Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.958
Wiem co to oznacza, bo sporo cytatów z supportu jest na ten temat. To dokładnie za to za co grande bana wyłapał, a Wasza trójka się nie załapała, ale może jeszcze się załapie.
Teraz logika, LOS'y oddające wioski Eslowcowi, Ikelosowi i innym bo ich biliśmy jest ok
Ale w druga stronę Ofarm oddające wioski Fristajli i Szunajowi bo byli bici przez was już jest pushingiem?xD
Próbowałeś kiedyś coś zrozumieć na 'logikę' czy nie xD
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Dorek Ty się zajmij sprzedawaniem dalej propagandy, że jesteśmy nieogarami, a Wy wielką Konfą. Twoje ziomale odjebali klasyczny pushing i możesz skakać, tupać i klaskać, ale staty tego nie zmienią. Ja nie wiem co tam się dzieje u innych; mnie w zasadzie interesuje tylko klepanie frontu; po to tutaj przyszedłem. Dlatego wali mnie czy szunaj i Ci inni dostaną bana czy nie. Nie interesuje mnie to powiem szczerze, a nawet bym powiedział, że wolałbym, żeby bana nie łapali, by mieć pewność, że grają na 100%.
 
Wynik reakcji
6.958
Dorek Ty się zajmij sprzedawaniem dalej propagandy, że jesteśmy nieogarami, a Wy wielką Konfą. Twoje ziomale odjebali klasyczny pushing i możesz skakać, tupać i klaskać, ale staty tego nie zmienią. Ja nie wiem co tam się dzieje u innych; mnie w zasadzie interesuje tylko klepanie frontu; po to tutaj przyszedłem. Dlatego wali mnie czy szunaj i Ci inni dostaną bana czy nie. Nie interesuje mnie to powiem szczerze, a nawet bym powiedział, że wolałbym, żeby bana nie łapali, by mieć pewność, że grają na 100%.
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie, możliwe, że twój mózg tego nie złapał więc zadam pytanie jak dziecku,
CSA bije LOS
WHL bije Ofarm
Jedni i drudzy oddają wioski w tym przypadku LOS oddaje WHL, a Ofarm CSA

Zagadka logiczna, dlaczego CSA robi pushing, a WHL nie?
To są sytuacje 1:1
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Dorek, mój mózg tego nie załapał jedynie dlatego, że gadam z półmózgiem.

Oddajemy Ci forum. Jesteśmy gorszą ekipą; zbieraniną; a akcja mocarnej Konfy wyszła cacy.
 
Wynik reakcji
6.958
Dorek, mój mózg tego nie załapał jedynie dlatego, że gadam z półmózgiem.

Oddajemy Ci forum. Jesteśmy gorszą ekipą; zbieraniną; a akcja mocarnej Konfy wyszła cacy.
Nie no, nie nazywaj kogoś pół mózgiem w momencie kiedy nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie, że pewnie połowa WHL śmieje się pod nosem z ciebie. To jest tak proste pytanie i tak prosta odpowiedź, że nawet ty powinieneś dać radę.
A, jeszcze tak swoją drogą, nikt nie mówi, że akcja wyszła cacy, wyszła dobrze, target burzony dał czterech liter, zresztą pozostałe trzy też dały czterech liter, jedynie @Tima4 zrobił/zrobiła wszystko tak jak należy. Rozumiem, że wy musicie dopisywać sobie historie, wymyślać niezliczone ilości karet, a co lepsze pewnie Łazanek, Dekamarek czy Sobotka pokasowali raporty żeby nie wyszło szydło z wora ale to wasza sprawa, wasz plac zabaw.

Ocenimy te akcje Konfy po trzech miesiącach, tak jak teraz my oceniamy wasze po paru miesiącach zerowych przejęć i dalszego nieudolnego atakowania.
Przypomnę tylko, że ostatnią akcję jaką dostaliście to świąteczną 24.12 i przez okres dwóch miesięcy, aż do teraz nie dostaliście żadnej.
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
"Ocenimy te akcje Konfy po trzech miesiącach, tak jak teraz my oceniamy wasze po paru miesiącach zerowych przejęć i dalszego nieudolnego atakowania."

Ja prdl

Jeśli tak mocarna Konfa gra.

@NeXi ocenimy nasze akcje po 7dmiu miesiącach, Nie wiem co wtedy będzie, ale kupię opony od Jelcza.
 
Wynik reakcji
6.958
"Ocenimy te akcje Konfy po trzech miesiącach, tak jak teraz my oceniamy wasze po paru miesiącach zerowych przejęć i dalszego nieudolnego atakowania."

Ja prdl

Jeśli tak mocarna Konfa gra.

@NeXi ocenimy nasze akcje po 7dmiu miesiącach, Nie wiem co wtedy będzie, ale kupię opony od Jelcza.
Nadal nie odpowiedziałeś na proste pytanie, chyba, że zrozumiałeś, że nie ma logiki w tym co wypisywałeś i teraz nie chcesz się przyznać do błędu.

CSA bije LOS
WHL bije Ofarm
Jedni i drudzy oddają wioski w tym przypadku LOS oddaje WHL, a Ofarm CSA

Zagadka logiczna, dlaczego CSA robi pushing, a WHL nie?


Możesz np usiąść z kilkoma osobami i przygotować odpowiedź na to, na pewno coś wymyślicie.

Mocarna xd To wy gloryfikujecie nas w pixelach robiąc z nas Alfę i Omegę tej gry, nie my siebie xd Już kiedyś pisałem, ktoś przegrać musi żeby ktoś mógł wygrać ale patrząc po doświadczeniu z poprzednich światów po prostu widzimy pewien algorytm w x ekipach, które łatwo idą w stronę przegranej i według tego oceniamy.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.764
@VN No Door Nie gorączkuj się. To będzie na spokojnie; bez bólu. Oddasz wioseczki. Jesteś forum-warrior. Znamy takich. Spokojnej nocki.
gościu ja ci odpisuje z drinkiem w ręku, kto się gorączkuje. jak będziesz chciał coś następnym razem napisać to wrzuć do siebie na DC niech ci to koledzy napisza swoimi słowami, bo nie dość ze ledwo kleisz zdanie złożone (z pojedyńczym troche lepiej) to mijasz się z prawda, niestety bez udziału świadomości
@DefinitelyRlyTheD0orek Przyznam szczerze, że rzeczywiście nie przeczytałem do końća. Ale to tylko dlatego, że mam to w dupie co piszesz. I nie bierz tego do siebie, ale po prostu tak mam.
nie, poprostu jesteś debilem i ci to musieli na DC przetłumaczyć, essa
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
@VN No Door mi to się marzy, żeby taki gracz jak Ty był bliżej moich wiosek. Nie jesteś w stanie tego spełnić, więc ja spróbuję. Dla mnie po dzisiejszym jesteś świetną wizytówką mocarnej Konfy. Oby więcej takich jak Ty. I ja Ci ogólnie kibicuje. Ciśnij chłopie na FO ile się da.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.764
@VN No Door mi to się marzy, żeby taki gracz jak Ty był bliżej moich wiosek. Nie jesteś w stanie tego spełnić, więc ja spróbuję. Dla mnie po dzisiejszym jesteś świetną wizytówką mocarnej Konfy. Oby więcej takich jak Ty. I ja Ci ogólnie kibicuje. Ciśnij chłopie na FO ile się da.
ale jaką wizytówka? że straciłem wioske w nocy? toć u was też tracą w nocy z diod i to też wizytówka? XD
jestes wyjątkowym idiotom hahhaha
własnie takie posty jak twoje i whyalwaysd3bila to wizytówka WHL
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
gościu ja ci odpisuje z drinkiem w ręku, kto się gorączkuje. jak będziesz chciał coś następnym razem napisać to wrzuć do siebie na DC niech ci to koledzy napisza swoimi słowami, bo nie dość ze ledwo kleisz zdanie złożone (z pojedyńczym troche lepiej) to mijasz się z prawda, niestety bez udziału świadomości

nie, poprostu jesteś debilem i ci to musieli na DC przetłumaczyć, essa
o jeśli z drineczkiem w ręku to zapraszamy na kanał Leszczów barowy
 
Do góry