Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
To się zastanów co wygadujesz xD W innym temacie stworzonym przez siebie piszesz, że przez to że cos napisałeś 3 osoby rzucił konta xD Jak tu uważac o Tobie co innego niż, że jestes nawiedzony

XD XD

Zapomniałeś o modlitwach o przebaczenie.
Tak do nich dotarłem

Może winienem zostać kapłanem?

--

No dobra my tu gadu gadu a co z moim braćmi grającymi w TRD i ELITE?
Jeszcze 8 dni i będziesz mógł obrażać samo JUTRO. Napchalismy się darm, dyplo ustawione to możemy już zakładać swoje plemię.

Tak
Zrobiłem rozeznanie.
Niestety, nie wszystkich opętaliście w tym swoim wariatkowie.
Część ludzi grających pod nazwą jUTRO, aktualnie się wami brzydzi.

Ja już obrażam jUTRO, bo jest ono na mapie ś190.
Także na nic nie czekam
 

Deleted User - 849153659

Guest
Idę spać

Dobrej nocy życzę państwu z południa i wschodu mapy.

TRD i jUTRO
Obyście dzień dnia moczyli pościel.
Obyście rąbneli małym palcem w szafkę idąc w nocy do łazienki.
Obyście pół nocy z kibla nie schodzili.

Życzę wam serdecznie wszystkiego co najgorsze
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
A co jest w mojej teczce?
Proszę o usunięcie w nim wpisu że cię wiecznie blokuje bo już zmądrzałem o Wileki Blacku

+ co złego zrobiło TRD bo gram z nimi pierwszy raz(i pewnie nie ostatni) i się nie orientuje :p
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
877
A co jest w mojej teczce?
Proszę o usunięcie w nim wpisu że cię wiecznie blokuje bo już zmądrzałem o Wileki Blacku

+ co złego zrobiło TRD bo gram z nimi pierwszy raz(i pewnie nie ostatni) i się nie orientuje :p
Wzięło morfusa do składu.
Tak to bardzo dobre chłopaki, dzień dobry mówią zawsze
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
To nie wina morfusa że świat przejebalismy tylko tego że cała wschodnia flanka oddała wsie bez walki ha tfu xD


/Nie licząc Ciebie rzecz jasna i jakichś tam wyjątków
// I tej lajzy Moxi która wjebala nam kosę(edit bo już prawie zapomniałem o tej łachudrze)
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
877
To nie wina morfusa że świat przejebalismy tylko tego że cała wschodnia flanka oddała wsie bez walki ha tfu xD


/Nie licząc Ciebie rzecz jasna i jakichś tam wyjątków
// I tej lajzy Moxi która wjebala nam kosę(edit bo już prawie zapomniałem o tej łachudrze)
Warto również pamiętać, że jONY pantofel jest równie winny!
 

Deleted User - 849153659

Guest
A co jest w mojej teczce?
Proszę o usunięcie w nim wpisu że cię wiecznie blokuje bo już zmądrzałem o Wileki Blacku

+ co złego zrobiło TRD bo gram z nimi pierwszy raz(i pewnie nie ostatni) i się nie orientuje :p

Po pierwsze i najważniejsze jest tam wielu graczy, których śmiało można nazwać zgnilizną polskich plemion.

Po drugie są też tam chamy pozbawione jakiejkolwiek kultury, którzy gdy ich skrytykowałem zaczęli mnie nazywać psem czy też wulgarnie znieważać.
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Witajcie!
Chciałbym podkreślić naszą rutynową odpowiedzialność - potrzebę uporania się z jUTREM (Ruchanem), które obfituje w obłudę i intrygi, a także jest zasiedlone przez najbardziej niepożądane jednostki ze świata Plemion.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN JEBAĆ rUHAN
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
JEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHANJEBAĆ rUHAN
 

Deleted User - 849153659

Guest
No dalej tchórze z jUTRA
Miejsce choć raz godność i przyzwoitość!
Raz odrobinę honoru.
Przeproście i usuńcie konta.
Zamażcie całą hańbę jaką się okryliście.

Nie potraficie? To na piance do golenia zaklejcie chociaż napis Nivea for MEN.
Bo mężczyznami nigdy nie byliście.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.443
No jak pisze FOR MEN, to raczej nie bardzo. Co ty jakiś gender kolego jesteś?

Nie jestem, ale co takiego męskiego ma w sobie ten produkt? Zapach? Chyba są też takie bezwonne. To jest po prostu zwykły marketing. Tak samo jest np z płatkami śniadaniowymi (niby dla dzieci są kierowane, ale dorośli też mogą jeść przecież), soczkami w małych kartonikach i tym jedzeniem dla niemowląt. Ja akurat tego nie jadłem poza wczesnymi latami życia, ale znam ludzi którzy tak robili. Co w tym złego przyjacielu?
Wiem że sobie żartowałeś i moja odpowiedź na Twój żart też była żartem, ale skoro zapytałeś to odpowiadam :)
 
Do góry