Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
Myślę, że w tej całej dyskusji źle oceniłeś sytuację i to kto próbuje się wykreować na nieskazitelnych
 
Wynik reakcji
6.956
dobrze ze jestescie nieskazitelni ;p
View attachment 57785
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wy nic nie zrozumieliście xd Budowana narracja przez was jest tak komiczna, że dzieciakom w przedszkolu byłoby wstyd. Pewnie napisał, zapytam ale skala w jakiej wy to robicie, a tego randomowego pw w porównaniu do was wygląda co najmniej śmiesznie patrząc na każdą waszą diodę i każde wasze pw rozsyłane po ludziach między nami.

W każdym razie budujcie narracje jaką chcecie, @NeXi jako założyciel niech dalej nie bierze odpowiedzialności za swoich, a do tego dalej nie róbmy jednej wojny, mimo, że takie plemię obrzeżowe ma się za koalicjantów, którzy są za słabi żeby prowadzić wspólne statystyki wojny, są mocni tylko jak potrzeba wam diód miedzy nami^^
1706135990713.png
Kolejny świat, kolejna koalicja, która ma plemię, które uważa się za lepszych od innych, a jak padną to powiedzą, że przegrali przez sojusznika, oni nic nie tracili^^
 

Szukajmnie

Miecznik
Wynik reakcji
139
Są dowody na to, że wioski kupione? jeśli tak proszę o dowody a jeśli nie proszę zaprzestać insynuacji, bo gadać cokolwiek i oczerniać każdy potrafi.
I co do statystyk czemu nie ma w wojnie LOSów mimo sojuszu z nimi?
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6.956
Co do statystyk, to po kupieniu wiosek od MrocznyFarmer to ładnie sobie staty nabiliście :D:D
Brawo WY :)
Ale te wioski nie były kupione, chłop sam napisał do nas, że Nexi na 100 pktach na mapie napisał do niego i on wcale nie chciał grać. Nikt nikomu za nic nie płacił, a wy piszecie te wasze teorie jakbyście dowody mieli więc je przedstawcie, ja już dwukrotnie przedstawiłem, ŻE TO WY chcieliście kupować i jeszcze parę będzie przedstawione.
 
Do góry