Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Żeby nie bylo nawiązywanie do WO w kwestii 179 jest nie na miejscu. Moze i faktycznie swiat nie nalezal do udanych, ale zgrania i organizacji nie mozna im ujmowac. Sam pamiętasz @MephistOne jak nie szło przepchnac frontu, kilka osób jedynie cos pokazywało. Nawiazujac do tego, WO ma zupełnie inna przeszlosc i doswiadczenie chociazby z sw 136. Nie fajnie nawiązywać do czegos co juz minęło, a to że sojusznik wypiął sie to inna sprawa. 179 w momencie padnięcia Wilków juz mozna powiedziec był zamknięty, bo oni jedynie stawiali opór niż jakies pseudo pandy czy ogóry. Bez spiny byczq i mam nadzieje ze juz next razem nie będzie tutaj psucia reputacji Wilkom ;)
Tak jak pisałem :) Nie wiem, co WO robiło wcześniej, bo nie znałem ich - swoją opinię mam po 179 i tyle :) Tak jak pisałem, żadnych umiejętności im odebrać nie można, bo tak jak oni potrafili trzymać front to ukłony, ale to co działo się na koniec nie było ok z mojej strony i tyle (nawet jeżeli jest największy syf) :) Ale jeżeli oni mają to wyjaśnione to ich sprawa, to była ich zagrywka, ich decyzja, a ludzie z zewnątrz tylko widzieli efekt i to zapamiętali, bo przecież nikt w ich rozmowy nie wchodziŁ, bo nikogo w sumie to nie obchodziło, gdyż to był wróg a nie sojusznik :)

PS

Powodzonka @kubawoj12 na innych światach, przyjemnie się z Tobą grało :)
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
Żeby nie bylo nawiązywanie do WO w kwestii 179 jest nie na miejscu. Moze i faktycznie swiat nie nalezal do udanych, ale zgrania i organizacji nie mozna im ujmowac. Sam pamiętasz @MephistOne jak nie szło przepchnac frontu, kilka osób jedynie cos pokazywało. Nawiazujac do tego, WO ma zupełnie inna przeszlosc i doswiadczenie chociazby z sw 136. Nie fajnie nawiązywać do czegos co juz minęło, a to że sojusznik wypiął sie to inna sprawa. 179 w momencie padnięcia Wilków juz mozna powiedziec był zamknięty, bo oni jedynie stawiali opór niż jakies pseudo pandy czy ogóry. Bez spiny byczq i mam nadzieje ze juz next razem nie będzie tutaj psucia reputacji Wilkom ;)
Dzięki Kuba! Ty zarówno jak około 10 innych grajków obok Ciebie dali nam super rozgrywkę fajnymi potyczkami :)
 

Vaarkus

Chłop
Wynik reakcji
11
Co tak ucichliście koledzy z KOS? żaden nie chce na PW odpisać trochę to przykre :( tacy wielce rozgadani byliście a tu nagle cisza
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
@ok3m @Muck123 @NoeyPl dla Was też będzie miejsce, ale dajcie nam tydzień na redukcję ;)

Chcieliście być cwaniakiem, chcieliście po cichu ustawić świat na NeSs bo po batach urosły wam piórka, chcieliście rekrutować wszystko, co się rusza, WKC miało paść w tydzień.....

Zatem teraz powiedzcie ludziom, że swoją pychą jesteście blisko zmarnowania im świata, na którym przesiedzieli dnie i noce, aby utrzymać natarcie HDZ.
Mieliście pewnego sojusznika, ale woleliście cudować, więc trzymaj się ;)
 
Ostatnia edycja:

Blerin

Łucznik
Wynik reakcji
171
Jak ucichliśmy? Mi tylko wasza strona przestaje na PW odpisywać. A więc zapraszam....

Pozdrawiam
Nadal zmotywowany Florian
 
Do góry