Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
View attachment 61669

Wiosek w obu koalicjach: 57725
Wiosek w naszej: 27855 - 48,25%
Wiosek w waszej: 29870 - 51,75%

Fakt wygrywacie na mapie nadal


Stan z 22.02.2024:
View attachment 61670

Wiosek w obu koalicjach: 54733
Wiosek w naszej: 25372 - 46,36%
Wiosek w waszej: 29361 - 53,64%

To ty się wąski na mózgi z jamnikiem zamieniłeś czy co
Przez miesiąc wasza przewaga stopniała o 2k wsi
Przez miesiąc u nas przybyło dokładnie 2483 wiosek, a u was przybyło 509

To co ty za głupoty wygadujesz że tempo spadło?
Bo mniej tracicie na moralach a wasi koalicjanci się wywalają na swój głupi ryj o kije, które sami ładują w szprychy?
Prośba, żeby do Waszej koalicji dorzucić OFARM i BD

Też do statystyk przejęć. OFARM wydaje mi się, że oczywiste, bo Fristajla i szunaj na tym wioski na froncie porobili. No bo przecież nie na nas. Dzisiaj miałem czyściocha od Tomiego i karetę z OFARM, po czym wsparcia od Tomiego.

Chciałbym zobaczyć w sumie ile wiosek straciliście biorąc to wszystko pod uwagę.

Hashtag mocarna Konfa. Zaczęło się narzekanie na wieże, moralowców i Ś200. Nic tutaj nie pokazaliście oprócz kupowania kont.
 
Ostatnia edycja:

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Dodajmy,
Dodajcie OFARM i BD i pokażcie staty, bo tutaj Twoje ludki klate wypinają jacy to mocarni nie są. Popatrzmy na liczby i pogadajmy. Już prawie nie macie kont do kupienia i jakoś na wyspie wiosek nie przybywa :/
 
Wynik reakcji
6.958
Dodajmy,
Dodajcie OFARM i BD i pokażcie staty, bo tutaj Twoje ludki klate wypinają jacy to mocarni nie są. Popatrzmy na liczby.
Nie no ty masz problemy z logiką czy o co chodzi, porównujesz jakieś OFARM, które na szybko oddało wioski bo ich atakowaliście do waszych realnych koalicjantów z którymi gracie LSW i NT? xD Ty próbujesz być zabawny czy bardziej upo niż zazwyczaj jesteś

To tak jakbym ja kazał wam dodać jakieś WILKI czy inne syfy, które były na mapie oddające wam wioski bo zobaczyli X od nas, logika na poziomie przedszkolaka.

Proszę się od pół roku o dodanie NT i kolejne 3 miesiące o dodanie LSW i nie potraficie tego zrobić, najpierw dostaje odpowiedź od @NeXi
1711359330112.png.
Potem dostaje odpowiedź, że LSW jest waszym koalicjantem ale nie dodacie bo nie chcą stat psuć, a teraz ty mi przychodzisz z BD i jakimś OFARM

Rączki łamiecie sobie nie tylko w grze ale i w logicznym myśleniu, a myślałem, że nie może być gorzej.


a ty kiedy schudniesz? czy będziesz dalej siedział w domu i walił konia do FO?
U mnie mission completed, a ty kiedy będziesz mądrzejszy i zrobisz coś więcej w grze niż spam zielonymi karetami?
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Dorek nie chce mi się czytać. Zrób co poniżej:
1 Dodaj OFARM i BD od kiedy gramy
2. Podsumuj
3. Przeproś jacy jesteście chujowi
4. Napinaj klatę o mocarnej Konfie z poprzednich światów.
 
Wynik reakcji
6.958
Obraź mi rodzinę jeszcze i będzie cacy.

Hashtah mocarna Konfa.
Nie no do twojej rodziny nic nie mam, rodzice i bliscy nie są niczemu winni, że człowieka bez szkoły wypuścili w świat, który nie radzi sobie z podstawami wykładanymi w podstawówce.


Swoją drogą co ci BD zawiniło skoro i tak jest na plusie
1711360598757.png
Pewnie chodzi ci o to, że wczorajszy gość, który wrzucił wam zasta BD, i z 30 wiosek jedna wam wpadła, a miały być takie piękne diody więc przyszedłeś i zabłysnąłeś xD
 
Ostatnia edycja:

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
U mnie mission completed, a ty kiedy będziesz mądrzejszy i zrobisz coś więcej w grze niż spam zielonymi karetami?


Powtarzasz się pulchny xd
Ty i mission completed? chyba ta żeby dobić do 110 kg ;)

Pokaż mi dzbanie moją ostatnią gdzieś zieloną karete.
A moze spytaj mikołajka i scyzoryka o ich 20 "czerwonych" karet jak się czują w piachu na pustych wioskach po fuxie pieski :)
 
Do góry