Dyskusja o sytuacji na świecie 193

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
319
Swoją drogą ciekawe jak tam padło z mapy, które kiedyś przyszło na forum i miało ich 1k pik być game changerem na mapie^^ jak to pewien mądry człowiek powiedział:

rekrutowanie graczy, zeby ich potem rozebrac? szlachetne podejscie
konfa robi rozbiorki przez wywalanie ludzi? najgorsze ch.


Tymczasem nexi po rekrutacji wszystkiego co na drzewo nie uciekało i rozbiorkach mówi o swoich doświadczeniach innym graczom:
View attachment 57757
Proszę nie poruszaj mojego tematu na FO. Napisałem do Ciebie jak facet na pv, żeby wyjaśnić z Tobą kilka zarzutów, które wystosowałeś w naszą stronę. Odpisałeś tylko na część tych zarzutów. Na następną wiadomość nie raczyłeś już odpowiedzieć/odczytać. Zamiast tego wolałeś przyjść na FO i poszczekać jacy to nie jesteśmy źli zamiast porozmawiać jak faceci. Najwidoczniej potrzebujesz klaskania swoich graczy na każdy swój post i podbijania swojego ego. Ja taki nie jestem i nie potrzebuje tutaj robić z siebie nie wiadomo kogo.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy Konfederacji, miłego dzionka ;*
 
Wynik reakcji
6.958
Nie no, tu chodzi o inne sprawy, punkty premium itp itd. xd
To nie wnikam, tutaj grali pierwszy raz, nie dali zrobić z siebie szmat do podłogi, a to ostatnio rzadkość. Patrząc na standardy, że ktoś w ogóle próbuje kupować wioski, konta czy komendy oznacza tylko, że na innych światach to się x osobie udało. Z czapy sobie pomysłu ktoś nie bierze.
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.352
Proszę nie poruszaj mojego tematu na FO. Napisałem do Ciebie jak facet na pv, żeby wyjaśnić z Tobą kilka zarzutów, które wystosowałeś w naszą stronę. Odpisałeś tylko na część tych zarzutów. Na następną wiadomość nie raczyłeś już odpowiedzieć/odczytać. Zamiast tego wolałeś przyjść na FO i poszczekać jacy to nie jesteśmy źli zamiast porozmawiać jak faceci. Najwidoczniej potrzebujesz klaskania swoich graczy na każdy swój post i podbijania swojego ego. Ja taki nie jestem i nie potrzebuje tutaj robić z siebie nie wiadomo kogo.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy Konfederacji, miłego dzionka ;*
Co tam u bafika? Chyba się zdecydować nie może czy kończyć tą grę czy nie, bo co odda wioski to nowe przejmuje znowu. <sciana>
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
319
Co tam u bafika? Chyba się zdecydować nie może czy kończyć tą grę czy nie, bo co odda wioski to nowe przejmuje znowu. <sciana>
wycofał się na zaplecze - niestety bo wolałbym go zdecydowanie na froncie. Wiedziałem, że będziecie prosić support o bana dla mnie - ale no na tą chwilę mogę wejść na konto.
 

notfair.

Miecznik
Wynik reakcji
327
Proszę nie poruszaj mojego tematu na FO. Napisałem do Ciebie jak facet na pv, żeby wyjaśnić z Tobą kilka zarzutów, które wystosowałeś w naszą stronę. Odpisałeś tylko na część tych zarzutów. Na następną wiadomość nie raczyłeś już odpowiedzieć/odczytać. Zamiast tego wolałeś przyjść na FO i poszczekać jacy to nie jesteśmy źli zamiast porozmawiać jak faceci. Najwidoczniej potrzebujesz klaskania swoich graczy na każdy swój post i podbijania swojego ego. Ja taki nie jestem i nie potrzebuje tutaj robić z siebie nie wiadomo kogo.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy Konfederacji, miłego dzionka ;*
Spoko nam też nie odpisuje sadge
 
Do góry