Dyskusja o sytuacji na świecie 193

AQUILA

człowiek ban
Wynik reakcji
68
@NeXi z łaski swojej nie pisz do naszych graczy, aby dołączyli do WHL - dostałeś odmowę, gdy pisałeś żebym wziął 15 osób i dołączył do was to miej chociaż godność :)
Nie łam się to jest oślizły płaz to coś grać uczciwie nie potrafi zawsze zagrywki poniżej pasa właśnie takich płazów klaunów z cyrku i przygłupów z konfederacji trzeba unikać
 

kambej2000

Miecznik
Wynik reakcji
54
Nie łam się to jest oślizły płaz to coś grać uczciwie nie potrafi zawsze zagrywki poniżej pasa właśnie takich płazów klaunów z cyrku i przygłupów z konfederacji trzeba unikać
Jeżeli już mówimy o oślizgłym płazie i uczciwej grze to zastanów się jak zachowałeś się wobec swojego plemienia na świecie 191 ,co pisałeś kiedy grałeś w WHL ,co pisałeś kiedy poszedłeś do WoW i jak zachowałeś się wobec WoW i wobec adriana ,który w tobie tutaj pokładał nadzieje ,że może tak szybko nie znikniecie z tego świata ( rzuciłeś kontem po jednej akcji ). Do tego jeszcze zachowywanie się wulgarnie wobec wszystkich na FO świata 193 także support musiał tutaj przysłać gościa od cenzury by przywrócił tutaj ład i porządek ,bo nie dało się czytać twojego pierdolenia . Powinieneś mieć dożywotni zakaz grania w plemiona ,bo na każdym świecie na forum danego świata robisz dym ,a nie reprezentujesz sobą nic . Twoje umiejętności są zerowe w tej grze i tak samo złożysz się na liścia na świecie 195 gdzie prujesz się do Cyrku. Cyrk razem z Uwu zamyka 183 świat ,a ty co osiągnąłeś ? . Nic
 

Aderedor

Chłop
Wynik reakcji
2
Nikogo nie oczerniałem.
Pisał do naszych graczy, nawet wrzuciłem ss, ale skasowano :)

Więc jeśli już używasz słowa OCZERNIAĆ naucz się proszę jego definicji:
oczernićoczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»

SLOWO KLUCZ - NIEPRAWDZIWE INFORMACJE


Grając w plemiona zawsze kieruję się dobrem większości, a że większość graczy woli iść w tę stronę to taką decyzję podjęliśmy jako rada

Dodatkowo - Napisałem, że odrzuciłem propozycję zabrania 15 graczy i dołączenia do WHL - z wyżej wymienionego powodu - DBAM O GRACZY i nie chciałem ich zostawiać na lodzie.
:)
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Nikogo nie oczerniałem.
Pisał do naszych graczy, nawet wrzuciłem ss, ale skasowano :)

Więc jeśli już używasz słowa OCZERNIAĆ naucz się proszę jego definicji:
oczernićoczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»

SLOWO KLUCZ - NIEPRAWDZIWE INFORMACJE


Grając w plemiona zawsze kieruję się dobrem większości, a że większość graczy woli iść w tę stronę to taką decyzję podjęliśmy jako rada

Dodatkowo - Napisałem, że odrzuciłem propozycję zabrania 15 graczy i dołączenia do WHL - z wyżej wymienionego powodu - DBAM O GRACZY i nie chciałem ich zostawiać na lodzie.
:)
jednym slowem dales dupy;D
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Nikogo nie oczerniałem.
Pisał do naszych graczy, nawet wrzuciłem ss, ale skasowano :)

Więc jeśli już używasz słowa OCZERNIAĆ naucz się proszę jego definicji:
oczernićoczerniać «rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle»

SLOWO KLUCZ - NIEPRAWDZIWE INFORMACJE


Grając w plemiona zawsze kieruję się dobrem większości, a że większość graczy woli iść w tę stronę to taką decyzję podjęliśmy jako rada

Dodatkowo - Napisałem, że odrzuciłem propozycję zabrania 15 graczy i dołączenia do WHL - z wyżej wymienionego powodu - DBAM O GRACZY i nie chciałem ich zostawiać na lodzie.
:)
jestem ciekaw czy zapytales ich o zdanie bo z tego co wiem wielu nie chcialo isc do whl a ta decyzja ich zmusiles:p
 

Aderedor

Chłop
Wynik reakcji
2
jestem ciekaw czy zapytales ich o zdanie bo z tego co wiem wielu nie chcialo isc do whl a ta decyzja ich zmusiles:p
Wiesz co znaczy słowo większość, czy masz problem z wiedzą elementarną?

większość «większa liczebnie część danej grupy rzeczy, zjawisk lub osób; rzadziej: większa rozmiarami część czegoś»

Proszę. Nie musisz dziękować

Z każdym graczem mam / miałem kontakt i wiem po rozmowach jakie były nastroje i kto był za.
Z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć, szczególnie komuś kto ukrywa się pod innym nickiem.

Miłego wieczoru
 
Wynik reakcji
6.958
Wiesz co znaczy słowo większość, czy masz problem z wiedzą elementarną?

większość «większa liczebnie część danej grupy rzeczy, zjawisk lub osób; rzadziej: większa rozmiarami część czegoś»

Proszę. Nie musisz dziękować

Z każdym graczem mam / miałem kontakt i wiem po rozmowach jakie były nastroje i kto był za.
Z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć, szczególnie komuś kto ukrywa się pod innym nickiem.

Miłego wieczoru
To bardzo ciekawe co piszesz, a do tego używasz Wikipedii żeby samemu zrozumieć znaczenie słów, których używasz. Skoro rozmawiałeś z ludźmi to dlaczego mam 5 pw o wbijanie diod na nich, a kilka o rekrutację lub jak to napisali "dawanie informacji". Niektórzy nawet zadeklarowali, że jak nie wbijemy na nich diod lub nie dam im zaproszeń po prostu będą kasować konta.
Prawda jest taka, że budujesz narracje, która ma ci pasować do swoich poczynań. WHL nie można mieć niż za złe, Zwykly ruch dyplomatyczny dla terenu żeby potem rozebrać zassane padło ale twoja hipokryzja to inna bajka, jeszcze zasłaniasz się jakimś dobrem swoich ludzi xd
 

Aderedor

Chłop
Wynik reakcji
2
To bardzo ciekawe co piszesz, a do tego używasz Wikipedii żeby samemu zrozumieć znaczenie słów, których używasz. Skoro rozmawiałeś z ludźmi to dlaczego mam 5 pw o wbijanie diod na nich, a kilka o rekrutację lub jak to napisali "dawanie informacji". Niektórzy nawet zadeklarowali, że jak nie wbijemy na nich diod lub nie dam im zaproszeń po prostu będą kasować konta.
Prawda jest taka, że budujesz narracje, która ma ci pasować do swoich poczynań. WHL nie można mieć niż za złe, Zwykly ruch dyplomatyczny dla terenu żeby potem rozebrać zassane padło ale twoja hipokryzja to inna bajka, jeszcze zasłaniasz się jakimś dobrem swoich ludzi xd
Rozumiem, że skoro według ciebie 5 osób > 45 (w plemieniu jest ich 50) to też nie rozumiesz czym jest większość jak kolega wyżej?
Dodatkowo używasz słowa "OCZERNIAĆ" którego znaczenia nie rozumiesz, ale to wyjaśniłem już powyżej...

W takim razie również nie mamy o czym rozmawiać, ponieważ nie mam w zwyczaju prowadzić dyskusji z ludźmi o niskim potencjale intelektualnym.

Tak wiem, dupka piecze bo będzie def na froncie

Miłego wieczoru. To moja ostatnia odpowiedź
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Wiesz co znaczy słowo większość, czy masz problem z wiedzą elementarną?

większość «większa liczebnie część danej grupy rzeczy, zjawisk lub osób; rzadziej: większa rozmiarami część czegoś»

Proszę. Nie musisz dziękować

Z każdym graczem mam / miałem kontakt i wiem po rozmowach jakie były nastroje i kto był za.
Z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć, szczególnie komuś kto ukrywa się pod innym nickiem.

Miłego wieczoru

Kłamstwo – wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o ...​

 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
To bardzo ciekawe co piszesz, a do tego używasz Wikipedii żeby samemu zrozumieć znaczenie słów, których używasz. Skoro rozmawiałeś z ludźmi to dlaczego mam 5 pw o wbijanie diod na nich, a kilka o rekrutację lub jak to napisali "dawanie informacji". Niektórzy nawet zadeklarowali, że jak nie wbijemy na nich diod lub nie dam im zaproszeń po prostu będą kasować konta.
Prawda jest taka, że budujesz narracje, która ma ci pasować do swoich poczynań. WHL nie można mieć niż za złe, Zwykly ruch dyplomatyczny dla terenu żeby potem rozebrać zassane padło ale twoja hipokryzja to inna bajka, jeszcze zasłaniasz się jakimś dobrem swoich ludzi xd
pisal ze wszytskimi ;D
Kłamstwo
 
Wynik reakcji
6.958
Rozumiem, że skoro według ciebie 5 osób > 45 (w plemieniu jest ich 50) to też nie rozumiesz czym jest większość jak kolega wyżej?
Dodatkowo używasz słowa "OCZERNIAĆ" którego znaczenia nie rozumiesz, ale to wyjaśniłem już powyżej...

W takim razie również nie mamy o czym rozmawiać, ponieważ nie mam w zwyczaju prowadzić dyskusji z ludźmi o niskim potencjale intelektualnym.

Tak wiem, dupka piecze bo będzie def na froncie

Miłego wieczoru. To moja ostatnia odpowiedź
Na prawdę myślisz, że kogoś obchodzi wasze 10k pik zebrane na 300 wioskach w członie, który ma dwa miesiące, a najbardziej rozwinięty gracz ma tyle wiosek co darmowka logująca raz na tydzień to zaczynam się martwić czy sam że sobą wytrzymujesz skoro nie lubisz ludzi o niskim IQ.

Jak na osobę, która zarzuca komuś niski iloraz inteligencji masz chyba jakieś zakrzywione pojęcie o rzeczywistości jeżeli chodzi o grę. Przyszedłeś na forum, płakałeś, a teraz robiąc sobie z buzi ścierkę do podłogi, próbujesz wmówić innym, że to dla ludzi. Jesteście nic nie znaczącym padłem z mapy, które zostało zassane dla terenu, a nie defa jakiegoś xd Nexi raczej liczy, że z jedną aktywna osobę znajdzie w tym waszym członie, które ocieka defem, a resztę już wpisali w Excela rozbiórkowego.

Mam nadzieję, że chociaż ty wierzysz w to co piszesz bo na pewno nie gracze w twoim członie xd
 

AQUILA

człowiek ban
Wynik reakcji
68
Kto mi powie co jest napisane w moim profilu. Czekam na zamknięcie konta i niemogłem się doczekać piszę do supportu oni odpisują że zamkną jak ban minie za treści w profilu. Na koncie był zastępca ciekawi mnie co tam oowypisywał
 
Do góry