Dyskusja o sytuacji na świecie 191

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Aż 1 lajk przy pochwale, chyba chłopaki rzeczywiście są zadowoleni a szczególnie ten, co tego lajka dal ;)
Screenshot_2023-09-23-13-08-08-226_com.discord-edit.jpgScreenshot_2023-09-23-13-08-21-484_com.discord-edit.jpg
Coś czuję, że dzisiaj Niszczyciele ogłoszą swoje zwycięstwo ;)
 
Ostatnia edycja:

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Czas na zmiany ;p

1695509802088.png

Ciekawe jak teraz się czują Ci pozostawieni na rozszarpanie ;) Cały Filip i jego Niszczyciele w pełnym wydaniu - weźmy do siebie swoich ludzi a resztę członu niech sobie zjadają - a ostrzegałem ;)

No nic, trzeba naliczyć to do statystyk xD
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
No i koniec statystyk... Wywózka z frontu i lotka z plemienia xD Panie Jakubie życzymy udanych wakacji ;)
 

Bielaczu

Miecznik
Wynik reakcji
45
No i koniec statystyk... Wywózka z frontu i lotka z plemienia xD Panie Jakubie życzymy udanych wakacji ;)
Nie jestem co prawda fanem lotek z plemienia dla statystyk, ale chłop zniknął bez zasta, bez info o atakach, chyba chcieli cos spróbować podbić przed wami, a jak wiadomo są odwiedziny. Dalej nie rozumiem fenomenu brandzlowania sie statystykami, szczególnie takim cherry pickingiem. Ale grajmy swoje i dobrze sie bawmy! Miłej niedzieli wszystkim
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Nie jestem co prawda fanem lotek z plemienia dla statystyk, ale chłop zniknął bez zasta, bez info o atakach, chyba chcieli cos spróbować podbić przed wami, a jak wiadomo są odwiedziny. Dalej nie rozumiem fenomenu brandzlowania sie statystykami, szczególnie takim cherry pickingiem. Ale grajmy swoje i dobrze sie bawmy! Miłej niedzieli wszystkim
Dokładnie, najważniejsza dobra zabawa ;)

Co do odwiedzin, żadne wytłumaczenie. Już nie raz wyrzucali kogoś po tym jak zaczęliśmy go przejmować po to, aby potem jakąś wioskę przejąć zanim wszystko zjedliśmy ;)
 

Bielaczu

Miecznik
Wynik reakcji
45
Dokładnie, najważniejsza dobra zabawa ;)

Co do odwiedzin, żadne wytłumaczenie. Już nie raz wyrzucali kogoś po tym jak zaczęliśmy go przejmować po to, aby potem jakąś wioskę przejąć zanim wszystko zjedliśmy ;)
Z tego co kojarzę, to udaje wam się trafiać w rozbiórki, więc ciężko jest nam przejąć wioski, których nie można zaatakować bez wywalenia kogoś z plemienia. Niby żadne wytłumaczenie, ale jednak trochę sensu ma. Jak tam wgl akcja, bo ja dzisiaj tylko żółte rapki widziałem. Poza jakubem coś wpadło? Bo średnio mam jak sprawdzić
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Z tego co kojarzę, to udaje wam się trafiać w rozbiórki, więc ciężko jest nam przejąć wioski, których nie można zaatakować bez wywalenia kogoś z plemienia. Niby żadne wytłumaczenie, ale jednak trochę sensu ma. Jak tam wgl akcja, bo ja dzisiaj tylko żółte rapki widziałem. Poza jakubem coś wpadło? Bo średnio mam jak sprawdzić
Całe konto Jakuba do Nas trafiło więc myślę że ok ;) Na Was to resztki offów poszły bardziej żeby coś burzyć + grube w Kubę. Gorzej jest u Niszczycieli ;)
 

patryk78940

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Z tego co kojarzę, to udaje wam się trafiać w rozbiórki, więc ciężko jest nam przejąć wioski, których nie można zaatakować bez wywalenia kogoś z plemienia. Niby żadne wytłumaczenie, ale jednak trochę sensu ma. Jak tam wgl akcja, bo ja dzisiaj tylko żółte rapki widziałem. Poza jakubem coś wpadło? Bo średnio mam jak sprawdzić
Nie byliście głównym celem naszych akcji. Waliliśmy w niszczycieli dzień wcześniej.
 

MephistOne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
844
Ktoś tam krzyczał (ale chyba już skasowany ze świata), że przecież Mephisto tylko gra zaplecze xD
Do tego 6 podbitych wsi i wywózka na Arkadię ;)
Pozdrawiam ;)

1695589467353.png
 
Ostatnia edycja:

opiomaxu

Pikinier
Wynik reakcji
86
Forum umarło, to zarzucę anegdotką

Co ma wspólnego wioska runiczna z wioskami niszczycieli?
- obie są bronione bez wiary

Osłabienie: -50% efektywność obrony
Wiara: Żołnierze walczyli umocnieni swą wiarą. Siła uderzenia: 100%

Czyli jednak bronimy z wiarą :)
 
Do góry