Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
W sumie jak na grę z kretem to radzicie sobie dość słabo, albo informator taki nie za bardzo rozgarnięty
Ty tak na serio, czy Filip Ci kazał tu przybiec jak trzem pozostałym, których już na tym świecie nie ma ?

Już Filip napisal, ze jak wrog jest duzo lepszy to wina kretow ? Juz nie zlych frontowcow, ludzi co sprzedaja wioski i innych rzeczy, tylko teraz jest kret ?
 

Buri95

Miecznik
Wynik reakcji
56
Nikt mi nic nie kazał. Po prostu rzucam okiem co jakiś czas na forum i śmieję się z tych wypocin w grze, w którą grają głównie starsze osoby, a poziomem to widzę niżej niż w innych grach online gdzie średnia wieku wynosi 13 :D

Co do kreta to po prostu widzę w jakim tempie pojawiają się screeny
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
Nikt mi nic nie kazał. Po prostu rzucam okiem co jakiś czas na forum i śmieję się z tych wypocin w grze, w którą grają głównie starsze osoby, a poziomem to widzę niżej niż w innych grach online gdzie średnia wieku wynosi 13 :D

Co do kreta to po prostu widzę w jakim tempie pojawiają się screeny
Moze nie tyle kret co ludzie, ktorzy nie bardzo chca grac z Filipem a narazie nie maja co zrobic, czyz nie ma wielu Was w NN za jego klamstwa ?
 

mk76

Chłop
Wynik reakcji
22
Trzeba się szykować na tą wtorkową akcje...
Ja już kliknąłem kasacje...
 

jellob

Chłop
Wynik reakcji
6
Sorry za słabą interakcję, ale rzadko tu zaglądam. Zauważyłem kółko wzajemnej adoracji: MephistOne, patryk78940, senty . Widać po wiadomościach grupowych do NN, że Memphis podstawówkę skończył. W przeciwieństwie do senty, który coś tam bredzi podczas marszczenia freda przed FO. Patryk to taki chłopek roztropek oderwany od pługa. No więc dziewczyny: "Za wcześnie na lizanie się po fiutach" (cyt. z "Pulp Fiction", prostuję, wyjaśniam bo pewnie myśleliście, że to z "Majteczki w kropeczki"). Pa chuligani , będę tu zaglądał częściej.
 
Ostatnia edycja:

rzeznik23

Pikinier
Wynik reakcji
14
Sorry za słabą interakcję, ale rzadko tu zaglądam. Zauważyłem kółko wzajemnej adoracji: MephistOne, patryk78940, senty . Widać po wiadomościach grupowych do NN, że Memphis podstawówkę skończył. W przeciwieństwie do senty, który coś tam bredzi podczas marszczenia freda przed FO. Patryk to taki chłopek roztropek oderwany od pługa. No więc dziewczyny: "Za wcześnie na lizanie się po fiutach" (cyt. z "Pulp Fiction", prostuję, wyjaśniam bo pewnie myśleliście, że to z "Majteczki w kropeczki"). Pa chuligani , będę tu zaglądał częściej.
Przegrać w grze to nie wstyd ,zawsze znajdą się lepsi i gorsi ,za to wstydem jest bycie zakłamanymi i fałszywymi ludźmi ,którzy porafią wyzywać drugiego człowieka aż do takiego stopnia ,że robi się to nie smaczne. Pamiętajcie .że zawsze jest ktoś po drugiej stronie ,co to czyta czasami bierze do siebie a czasami nie ,w każdym razie więcej empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka życzę całemu NESS , Pozdrawiam :)
A gdzie empatia w niszczycielach?? Ness jest niesmaczne w w ironicznym ale konstruktywnym podsumowaniem wojny tak?? a język rynsztoka od niszczycieli to już jest ok?? Oj widzę że tak jak w wojnie tak i na fo walczycie
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
O, Filip wypuścił kolejnego z klatki który chce skończyć jak Vayenard, Miro czy Kambej ;)
 
Ostatnia edycja:

AQUILA

człowiek ban
Wynik reakcji
68
No nie wiem, mnie nie rusza co mój sojusznik robi jeśli jesteśmy po dwóch stronach mapy to ich piaskownica i ja nie wiem co i kto tam robi więc nie wchodze im z butami tak jak Ty próbujesz. Jakby to byla koncowka swiata i zostalibysmy My, oni i wy to pewnie by mnie to bardziej interesowalo.
Musisz się ustawić w kolejce z zapką ;)


Rzeznik a ty to co?
Dudek ty debilu
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
838
No proszę, jakie poruszenie mamy na FO po tym, jak Niszczyciele przygotowali akcje po 2 miesiącach i przejęli 1 wioskę ;)

Ciekawe, czy po obronie najbliższej akcji małpy przyjdą tutaj tak samo skakać jak po zdobyciu 1 wsi ;)
 
Ostatnia edycja:

Buri95

Miecznik
Wynik reakcji
56
Widzę, że małpom obecnym na forum zrobiło się ciasno, bo ktoś spoza kółka wzajemnej adoracji przyszedł ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry