Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Deleted User - 849153659

Guest
Nie jestem, ale co takiego męskiego ma w sobie ten produkt? Zapach? Chyba są też takie bezwonne. To jest po prostu zwykły marketing. Tak samo jest np z płatkami śniadaniowymi (niby dla dzieci są kierowane, ale dorośli też mogą jeść przecież), soczkami w małych kartonikach i tym jedzeniem dla niemowląt. Ja akurat tego nie jadłem poza wczesnymi latami życia, ale znam ludzi którzy tak robili. Co w tym złego przyjacielu?
Wiem że sobie żartowałeś i moja odpowiedź na Twój żart też była żartem, ale skoro zapytałeś to odpowiadam :)

Ok
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Czyżby wielku Ruchan (jutro) miał zakaz udzielania się na FO ? Czy już czują się przegrani ?

Witajcie!
Chciałbym podkreślić naszą rutynową odpowiedzialność - potrzebę uporania się z jUTREM (Ruchanem), które obfituje w obłudę i intrygi, a także jest zasiedlone przez najbardziej niepożądane jednostki ze świata Plemio
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Czyżby wielku Ruchan (jutro) miał zakaz udzielania się na FO ? Czy już czują się przegrani ?

Witajcie!
Chciałbym podkreślić naszą rutynową odpowiedzialność - potrzebę uporania się z jUTREM (Ruchanem), które obfituje w obłudę i intrygi, a także jest zasiedlone przez najbardziej niepożądane jednostki ze świata Plemio
Dostałeś na pizdę od nas, że teraz tak szczekasz? Wyluzuj, to tylko gra. Najwyzej znowu dostaniesz wpierdol. Dzień jak co dzień (w grze) dla Ciebie.
 
Wynik reakcji
542
Rozumiem największy Twój sukces w grze? W innym wypadku wątpię że przybieglbys się na forum brandzlowac z przejęciem jednej wioski. W stefanach wzór na sukces jest inny niż w pozostałych plemionach więc straty wiosek nas nie ruszają.
 

batnaWrogow

Miecznik
Wynik reakcji
47
Chciałbym podkreślić naszą rutynową odpowiedzialność - potrzebę uporania się z jUTREM (Ruchanem), które obfituje w obłudę i intrygi, a także jest zasiedlone przez najbardziej niepożądane jednostki ze świata Plemion
 
Do góry