Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
1.936
Dzień dobry witam pozdrawiam i zapraszam do poparcia wniosku o naprawę plemion!

 

Rafals X Devil

Pikinier
Wynik reakcji
52
ze starym możesz rozmawiać w taki sposób
Do mnie pisz z szacunkiem, albo nie wpisz wcale.
Jeżeli tam gdzie się wychowałeś ktoś ci dał przyzwolenie nazywać ojca "starym" to jesteś zwykłym kiepem i raczej o szacunek ciężko , współczuję twojemu że takie coś mu się wymknęło z pod kontroli, każdy popełnia w życiu błędy a ty jesteś tego przykładem ;)
 

Rafals X Devil

Pikinier
Wynik reakcji
52
Powidz mi lepiej kto jest u was KD że wbijam na wioskę frontowa a tam pusto bo chłop na stalke wysłał do obywatela deffa

I skończcie ten farmazon z botem bo to nawet nie jest śmieszne ;)
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.014
Powidz mi lepiej kto jest u was KD że wbijam na wioskę frontowa a tam pusto bo chłop na stalke wysłał do obywatela deffa

I skończcie ten farmazon z botem bo to nawet nie jest śmieszne ;)
nie każdy taki defociąg jak ty po prostu

nie śmieszne bo się bana boisz jednak? jak sypiesz antyklinami 2-10ms bez cofania, wielu prób i zawsze za pierwszym trafiasz to słusznie, że się boisz =)
no chyba, że mieszkasz przez ściane z serwerem 193, jak biura maklerskie obok GPW
farmazon to ty jesteś rafalsiku, już jeden tutaj tak szczekał aż się o sznurówki potknął i spadł
 

Rafals X Devil

Pikinier
Wynik reakcji
52
Nie, śmieszne pajacu bo na każdym świecie podobne do ciebie ludki piszą o tych botach, już tyle razy pewnie zgłaszałeś ze swoim squadem a ja ręce mam czyste ;) nie potrzebuje bota żeby się po tobie przejechac i dobrze dograc antyklin

kończę rozmowę z internetowym napinaczem który żyje tym FO bo w życiu wieje nudą, jak chcesz się ze mną wymienić uprzejmościami to zapraszam, chętnie się spotkam i wytłumaczę kilka rzeczy w 4 oczy, tylko załóż lepiej buty na rzepy zebys sie nie przewracal o sznurówki jak bedziesz uciekal ;)

Pozdrówki !
 
Do góry