Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.956
Nawet studia stary i mówię o pojedynczych atakach. Bo jak zacznę mówić o tych masowych z odległości 17 pól równo na 9:30 to też mogę znaleźć srgumenty że był to bot
Ogólnie wiesz, że czasami coś co ma tą samą odległość nie zawsze ma ten sam czas podróży? Przeanalizujcie sobie ataki i czy czasami niektóre się nie różnią sekundą w tę czy tamtą. Nie patrzcie na wszystko zero jedynkowo, analizujcie parę kwestii albo idźcie na lekcję do Shadowa on na pewno wam da wykład na ten temat.
To jest troszkę jak z waszymi szablonami off/deff bo nie wiecie, że jest coś takiego jak Nowy i stary algorytm walki, przegrywacie na teorię troszkę w tym WHL.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
125
Ogólnie wiesz, że czasami coś co ma tą samą odległość nie zawsze ma ten sam czas podróży? Przeanalizujcie sobie ataki i czy czasami niektóre się nie różnią sekundą w tę czy tamtą. Nie patrzcie na wszystko zero jedynkowo, analizujcie parę kwestii albo idźcie na lekcję do Shadowa on na pewno wam da wykład na ten temat.
To jest troszkę jak z waszymi szablonami off/deff bo nie wiecie, że jest coś takiego jak Nowy i stary algorytm walki, przegrywacie na teorię troszkę w tym WHL.
Mandarynki w biedrze są po 4.98 ale masz do niej 500m
Mandarynki w Lidlu są po 5.48 ale masz do niego 200m
Które mandarynki wolisz?
 
Wynik reakcji
17
Ogólnie, okej, ataki które szły na mnie da się wykonać manualnie ale skala tego zmniejsza prawdopodobieństwo bo te trzy screeny to nie wszystkie + jeszcze w tym samym czasie dogrywał na inne osoby i po prostu coś tu śmierdzi ale powiedzmy ze "bardzo się postarał i poświecił całą noc" ale Maddova to mi nie usprawiedliwicie xd
 

Janek Kalarepa

Pikinier
Wynik reakcji
49
dla niekumatych juz spiesze z wyjasnieniem, jak pewnie juz wiecie na swiecie sa rozne strefy czasowe
1707513661839.png

ale zapewne nie wiecie, ze w plemionach tez wystepuja rozne strefy czasowe a mianowicie:
1707513814237.png

te 2 wioski obowiazuje inna strefa czasowa, a co za tym idzie mozliwe jest dogrywanie atakow, tak jak zrobil to kolega wyzej przedstawiony na screenach

pozdrawiam
 
Wynik reakcji
115
b) Deffowanie POW- scyzoryk zadefował gracza pow - krzynka, po czym chwalił się nam na pv RW dnia (niestety nie zarchiwizowaliśmy priv) ale poniższe screeny wszystko wyjaśniają.
View attachment 58567
Tak się składa że ja zarchiwizowałem tego Priva xD
1707512936185.png
Nie pamiętam skąd mam tego SS , ale o ile mnie pamięć nie myli to chyba po prostu dostaliśmy zasta na tym koncie i wyśmiałem Eslowca że macie tak słabą komunikacje w plemieniu że sam własnym deffem ubijał wasze offy. Po czym po dwóch dniach sam się pochwalił blachą , a ja sam przyflexowałem się blaszką po obronie wspomnianego WirtualnegoWędrowca (krzynek). Ogólnie to śmieszna historia możesz się sam spytać wspomnianego wędrowca jak to wyglądało ale on i zjarany polak od początku nie chcieli z wami grać chcieli dołączyć do CSA, ale w tamtym okresie to było nie możliwe ze względu na ich położenie na mapie i dostali odmowę, a ja tylko im pomagałem żeby uprzykrzyć wam życie. Finalnie gra u Was i spoko. 1707513097357.png
 
Wynik reakcji
45
c) Pomaganie OFARM- odbijanie wiosek zaraz po naszych grubych. W momencie przejęcia którejś ze wsi OFARM leciał do mnie defik od szunaja. (niestety, ale nie robiłem screenów bo nie było dla mnie to jakieś mega zaskoczenie i nigdy nie pomyślałem, że mi się one przydadzą bo dorosłe chłopy będą płakać na fo). Myślę, że Szunaj potwierdzi moje słowa i zachowa się z klasą.
hmm może napiszesz jak było, gdzie obiecywałeś zarówno Ty jaki @yoGrande bezpieczna okolice dla jednego gracza ( pewnie nie jednego ) z OFARM byle by tylko Wam oddał wioski, gdzie My zaczynaliśmy Tworzyć swoją wyspę na granicy z Wami i OFARM, więc pisanie że nie masz screanow pokazuje że przytaczasz tylko to co wygodne dla Ciebie.
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
szunaj mistrzu nie produkuj się tutaj proszę na temat OFARM. Z Fristajlą i Tomim odjebaliście klasyczny pushing i nie trzeba mieć na to screenów.
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
281
hmm może napiszesz jak było, gdzie obiecywałeś zarówno Ty jaki @yoGrande bezpieczna okolice dla jednego gracza ( pewnie nie jednego ) z OFARM byle by tylko Wam oddał wioski, gdzie My zaczynaliśmy Tworzyć swoją wyspę na granicy z Wami i OFARM, więc pisanie że nie masz screanow pokazuje że przytaczasz tylko to co wygodne dla Ciebie.
Jedynie co proponowaliśmy to, żeby wybrany do nasz przeszedł z tego co pamiętam.

Czyli nie podsyłałeś defa?
 
Do góry