Dyskusja o sytuacji na świecie 190

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
"Dograć dla samego dogrania"
A dla jakiego faktu gramy w ogóle w plemiona xd? Każdy z nas teraz w obecnym KS gra po to żeby grać więc nie widzę problem w GRANIU DLA GRANIA xD Ale brzmi to zabawnie
Dobrze wiesz o co chodzi więc nie łap głupio za słówka bo było to nawiązanie do wczorajszej wiadomości waszego gracza, który powiedział, że woli dograć w tym tworze świat niż zmieniać dyplo i próbować wygrać. Z tego co wiem to nie tylko on ma takie zdanie u was. W sensie skoro taka jest wasza decyzja to spoko ważne aby się cieszyć grą ale dla mnie to strata czasu i tyle.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.115
Dobrze wiesz o co chodzi więc nie łap głupio za słówka bo było to nawiązanie do wczorajszej wiadomości waszego gracza, który powiedział, że woli dograć w tym tworze świat niż zmieniać dyplo i próbować wygrać. Z tego co wiem to nie tylko on ma takie zdanie u was. W sensie skoro taka jest wasza decyzja to spoko ważne aby się cieszyć grą ale dla mnie to strata czasu i tyle.
Tak, zdajemy sobie sprawę że Rohan wygląda na dużo bardziej zorganizowane i przygotowane plemię. Szanse na wygranie 50:50 z nimi mamy pewnie małe, ale po to gramy żeby spróbować ;)
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
W sensie skoro taka jest wasza decyzja to spoko ważne aby się cieszyć grą ale dla mnie to strata czasu i tyle.
To po co od miesiąca dzielnie walczycie, bronicie sie i akcje wyprowadzacie, jak wynik był od początku jasny i znany?

Na tym ta gra polega żeby mieć fun z niej. Tak samo jak wy walczyliscie z nami, tak samo bedziemy walczyc z Rohanem, cieszac sie z kazdej przejetej wioski i wkurwiając na każdą straconą. Oczywiście, ze ustawimy front i bedziemy grali na 100% możliwości, ale kazdy z nas zakłada, że można wygrać można przegrać, a kurs na nas będzie wiele wyższy niz na Rohan.

Totalnie psujecie idee gry myśleniem 'albo blaszka albo nie ma sensu grac'
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
To po co od miesiąca dzielnie walczycie, bronicie sie i akcje wyprowadzacie, jak wynik był od początku jasny i znany?

Na tym ta gra polega żeby mieć fun z niej. Tak samo jak wy walczyliscie z nami, tak samo bedziemy walczyc z Rohanem, cieszac sie z kazdej przejetej wioski i wkurwiając na każdą straconą. Oczywiście, ze ustawimy front i bedziemy grali na 100% możliwości, ale kazdy z nas zakłada, że można wygrać można przegrać, a kurs na nas będzie wiele wyższy niz na Rohan.

Totalnie psujecie idee gry myśleniem 'albo blaszka albo nie ma sensu grac'
Walczyliśmy ponieważ liczyliśmy na to, że TRD będzie równo biło się z Rohan. Nie wiem kto powiedział miesiąc temu oprócz morfusa, że wynik jest przesądzony. Nie obraź się bo personalnie nic do ciebie nie mam ale strasznie nie ogarniasz co się dzieje na mapie.


Sluchaj mamy okolo 5k wiosek i najebane diod. Kilku graczy rzuciło kontem bez żadnej informacji dla rady co juz twoi koledzy zauważyli. Przeciwko sobie mamy dwa plemiona, które łącznie mają pewnie około 15k wiosek. Uwierz, że nawet jakbym chciał się cieszyć grą to po prostu się nie da. Nie widzę nic przyjemego w tym żeby wstawać w nocy, klikać w grę aby za miesiąc skończyć już ustalony świat. Stworzyliśmy fajną ekipę i mam nadzieję, że w przyszłości sobie popykamy. Chyba większość jest zadowolona z gry bo fajny świat.

Tutaj wykazujesz się nieprawdopodobną hipokryzją bo piszesz o jakiś blachach a sami dla kilku uciekliscie do Stefanów zostawiając chłopaków na pastwę losu, informując ich tego samego dnia a @Dunkhell pisał, że dogadywalicie od tygodnia więc był czas zachować się fair wobec innych a nie polecieć dla blachy. Tak wiem, że tego nie zrobiłeś bo czekałeś na akcje Elitę żeby było łatwiej. Więc nic nie mów o blachach.
 
Wynik reakcji
1.011
Walczyliśmy ponieważ liczyliśmy na to, że TRD będzie równo biło się z Rohan. Nie wiem kto powiedział miesiąc temu oprócz morfusa, że wynik jest przesądzony. Nie obraź się bo personalnie nic do ciebie nie mam ale strasznie nie ogarniasz co się dzieje na mapie.


Sluchaj mamy okolo 5k wiosek i najebane diod. Kilku graczy rzuciło kontem bez żadnej informacji dla rady co juz twoi koledzy zauważyli. Przeciwko sobie mamy dwa plemiona, które łącznie mają pewnie około 15k wiosek. Uwierz, że nawet jakbym chciał się cieszyć grą to po prostu się nie da. Nie widzę nic przyjemego w tym żeby wstawać w nocy, klikać w grę aby za miesiąc skończyć już ustalony świat. Stworzyliśmy fajną ekipę i mam nadzieję, że w przyszłości sobie popykamy. Chyba większość jest zadowolona z gry bo fajny świat.

Tutaj wykazujesz się nieprawdopodobną hipokryzją bo piszesz o jakiś blachach a sami dla kilku uciekliscie do Stefanów zostawiając chłopaków na pastwę losu, informując ich tego samego dnia a @Dunkhell pisał, że dogadywalicie od tygodnia więc był czas zachować się fair wobec innych a nie polecieć dla blachy. Tak wiem, że tego nie zrobiłeś bo czekałeś na akcje Elitę żeby było łatwiej. Więc nic nie mów o blachach.
Wierz mi, że da się cieszyć grą. 170 to idealnie pokazał.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
Walczyliśmy ponieważ liczyliśmy na to, że TRD będzie równo biło się z Rohan. Nie wiem kto powiedział miesiąc temu oprócz morfusa, że wynik jest przesądzony. Nie obraź się bo personalnie nic do ciebie nie mam ale strasznie nie ogarniasz co się dzieje na mapie.


Sluchaj mamy okolo 5k wiosek i najebane diod. Kilku graczy rzuciło kontem bez żadnej informacji dla rady co juz twoi koledzy zauważyli. Przeciwko sobie mamy dwa plemiona, które łącznie mają pewnie około 15k wiosek. Uwierz, że nawet jakbym chciał się cieszyć grą to po prostu się nie da. Nie widzę nic przyjemego w tym żeby wstawać w nocy, klikać w grę aby za miesiąc skończyć już ustalony świat. Stworzyliśmy fajną ekipę i mam nadzieję, że w przyszłości sobie popykamy. Chyba większość jest zadowolona z gry bo fajny świat.

Tutaj wykazujesz się nieprawdopodobną hipokryzją bo piszesz o jakiś blachach a sami dla kilku uciekliscie do Stefanów zostawiając chłopaków na pastwę losu, informując ich tego samego dnia a @Dunkhell pisał, że dogadywalicie od tygodnia więc był czas zachować się fair wobec innych a nie polecieć dla blachy. Tak wiem, że tego nie zrobiłeś bo czekałeś na akcje Elitę żeby było łatwiej. Więc nic nie mów o blachach.
Miałem swoje powody, żeby pisać na początku wrzesnia, że miesiac, dwa miesiace i nie bedziemy mieli o czym rozmawiać. Mozesz sobie przescrollowac do strony ~270, wtedy sie smialiscie, że to my znikniemy z mapy co było w zasadzie niemozliwe.

Finalnie okazalo się, że 100% co pisałem się sprawdziło, a teraz mi mowisz, że nie ogarniam co sie dzieje na mapie xD

Tak naprawde to gdyby bojar nie skłócił rady TRD-ELITE-KLASYK to by ten swiat inaczej wygladał i wlasnie Stefany by kończyły żywot na mapie, mozemy wszyscy tylko jemu za to dziękować, że skończyło się tak, a nie inaczej.

Wcześniej nie chciałem tego pisać, żeby przypadkiem nie doprowadzić do wojny 'szaraków' z elite i TRD, ale przeciez TRD jechało po bojarze, paoli i kilku innych głąbach z waszej rady jak po najwiekszych debilach za to co odjebują z klasykiem. Poproś swoich radnych o screeny, ale pewnie beda sie bali ich wysłać, bo jednak w chuj głupia sytuacja ;)

Raz jeszcze - to bojar i rada elite była ogniwem, dlaczego już w połowie sierpnia było oczywiste, że ani TRD, ani Elita tego świata nie wygra.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
Tutaj wykazujesz się nieprawdopodobną hipokryzją bo piszesz o jakiś blachach a sami dla kilku uciekliscie do Stefanów zostawiając chłopaków na pastwę losu, informując ich tego samego dnia a @Dunkhell pisał, że dogadywalicie od tygodnia więc był czas zachować się fair wobec innych a nie polecieć dla blachy. Tak wiem, że tego nie zrobiłeś bo czekałeś na akcje Elitę żeby było łatwiej. Więc nic nie mów o blachach.
A wybacz, zapomniałem się do tego odnieść.

Jak to jest, że w jednym poście piszecie, że z Rohanem przejebiemy totalnie, że nie mamy czego szukać i lepiej się kasować, a nagle w drugim poście piszecie o blaszkach i że to za nie sie ktoś sprzedał.

Przecież jedno drugie wyklucza. Dogadajcie się na jedną wspólną wersje, bo kazdy pisze co innego i ciezko naprawde zrozumieć co macie do przekazania.
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
A wybacz, zapomniałem się do tego odnieść.

Jak to jest, że w jednym poście piszecie, że z Rohanem przejebiemy totalnie, że nie mamy czego szukać i lepiej się kasować, a nagle w drugim poście piszecie o blaszkach i że to za nie sie ktoś sprzedał.

Przecież jedno drugie wyklucza. Dogadajcie się na jedną wspólną wersje, bo kazdy pisze co innego i ciezko naprawde zrozumieć co macie do przekazania.
Ale co ma jedno do drugiego chłopie? XD serio powoli zaczynam uważać cię za idiotę bo mieszasz kilka spraw nie związanych ze sobą. Zaczynasz do mnie z tekstem, że jesteśmy przykładem graczy którzy przestają grać bo nie ma szans na blachę. Jednocześnie nie informujecie swoich graczy, oprócz kilku ważniejszych ze zmieniacie politykę za kilka blach.

Ja piszę pod nickiem Millo i wypowiadam się za siebie i Tych graczy którzy są tego samego zdania. Nie jestem osobą reprezentacyjną plemienia Elitę tylko ich graczem.
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Miałem swoje powody, żeby pisać na początku wrzesnia, że miesiac, dwa miesiace i nie bedziemy mieli o czym rozmawiać. Mozesz sobie przescrollowac do strony ~270, wtedy sie smialiscie, że to my znikniemy z mapy co było w zasadzie niemozliwe.

Finalnie okazalo się, że 100% co pisałem się sprawdziło, a teraz mi mowisz, że nie ogarniam co sie dzieje na mapie xD

Tak naprawde to gdyby bojar nie skłócił rady TRD-ELITE-KLASYK to by ten swiat inaczej wygladał i wlasnie Stefany by kończyły żywot na mapie, mozemy wszyscy tylko jemu za to dziękować, że skończyło się tak, a nie inaczej.

Wcześniej nie chciałem tego pisać, żeby przypadkiem nie doprowadzić do wojny 'szaraków' z elite i TRD, ale przeciez TRD jechało po bojarze, paoli i kilku innych głąbach z waszej rady jak po najwiekszych debilach za to co odjebują z klasykiem. Poproś swoich radnych o screeny, ale pewnie beda sie bali ich wysłać, bo jednak w chuj głupia sytuacja ;)

Raz jeszcze - to bojar i rada elite była ogniwem, dlaczego już w połowie sierpnia było oczywiste, że ani TRD, ani Elita tego świata nie wygra.
Ale wiesz chłopie że ja napisałem dzisiaj z pięć razy,że uważam waszą decyzję o zmianie strony za słuszną tylko skrytykowałem sposób w jaki to zrobiliscie i za to chuj wam w dupę.

No bo nie ogarniasz co się dzieje na świecie. Nikt się nie spodziewał, że TRD tak szybko uklęknie nawet pewnie Rohany.
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
Ale co ma jedno do drugiego chłopie? XD serio powoli zaczynam uważać cię za idiotę bo mieszasz kilka spraw nie związanych ze sobą. Zaczynasz do mnie z tekstem, że jesteśmy przykładem graczy którzy przestają grać bo nie ma szans na blachę. Jednocześnie nie informujecie swoich graczy, oprócz kilku ważniejszych ze zmieniacie politykę za kilka blach.

Ja piszę pod nickiem Millo i wypowiadam się za siebie i Tych graczy którzy są tego samego zdania. Nie jestem osobą reprezentacyjną plemienia Elitę tylko ich graczem.
Ale typie, my tu o żadnych blaszkach nie mówimy xD Do blach jest daleka droga, dzieki TRD troche ukrócona oczywiscie, ale nikt o zdrowych zmysłach nie myslał miesiąc temu o blaszkach.

Wybor koncowego składu z subiektywnie/obiektywnie najbardziej aktywnymi i chętnymi graczami z obu plemion to nie jest sprzedaż za blaszke, bo o tym rozmow nawet nie było xD
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
Ale wiesz chłopie że ja napisałem dzisiaj z pięć razy,że uważam waszą decyzję o zmianie strony za słuszną tylko skrytykowałem sposób w jaki to zrobiliscie i za to chuj wam w dupę.

No bo nie ogarniasz co się dzieje na świecie. Nikt się nie spodziewał, że TRD tak szybko uklęknie nawet pewnie Rohany.
A tutaj sam odpowiedziałeś sobie na pytanie i potwierdziłeś co ja napisałem.

Jeżeli byłem jednym z pierwszoplanowych świadków jak elita wspolpracuje z 'sojusznikami' to byłem pewny i przekonany, że max dwa miesiące i to wszystko runie. Nie spodziewałem się tylko, że mniej niż 30 dni to zajmie.

Przeciez czy to klasyk czy to TRD nie miały dnia żeby bojar coś nie odjebał, a dwa/trzy tygodnie przed końcem wypowiedzenia TRD zamiast ustawiać front z rohanem to załatwiali sprawy wewnetrzne pt. 'Czemu bojar jest debilem, a jego rada mu przy tym przyklaskuje'. Własnie w tym momencie wiedziałem, że jeżeli TRD ma ze swoim 'sojusznikiem' takie relacje to nie są w stanie wygrać wojny na Rohan, którego notabene i tak wtedy niedoceniałem
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Przyszedł czas pewnych podsumowań:

@Morfus

- W trakcie trwania sojuszu TRD - Rohan wbija się na 3 wioski poza granicą, będące 35 minut od swoich obecnych. Robi to TYLKO dlatego, że jest OBSRANY dogrywania przez Rohan po rozpoczęciu wojny karet z odległości 35 minut.
- Wiosek oczywiście nie chce oddać. Bez żadnego powodu, nie mając żadnych dodowów dot. rzekomego podsyłania deffa przez Rohan na wioski po naszej stronie, na które się powołuje. Nie pomagają tłumaczenia, że nie jest to nam na rękę i że zdecydowanie wolę ten moment przedłużać, wykorzystać dodatkowy czas do zakończenia przerzucania frontowców i zrobienia 1/2 akcji w Stefana, co mogłoby ich przełamać.
- Wojna wybucha za szybko dla TRD, w momencie nieprzygotowania frontu, TYLKO dlatego że królewicz postawił na swoim a ja (błędnie) założyłem, że może i warto go zostawić bo gracz zmotywowany to gracz dobry. Zresztą, rozbiórka go w tym momencie też nie była nikomu na rękę, sam chciał ją nadzorować czyli w praktyce wioski dostaliby tylko jego ziomkowie.
- ~~28.08 start wojny.
- 1.09 - 5.09 wyjeżdża na wakacje. Oczywiście 24/7 zast.
- 6.09 - ~~8.09 Panicz @Morfus gra. Oczywiście nadal kwestionuje podejmowane przez nas decyzje, włącznie z rozbiórką kreta w radzie.
- 9.09 Księżniczka Morfusowa dostaje burzenie. Ogłasza wszem i wobec, że on kończy grę. Ostatecznie zast na noc ląduje u nas, na dzień przez najbliższe 2/3 dni panienka zagląda. W końcu w nocy się śpi. Koniec końców zast nadal w naszych rękach, konto do rozbiórki.


Nieco krócej: sprowokował wojnę mimo tego, że tłumaczyłem mu, że tego nie chcemy, na jej początku sobie wyjechał na wakacje, wrócił na 2/3 dni, dostał burzenie i lotka ze świata.
No przyznam szczerze, że dawno takiego "bohatera" gry nie widziałem.
A czy ja czasem ci o tym na początku września nie pisałem?

Sami tej wojny chcieliście, sami do wcześniejsze wojny dazyliscie prowokacjami, rohan powiedział sprawdzam i okazał się ze złapał was już z gaciami w dole i w miesiąc wy....was lepiej niż Bułgarki przy krajowce ;)
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Wierz mi, że da się cieszyć grą. 170 to idealnie pokazał.
Nie znam tego świata i cieżko mi porównać te sytuacje.

Raczej do was nikt nie ma solo podjazdu na tym świecie bo dobrze zaczeliście i chyba jesteście mocno zdeterminowani do wygrania + trzymacie całą dyplomację w garści. Z waszej strony głupotą by było ją zmieniać bo teraz macie autostradę do wygrania.
 
Do góry