Dyskusja o sytuacji na świecie 193

InnosensQ

Pikinier
Wynik reakcji
8
No te burzaki to cudowne macie
Cześć kolego kim Ty jesteś? Nie umiem namierzyć na świecie twojego nickname'u i jak dobrze pamiętam to co wysyłałem nie było nawet tam czegoś podobnego. Może fejki oceniasz jako burzenie nie wiem chce się dowiedzieć. I oczywiście zapraszam na pokera
 

mikuzz909

Chłop
Wynik reakcji
1
Cześć kolego kim Ty jesteś? Nie umiem namierzyć na świecie twojego nickname'u i jak dobrze pamiętam to co wysyłałem nie było nawet tam czegoś podobnego. Może fejki oceniasz jako burzenie nie wiem chce się dowiedzieć. I oczywiście zapraszam na pokera
No wysyłacie po 200 katasow bez obstaw żadnych, a jak już w obstawie to 50 zwiadu czy 50.toporow
Połowa z tego o sam mur się odbija. Znaczy w sumie ja sam nie wiem co to wgl jest xD ni fejk, nie burzak mi to by było wstyd wysyłać bo tylko zagrodę blokuje na 130h xd

Kim jestem ?
Ukrytym wojownikiem
Dorek jak kiedyś się odezwie na forum to ci sam może powie
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.021
No wysyłacie po 200 katasow bez obstaw żadnych, a jak już w obstawie to 50 zwiadu czy 50.toporow
Połowa z tego o sam mur się odbija. Znaczy w sumie ja sam nie wiem co to wgl jest xD ni fejk, nie burzak mi to by było wstyd wysyłać bo tylko zagrodę blokuje na 130h xd

Kim jestem ?
Ukrytym wojownikiem
Dorek jak kiedyś się odezwie na forum to ci sam może powie
witamy kolejnego frajera, który dał się ściągnąć na porzucone konto w whl
jak się czujesz siedząc w ekipie odpadów?
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.021
Ty mi powiedz bo całkiem płynnie idą u was rozbiórki
*fajtera, słownik widać ma o tobie inne zdanie, może słuszne?
i widzisz my rozbieramy jak ktoś już nie ma chęci/czasu
wy ściągacie kolejnego człowieka bo by wam sie plemie posypało w pizdu, a z rozbiórkami akurat jest równo, średnio statystyki patrzyłeś
 
Do góry