Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
625
Tak szczerze to patrząc na wypowiedzi waszych graczy to nie wiem czy finał jest czymś szczególnym skoro podejście jest aby dociągnąć świat. Wy mieliście KRS po swojej stronie które dobrze się broniło jak na takie położenie i można powiedzieć, że przez chwilę Wygi. Więc takie bardziej 3 vs 3.

Tutaj akurat muszę pogratulować Stefanom dobrego dyplo mimo chujowixny na mapie bo to jest sztuka dociągnąć do finału mając takie problemy. Nie wiem kto zarzadza/zarządzał dyplo ale idealnie wykorzystaliście małostkowość liderów takich plemion jak (KRS oraz Klasyk).
Nie wiadomo czy dobrego dyplo czy faktu że trd okazało się być chujowe i dali im prezent w postaci wyjebania sie z rowerka
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.438
:) dla Was to sukces dotarliscie do finału nic nie pokazując takie są fakty ale możesz dalej pisać i zakłamywać rzeczywistość
Oczywiście że tak XD Wielkie plemiona się kasują bo nie potrafią przegrywać a my sobie gramy w wioski, przegrywamy lub wygrywamy.
Z tyłu głowy cały czas pamiętam że zwycięzca jest jeden a chętnych wielu. Jedno jest pewne- w tym momencie pokazujecie dlaczego Plemiona.pl dzisiejsze to już nie to samo.
Ludzie nie grają dla przyjemności a dla blachy. Kończy się cień tej blachy i już zawijają się na następny świat tam wpierdol dostać.
Rzeczywistość jest taka jak napisałem - gdyby Elite albo TRD było w sytuacji sTEFAN sprzed 2 miesięcy to byście już wtedy się skasowali i nawet nie zbierali składu na czas zamknięcia ich.
A my sobie pośmiejemy razem z Rohanem się jak już skończy się przyjazna wojenka o zwycięzce świata, bo mamy bardzo dobre warunki i miło sobie chłopaków z tamtego plemienia zapamiętam :)
 
Wynik reakcji
625
Jakby nie patrzeć elite byłow podobnej ostatnio i jakoś sie nie skasowali ani wtedy ani teraz gdy ich sojusznik ma zamiar to zrobić, więc chyba musisz skonfigurować kryształową kule
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
877
Pewnie, mój kolega z TRD mi wysłał jako pożegnalny prezent bo już wcisnął kasację xd
View attachment 53724
I co teraz? Zaraz pewnie się dowiem że podrobiony albo że sobie wymyślam...
Wielki Bojar potwierdza, że miał jeden sojusz, czyli z Klasykiem go nigdy nie było, czyli rowniez kosy nie było.

Zapomnial tylko poinformowac o tym swoich graczy i biedni przez miesiac po FO latali i wyzywali.

Zdarza sie Panowie, go next :)
 
Wynik reakcji
136
Dla mnie niech elite walczy Przynajmneij będzie ciekawiej i dopracujemy sobie trochę akcje : p i także jestem zdania że Stefany, aktualny wtedy dyplo zagrał świetne zawody, wykorzystując sytuacja i brak decyzyjności. Bo Stefany wtedy były na przegranej pozycji elite i trd/Klasyk przeciwko nam, wioski padały a akcje przynosiły coraz mniejsze skutki z racji tego ze trd mając jeden wąski front mogło sobie pozwolić i piątą Linie obstawić w bunkry. Błędem była wojna z rohan, wystarczyło zaczekać kilka tygodni, nam deff siw kończył dla KRS które dzielnie walczyło a trzeba było i obstawić przy trd i nie chce wspominać ale to Stefany na początku dominowały zdecydowanie, potem było jak było a teraz jest jak jedt
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Oczywiście że tak XD Wielkie plemiona się kasują bo nie potrafią przegrywać a my sobie gramy w wioski, przegrywamy lub wygrywamy.
Z tyłu głowy cały czas pamiętam że zwycięzca jest jeden a chętnych wielu. Jedno jest pewne- w tym momencie pokazujecie dlaczego Plemiona.pl dzisiejsze to już nie to samo.
Ludzie nie grają dla przyjemności a dla blachy. Kończy się cień tej blachy i już zawijają się na następny świat tam wpierdol dostać.
Rzeczywistość jest taka jak napisałem - gdyby Elite albo TRD było w sytuacji sTEFAN sprzed 2 miesięcy to byście już wtedy się skasowali i nawet nie zbierali składu na czas zamknięcia ich.
A my sobie pośmiejemy razem z Rohanem się jak już skończy się przyjazna wojenka o zwycięzce świata, bo mamy bardzo dobre warunki i miło sobie chłopaków z tamtego plemienia zapamiętam :)
Akurat argument z dupy bo obecna sytuacja Elite jest dużo gorsza niż wasza dwa miesiące temu Stefanów. My jesteśmy po prostu skreśleni.
Nie widzę różnicy pomiędzy kasacją w tym momencie a dograniem świata dla samego dogrania. Trzeba szanować swój czas bo plemiona dużo go pochłaniają.
 
Wynik reakcji
625
Pewnie, mój kolega z TRD mi wysłał jako pożegnalny prezent bo już wcisnął kasację xd
View attachment 53724
I co teraz? Zaraz pewnie się dowiem że podrobiony albo że sobie wymyślam...
aha czyli bojar tak napisał wiec elite wcisnelo kasacje ?

No to ja wstawiam screena od radnego elite wysłany o północy
1695995644775.png

Każdy co gra w elite wie ze tym plemieniem steruje i zarządza rada a nie bojar z jego często wybuchowymi tekstami + jeśli elite sie kasuje to po co dogrywają ataki, odbitki itd dzisiaj?
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.438
aha czyli bojar tak napisał wiec elite wcisnelo kasacje ?

No to ja wstawiam screena od radnego elite wysłany o północy
[...]

Każdy co gra w elite wie ze tym plemieniem steruje i zarządza rada a nie bojar z jego często wybuchowymi tekstami + jeśli elite sie kasuje to po co dogrywają ataki, odbitki itd dzisiaj?
twoją rozmowę podsumuję tak

Ja: "Elite się kasuje"
Ty: "Dowód??"
Ja: "*daje dowód*"
Ty: "No i co z tego że tak napisał"


No nie wiem co tak na prawdę kto zamierza, wiem tylko to co ludzie piszą publicznie :) Pozdrawiam
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.438
Akurat argument z dupy bo obecna sytuacja Elite jest dużo gorsza niż wasza dwa miesiące temu Stefanów. My jesteśmy po prostu skreśleni.
Nie widzę różnicy pomiędzy kasacją w tym momencie a dograniem świata dla samego dogrania. Trzeba szanować swój czas bo plemiona dużo go pochłaniają.
"Dograć dla samego dogrania"
A dla jakiego faktu gramy w ogóle w plemiona xd? Każdy z nas teraz w obecnym KS gra po to żeby grać więc nie widzę problem w GRANIU DLA GRANIA xD Ale brzmi to zabawnie
 
Wynik reakcji
625
No wyslaleś wiadomośc bojara wyciągnietą z kontesktu wysłaną do chuj wie kogo jako deklaracje elite ze sie kasuje XDD

Chyba stanowisko rady plemienia jest lepszym źródłem informacji niż bojar z którego sie jebiecie cały czas na fo ale jak cos napisał to ma rację.
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.438
No wyslaleś wiadomośc bojara wyciągnietą z kontesktu wysłaną do chuj wie kogo jako deklaracje elite ze sie kasuje XDD

Chyba stanowisko rady plemienia jest lepszym źródłem informacji niż bojar z którego sie jebiecie cały czas na fo ale jak cos napisał to ma rację.
Chcesz kontekst?
Rada TRD napisała

"Każdy robi z kontem co chce, kasujemy się albo daje zasta Elicie". Ziomek napisał do bojara komu zasta, bojar odpisał to co na screenie, poszła kasacja.
Co ci dodał kontekst?
 
Do góry