Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.958
Co ty wiesz o jakiejś obronie jak ty walczysz tylko z darmami i barbami w dalszym ciągu.
Twoje 42.000 agresora przy 320 wioskach nawet nie wiem jak skomentować xD
Jak dla ciebie to ja mogę nawet być nierobem, darmozjadem i nieudacznikiem, który nic nie potrafi w tej grze, kto ma wiedzieć ten wie. Zresztą z kim ja próbuje dyskutować jak ty masz się za koalicjanta WHL XD
 
Wynik reakcji
58
Ja tak nie oceniam ludzi w grze bo nie mam podstaw, żeby cie nazwać nierobem i nieudacznikiem
Mogę oceniać po tym co widzę i na temat gry tylko. I jeżeli chodzi o walkę zapleczem to największe zasługi masz na FO w tym polu.
Ja jestem koalicjantem, ba nawet (jako jednostka) wygrywam wojnę, jestem +1 ^^
 
Wynik reakcji
4.491
Ja tak nie oceniam ludzi w grze bo nie mam podstaw, żeby cie nazwać nierobem i nieudacznikiem
Mogę oceniać po tym co widzę i na temat gry tylko. I jeżeli chodzi o walkę zapleczem to największe zasługi masz na FO w tym polu.
Ja jestem koalicjantem, ba nawet (jako jednostka) wygrywam wojnę, jestem +1 ^^
a od kiedy w plemiona się gra jako jednostka? xd
 
Wynik reakcji
6.958
Ja tak nie oceniam ludzi w grze bo nie mam podstaw, żeby cie nazwać nierobem i nieudacznikiem
Mogę oceniać po tym co widzę i na temat gry tylko. I jeżeli chodzi o walkę zapleczem to największe zasługi masz na FO w tym polu.
Ja jestem koalicjantem, ba nawet (jako jednostka) wygrywam wojnę, jestem +1 ^^
1706703209140.png
Giga, że jesteś +1, problem w tym, że ta gra to PLEMIONA, nie single player xD
 
Wynik reakcji
58
No dlatego napisałem "jako jednostka", a to co wstawiłeś trzeba doprecyzować: 36 do 875 + jeszcze mój człon czyli 60 do 289 czyli, łącznie 96 do 1164.
No i jeszcze LSW II ale nie wiem czy tam jest wojna rozpoczęta osobno czy już jest ujęta w tej co wstawiłeś.

I tak jest nieźle jak na zbieraninę losowych ludzi bez doświadczenia. W sumie patrząc na mapę to jesteśmy najdłużej trzymającym się plemieniem na zapleczach na tym świecie! <cfaniak> Padło jeszcze nie padło, ale zobaczymy czy ten 04.02 coś zmieni czy nie. Ja tu z Paawlo się dobrze bawie :)
 

CzaroWWY

Chłop
Wynik reakcji
7
No dlatego napisałem "jako jednostka", a to co wstawiłeś trzeba doprecyzować: 36 do 875 + jeszcze mój człon czyli 60 do 289 czyli, łącznie 96 do 1164.
No i jeszcze LSW II ale nie wiem czy tam jest wojna rozpoczęta osobno czy już jest ujęta w tej co wstawiłeś.

I tak jest nieźle jak na zbieraninę losowych ludzi bez doświadczenia. W sumie patrząc na mapę to jesteśmy najdłużej trzymającym się plemieniem na zapleczach na tym świecie! <cfaniak> Padło jeszcze nie padło, ale zobaczymy czy ten 04.02 coś zmieni czy nie. Ja tu z Paawlo się dobrze bawie :)
Husaria jeszcze sie trzyma
 
Do góry