Dyskusja o sytuacji na świecie 191

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Do tego, że Twój młodszy kolega ma problem z pojęciem FOntu...
Eh... Otwórz i drugie okno troszkę tam przewietrz...

Pozdrawiam
Dobra Rada Florian
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Do tego, że Twój młodszy kolega ma problem z pojęciem FOntu...
Eh... Otwórz i drugie okno troszkę tam przewietrz...

Pozdrawiam
Dobra Rada Florian
Powiedziałem CI - zimno jest ;)

Budź tam Ok3ma i resztę rady, napisz im że spierdzielili ludziom świat i poświęcony czas ;)
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Jesteś strasznie nie miły... Okej, idzie sezon zimowy... Może ciut mi się przybrało ale od razu w formie mnogiej?
Bardzo słabe zachowanie...

Nie pozdrawiam
Florian.
 

Mino

Chłop
Wynik reakcji
4
Trochę mi zajęło przeczytanie tego fora bo jak widzę sporo mnie ominęło od ostatniego tutaj wbicia ,ale takiego świata jak tutaj , to już chyba dawno nie było takiego zmiennego a w główną rolę odgrywają ness ,macie bardzo dużo atutów do grania ale dziwi mnie po co wam byłe hdz skoro świat i tak jest ustawiony według waszych zasad a pozostałe plemiona niestety godzą się na to bo nie mają innego wyjścia, no jestem pod wrażeniem waszej dyplomacji naprawdę prawdziwy majstersztyk
 

Mino

Chłop
Wynik reakcji
4
A jeszcze chciałem coś dodać po co NN tak się burzą po odejściu waszych graczy przemoseb i ruskow no przecież to wasi ludzi byli no trudno się mówi skoro NN ich dobrze nie prześwietliło i jeszcze zostali tam radnymi to ich problem przecież, dobry wywiad to podstawa gratki dla Ness
 

JezuChytre

Miecznik
Wynik reakcji
33
A jeszcze chciałem coś dodać po co NN tak się burzą po odejściu waszych graczy przemoseb i ruskow no przecież to wasi ludzi byli no trudno się mówi skoro NN ich dobrze nie prześwietliło i jeszcze zostali tam radnymi to ich problem przecież, dobry wywiad to podstawa gratki dla Ness
jakby Filip schował własne ego do kieszeni i nie traktował ludzi jak debili i we wszystkich widział zdrajców, tylko troszeczkę pomyślał to by NN wyglądało inaczej, teraz ten sam problem on bunkrowany, a inni defa nie mają. Ja byłem w NN a wróg w postaci Ness potraktował mnie lepiej niż własne plemię (chyba nigdy nie byłem jego częścią, Filipa ego zajmuje wszystkie miejsca) chciałem rzucić kontem. Zamiast brać konto i zrobić z nim co chcą, namówili mnie abym grał dalej i dali wsparcie(nie chodzi tylko wojsko), którego w NN nigdy nie było. Więc tak gratki dla Ness bo gdzie tam Filip widzi wroga i zdradzę oni widzą okazje i sojusznika.
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Panowie wygadani z wczoraj... za to, że byliście aż tak nie mili to nie mogę się powstrzymać, przed napisaniem; "Hahahhaahahaaha, Instant Karma".

Pozdrawiam
Śmieszek Florian
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Ten się smieje kto sie smieje ostatni :) nie wszystkie karty na stole

Pozdrawiam
Śmiesznieszy vaarkus
"Woof", "Woof", - nic nie zrozumiałem, a Ty @Blerin?

Vaarkus wczoraj pierwsze to co zrobił to grupówka, a dziś jak to skomentował: "to nie w nas jest problem skoro to wy musicie się uciekać do czegoś takiego żeby mieć jakiekolwiek możliwości przetrwania na świecie :)" w momencie gdy to oni pierwsi zaplanowali KoSę. Hit! XD
 

Vaarkus

Chłop
Wynik reakcji
11
Niby taki wielki radny a nie wiesz kompletnie co sie u was dzieje :) dalej sobie zyj w przekonaniu ze to od nas cokolwiek wyszlo w waszym kierunku :)
 

Mino

Chłop
Wynik reakcji
4
jakby Filip schował własne ego do kieszeni i nie traktował ludzi jak debili i we wszystkich widział zdrajców, tylko troszeczkę pomyślał to by NN wyglądało inaczej, teraz ten sam problem on bunkrowany, a inni defa nie mają. Ja byłem w NN a wróg w postaci Ness potraktował mnie lepiej niż własne plemię (chyba nigdy nie byłem jego częścią, Filipa ego zajmuje wszystkie miejsca) chciałem rzucić kontem. Zamiast brać konto i zrobić z nim co chcą, namówili mnie abym grał dalej i dali wsparcie(nie chodzi tylko wojsko), którego w NN nigdy nie było. Więc tak gratki dla Ness bo gdzie tam Filip widzi wroga i zdradzę oni widzą okazje i sojusznika.
Jejku, źle odebrałeś mój sens wypowiedzi no nic, może w twoim przypadku jest tak jak pisałeś tego nie wiem ,mi chodziło że nie można kogoś oskarżać o kosę skoro ktoś jest już uganany przed startem świata do tego Filip powinien takie osoby do rady bardziej weryfikować a nie na ładne oczy dawać stanowiska, wszyscy krzyczą ze zdrajcy a tu bardziej ,pasuje słowo szpieg lub agent , wiadomo nikt się nie zagłębia w szczegóły
Odniosę się też do twojej sytuacji to fajnie że Nesy się tobą zaopiekowały w trudnej sytuacji i tak bardzo się przejęły twoimy problemamy, ale faktycznie to prawda jest inna twojej położenie jest takie wyjątkowe i strategiczne ale niestety nie ty sam , przykro że muszę cię rozczarować, w innym miejscu na mapie pewnie byś wysarzał i nikt już by o tobie nie pamiętał no taka jest prawda no chyba że byś miał że 60 wiosek to zawsze byś pomógł deffem czy offem a tak to wybacz że myślałeś inaczej pozdro :)
Nie przejmuj się będzie dobrze
 

Vxynio

Miecznik
Wynik reakcji
72
Niby taki wielki radny a nie wiesz kompletnie co sie u was dzieje :) dalej sobie zyj w przekonaniu ze to od nas cokolwiek wyszlo w waszym kierunku :)
Nigdzie nie nazwałem się "wielkim" radnym i wcale za takie się nie uważam.

Niby w jakim przekonaniu żyję że "coś" od Was wyszło w naszym kierunku? Chyba że chcesz mi wmówić że przejście wczorajsze Matheo wcale nie było pushowane z Waszej strony? <rotfl>
 

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Nigdzie nie nazwałem się "wielkim" radnym i wcale za takie się nie uważam.

Niby w jakim przekonaniu żyję że "coś" od Was wyszło w naszym kierunku? Chyba że chcesz mi wmówić że przejście wczorajsze Matheo wcale nie było pushowane z Waszej strony? <rotfl>
Hmm, jedyne co mogę potwierdzić... Ja nawet go za radnego nie uważam :oops:

Ten się smieje kto sie smieje ostatni :) nie wszystkie karty na stole

Pozdrawiam
Śmiesznieszy vaarkus
To była tylko adnotacja do bodajże 4?5? a może tylko 3 koleżków którzy wczoraj byli nadmiernie aktywni... Dostaje prztyczka w nos oddaje tym samym.

Pozdrawiam
Śmiejący się "śmieesznieszy" Florian
 

hellriser

Pikinier
Wynik reakcji
36
A co z graczami którzy w prywatnych pw się cieszyli i radowali że matheo przeszedl i że o tym wiedzieli od dwóch tygodni??

Musicie się do takich sztuczek uciekać żeby rekrutować naszych graczy? Co to? Lk i toporow wam brak do równej walki w polu??
 
Do góry