Dyskusja o sytuacji na świecie 193

miodolce

Miecznik
Wynik reakcji
116
Ale dlaczego piszesz takie rzeczy, nie mając kręgosłupa moralnego? Zarzucasz takie coś @VN No Door, a ty sam wbiłeś kosę swoim graczom @MephistOne @patryk78940 i wszystkim z NESS gdzie wyzywaliście się nawzajem wyciągając brudy na siebie, a na innych światach udajecie, że nic się nie stało i gracie sobie razem, śmiejąc się i bawiąc, cóż, za hipokryzją, a myślałem, że twoja żona osiągnęła szczyt i poziom maksymalny w momencie jak wyzywała Adriana, narzekała 24/7 i pierdoliła jak to nigdy z nim nie zagra, po czym kolejne światy normalnie sobie grają, a ona sama mi odpisuje, że co mnie to obchodzi. Iq szyszki macie jak dodacie wasze wspólne chromosomy, a do tego jeszcze bawisz się w gangstera 50kg przy kompie i grozisz ludziom z internetu, czego im nie zrobisz, jak adres zdobędziesz, nie wiedząc, czym się większość zajmuje.
A jednak grasz, jaka szkoda że jednak nie okazał się złośliwy, ale może następnym razem jednak będzie.
 

miodolce

Miecznik
Wynik reakcji
116
A chcesz na ryj rykoszetem to też dostaniesz bo ma pederastów do piachu kasy mi nie szkoda
 

miodolce

Miecznik
Wynik reakcji
116
I tu nie są groźby w internecie, obzarta tłuszczem suka numer dostała czekam na telefon śmieciarzu
 
Wynik reakcji
6.958
@miodolce Gangster z internetu, 50kg, który chwali się, że kasy mu nie szkoda na porachunki z ludźmi o pixel, a na KP prosi ludzi w plemieniu, że im 10tego odda, parodia. Skończ, wstydu oszczędź i przestań podawać każdemu swój numer telefonu, licząc, że atencji zdobędziesz, zajmij się żona i dziećmi aby nie były przygłupie po ojcu.
 

miodolce

Miecznik
Wynik reakcji
116
No i wszystko w temacie z knurem się na priva rozmowilem , zjego suka co papuguje jego nick też, żadna cipa nie przekręci, żeby się powyjasniac , tyle w temacie obszczymurki
 
Do góry