Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Bambus, przyjacielu, tu się z Tobą nie zgodzę.
Noname, jest to ktoś, kto raczej nie umie grać i jest nikomu nie znany.
morfus, jest znany, ale grać nie umie (jak nie jest w przewadze).
Obraziłeś no name'ów tym porównaniem.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Dawniej.
Kim ty jesteś naoname, że do mnie się odzywasz?
Od dzisiaj.
Kim Ty jesteś morfusie, że do mnie się odzywasz?

<hahaha><hahaha><hahaha><hahaha><hahaha>
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Jako plemię Rohan, dziękuję za uznanie.
Osobiście nie przyłożyłem do tego ręki, w plemieniu są dużo lepsi ode mnie. ;)
 

Fermenciok

Pikinier
Wynik reakcji
93

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
xDDDD
ale się nostalgicznie zrobiło. tak wiele nicków graczy, po których przejechałem się bez mydełka na s95 mimo dwukrotnej przewagi wiosek po stronie ruhanu.
Siwik, bolek, kozar, k4mi1, tokramg, gawith czy 96tomek - polecam przypomnieć sobie za pomocą tw stats przejęcia i utraty wiosek tych graczy.
klasa ruhańska w czystej postaci XDDD

A tu cyk pierwsze zderzenie z Jutro 2.0 i nie dość że szybko na pizde to jeszcze uciekasz
 

PoProstuAndrzej

Miecznik
Wynik reakcji
168
Morfus to stefany was atakują ? Czy obawiacie się po prostu ataków potężnych Stefanów dlatego macie zabetonowany front ? A może w waszej sytuacji (problemy na froncie z rohanem) diody Eminema i wniebo nie są tak opłacalne jak wam się wydaje i wiążą wam za dużo deffa, ale tutaj już wizja rady plemienia musi to przemyśleć.
Odpusciles jak większość krzykaczy forumowych. Zaczyna się coś dziać nie po myśli to się poddajesz. Okazałeś się po prostu słabym grajkiem, macie 1v1 z rohanem, stefany was nie atakują, Elite nie atakuje rohan, a ty spłakales bo rohan ma przewagę, kogo to wina ? Stefany były bite na 3 baty i jakoś się trzymamy, a grajków mamy dużo gorszych od trd, przynajmniej na papierze.
Odkąd Wprowadzili blachy to fronty właśnie tak wyglądają, jedna, dwie akcje na minus i ludzie odpuszczają, a w grze nie chodzi o blachy tylko o fun z ataków/obrony.

Przy okazji chciałbym podziękować i pogratulować Elite za fajną zabawę. Wczorajszy dzień to jak walka Najmana z drugim Najmanem, wygranego nie ma, ale większość się dobrze bawić :)

@Ananas Szlachetny z ciekawości, ile miałeś x wczoraj ?
około 1300
Fajnie było. Na koniec wyszedłem na 0 xD
 
Do góry