Dyskusja o sytuacji na świecie 193

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.767
Tak czytając to forum to mam wrażenie ze nie ktorzy gracze konfy to mentalnie w rozwoju zatrzymali się chyba w wieku 12 lat. Nie widziałem na FO jeszcze nikogo który by tak przeżywał tą grę i tak płakał i lamentował o to ze nie mogą poradzić sobie z kilkuset mniejszym plemieniem. Jest piątek, odejdźcie od tego komputera, wyjdźcie do ludzi, nie którzy z was to może nawet nie wiedzą jaka jest pora roku za oknem
Ale gdzie ty widzisz lament i płacz ?
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.767
Mam prześledzić dyskusję kilkanaście stron wstecz i Ci powysyłać cytaty? Lementujecie juz od dawna, kiedyś to bawiło, ale staje się to coraz żałośniejsze
Jedyny jaki płacz widzę to wasz o rzekome kupno wiosek, które nie zostało potwierdzone bo bana nikt nie dostał. Za to w WHL takie przypadki już się zdarzały i były potwierdzone. Trzymaj się wariacie
 

Savak

Miecznik
Wynik reakcji
69
Co do tego "nieradzenia sobie" w wykonaniu konfy
to mała aktualizacja
WHL/NT/LOSCSA/LESZCZE
DataGraczeWioskiGraczeWioskiRóżnica
25.sty46126203198217394464
02.lut41927229185232693960
w tydzień 500 wiosek nadrobione ;<
 

Lukayoyo

Chłop
Wynik reakcji
24
Myślę, że twoje założenie konta specjalnie żeby obronić swoją dziewczynę @Lord Polaczek III jest raczej definicją próby podbicia sobie ego i próby zrobienia kółeczka wzajemnej adoracji.
Konto założyłem już dawno, tak jak od dawna czytam te wasze żale, kiedyś mnie one śmieszyły i mieliśmy z nich polewkę, ale wszystko co trwa już dosyć długo i jest w niezmienionej formie się nudzi, dzis ten wasz płacz jest juz zenujacy. A co do dziewczyny to myślę że mógłbyś wkoncu o niej pomyśleć i ją znaleźć a nie tylko discord, minicraft i popijanie kakao z kolegami z plemienia
 
Wynik reakcji
6.959
Konto założyłem już dawno, tak jak od dawna czytam te wasze żale, kiedyś mnie one śmieszyły i mieliśmy z nich polewkę, ale wszystko co trwa już dosyć długo i jest w niezmienionej formie się nudzi, dzis ten wasz płacz jest juz zenujacy. A co do dziewczyny to myślę że mógłbyś wkoncu o niej pomyśleć i ją znaleźć a nie tylko discord, minicraft i popijanie kakao z kolegami z plemienia
Jak ty dobrze znasz moje życie, dziękuję za pro tipy, na pewno nie skorzystam^^
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
134
Myślę, że twoje założenie konta specjalnie żeby obronić swoją dziewczynę @Lord Polaczek III jest raczej definicją próby podbicia sobie ego i próby zrobienia kółeczka wzajemnej adoracji.
Typ mówi komuś o kółeczku wzajemnej adoracji gdzie sam pisze posty i prosi o poparcie kolegów i lajki xd
Hipokryzja level hard.
Idź lepiej dalej mnie zgłaszać do supa może w końcu załatwisz tego bana albo wylewać swoje żale na formu s195, bo tu już się znudziłeś widowni :)
 
Do góry