
To czemu nie załatwią wam przeskoku w bezpieczny rejon i rozwoju?
Czemu jesteście tylko chłopcami do bicia?

Argument, że was bronią na zastach był na odbicie piłeczki jak to u was wszyscy są nowi.
Do morali się nie odniosłeś

I na koniec - jak emocje już ci opadną przemyśl to jeszcze raz i spróbuj spojrzeć z boku na swoją sytuację to może zobaczysz więcej
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
24
Czytaj całość a nie wybieraj tylko to co chcesz.
Gra zespołowa oznacza, że obie strony pracują na sukces drużyny, a wszyscy członkowie są równi.

Czujecie się na równi z whl?
To czemu nie załatwią wam przeskoku w bezpieczny rejon i rozwoju?
Czemu jesteście tylko chłopcami do bicia?

Argument, że was bronią na zastach był na odbicie piłeczki jak to u was wszyscy są nowi.
Do morali się nie odniosłeś

I na koniec - jak emocje już ci opadną przemyśl to jeszcze raz i spróbuj spojrzeć z boku na swoją sytuację to może zobaczysz więcej
Na równi z whl? Kto Ci tych bajek naopowiadał, my jesteśmy zbiorowiskiem nie znanych sobie ludzi ktorzy przypadkowo znaleźli sie w jednym plemieniu i które chce wam utrudnic wygranie świata i to wszystko. Ta, argumenty ze whl gra nam na zastach sie nie sprawdziło to teraz bedzie ze to taka zagrywka by odbić piłeczkę, tą piłeczkę ktorą przecież sami sobie rzucacie.

Hm, a jak wyglada moja sytuacja? Powoli wyliczam sobie na nowy tydzień kcal by do lata zrobic fajna formę, nie zyje tą grą ;)
 
Do góry