Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
111
Co by nie było jest dobrze xD i nie sadze ze 50 na 50 byśmy przegrali z elite z ułożonym frontem myśle ze spokojnie moglibyśmy walczyć, to ze staty tak pokazują to jedno, przyjęliśmy na starcie ze będzie sporo wiosek na -, przecież nikt nie będzie defowal z pół tysiąca diod między wami jeszcze na graczach mało aktywnych, i tak szanuje bardziej elite za postawę niż TRD nigdy w życiu tam nie zagram.
 

Syn Piekarza

Miecznik
Wynik reakcji
174
Szkoda ze wyszło jak wyszło bo byłaby fajna wyrównana wojenka ze szczepanami, pozdrowienia dla wszystkich walczących o lepsze jUTRO czy sojusznik czy to wróg, brak pozdro dla większości oryginalnej rady elite/trd za to że jej w sumie nie było i cud że dotrwaliśmy do końca świata praktycznie bez przywódców, chętnie zagram z tą samą ekipa ale z rada która się czymkolwiek interesuje ;p
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
523
Ludovic z ciekawości się wtrace, smialiscie się xx stron wcześniej że zjadamy tylko nieaktywnych u was, porównaj proszę statystyki głównego plemienia Stefanów z głównym waszym, od początku wojny jak to tam wygląda? Pochwalisz się ? Zapytasz pewnie jakie to ma znaczenie ? A no takie że to jednak wy zjadaliscie głównie gości co nawet o odbitkę nie napisali, więc nam nie było szkoda tracić takich bobow, albo diody wbite które miały za zadanie tylko was spowolnić, wiedzieliśmy że prędzej czy później odbijemy to sobie na normalnym froncie, kwestia czasu i każdy kumaty i obiektywny to wiedział. Teraz płacz że zostało was kilku ? A kogo w tym wina ? Stefanów ? Pewnie wina morfusa :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Oferat stulecia dla TRD. Te patałachy z jUTRO 2.0 nie ogarnęły że dalej mają sTEFAŃSKIEGO kreta u siebie i zdobyłem ich komendy. Możecie wrócić do gry teraz dla was będziemy kretować i sprzedawać info dawajcie panowie robimy to
1696972419608.png
 

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Wstyd mi jest, że pewnie przegram ze stefanami bo jak Rohan wciagnie tdr to nie zostawi Nam szans.
Będzie nas wtedy pewnie 5x mniej ale to nic.
Wiem i tak, że w ostatecznej rozgrywce zwycięży Rohan, a najbardziej mi jest wstyd, że grałem w Klasyku ale nie mam pretensji do ludzi z tego plemienia tylko do osób, które podejmowały decyzje.

Mogliśmy teraz zostać praktycznie 50/50 w walce z Rohanem, a tak daliśmy im sobie świat wygrać.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Wstyd mi jest, że pewnie przegram ze stefanami bo jak Rohan wciagnie tdr to nie zostawi Nam szans.
Będzie nas wtedy pewnie 5x mniej ale to nic.
Wiem i tak, że w ostatecznej rozgrywce zwycięży Rohan, a najbardziej mi jest wstyd, że grałem w Klasyku ale nie mam pretensji do ludzi z tego plemienia tylko do osób, które podejmowały decyzje.

Mogliśmy teraz zostać praktycznie 50/50 w walce z Rohanem, a tak daliśmy im sobie świat wygrać.
W zasadzie to TRD miało wyrównane szanse z Rohan, bo od Stefan ani jedna ofensywna akcja nie poszła na nich od czasu początku wojny z Rohan.
Przegrali na równym a teraz lajkują posta że mogli się bić na równo z Rohan xD
A jak chcecie jako Elite pograć, to nie ma sprawy. Rohan nie musi w was walić offów :p


Edit: Tutaj staty sprzed początku wojny - dzięki Stuknięty
index.php
 

Rafal65

Pikinier
Wynik reakcji
40
W zasadzie to TRD miało wyrównane szanse z Rohan, bo od Stefan ani jedna ofensywna akcja nie poszła na nich od czasu początku wojny z Rohan.
Przegrali na równym a teraz lajkują posta że mogli się bić na równo z Rohan xD
A jak chcecie jako Elite pograć, to nie ma sprawy. Rohan nie musi w was walić offów :p


Edit: Tutaj staty sprzed początku wojny - dzięki Stuknięty
index.php
Rohan w międzyczasie zrobi sobie wojnę między członami haha?
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Rohan w międzyczasie zrobi sobie wojnę między członami haha?
Myślę, że jest to fakt którym nie musisz się przejmować w tym momencie ani w następnym :>
Ja już pisałem, że się dogadaliśmy a jeżeli będą chcieli to w nas wejdą i nic tego nie zmieni. Ale jest to nasz problem nie wasz :p
 

Chmielu.16

Chłop
Wynik reakcji
2
W zasadzie to TRD miało wyrównane szanse z Rohan, bo od Stefan ani jedna ofensywna akcja nie poszła na nich od czasu początku wojny z Rohan.
Przegrali na równym a teraz lajkują posta że mogli się bić na równo z Rohan xD

Nie były to wyrównanie szanse, jeśli stwierdzasz to tylko na podstawie, że żadna akcja Stefanów w nas nie wleciała to gratuluje. Zapomniałeś dodać o kretach, których mieliśmy w plemieniu i o informacjach jakie Rohan miał na temat naszych wiosek bo dziwnym trafem na początku wojny przejmowali tylko te wioski, które nie były obstawione :) Nie muszę chyba dodawać, że gdy masz kreta w plemieniu przy 150 członkach to twoja chęć gry spada niemalże do 0
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
Nie były to wyrównanie szanse, jeśli stwierdzasz to tylko na podstawie, że żadna akcja Stefanów w nas nie wleciała to gratuluje. Zapomniałeś dodać o kretach, których mieliśmy w plemieniu i o informacjach jakie Rohan miał na temat naszych wiosek bo dziwnym trafem na początku wojny przejmowali tylko te wioski, które nie były obstawione :) Nie muszę chyba dodawać, że gdy masz kreta w plemieniu przy 150 członkach to twoja chęć gry spada niemalże do 0
Też mieliśmy 3 krety, pewnie dalej mamy jakieś Jakoś się nie skasowaliśmy

edit: I następnym razem jak nie potrafisz z kretami to mniej rekrutacji polecam! Ułatwia unikanie takich graczy, pozdrawiam.
 
Do góry