Dyskusja o sytuacji na świecie 190

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Witaj. Jak elitę zmieniło nazwę podczas okresu wypowiedzenia z wygami i wysyla na wygi ataki to to kosa ? Czy bojar myśli że jak zmienił nazwę plemienia to już dyplomacja nie obowiązuje i wszystko ok i dalej trzymamy sie wersji że nikt nie kosuje tylko mirek
Chlopie płaczesz,że inni kosuja ale wszystko zaczęło się od waszej kosy na Klasyk. Dlaczego ignorujesz ten fakt?
Dlaczego podsylaliscie kilka dni temu deffa do diody Stefanów?
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.797
Dlaczego podsylaliscie kilka dni temu deffa do diody Stefanów?
Bo Mirek podpisał z nimi sojusz i używając argumentu który się tu już pojawiał nawet z waszej strony sojusz > pon. Sytuacja analogiczna do tej w której wasz deff wchodził do wiosek klasyka. Także ten argument obalam, niechętnie stawiając się po stronie Mirka w tym akurat wyszczególnionym przypadku..
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Bo Mirek podpisał z nimi sojusz i używając argumentu który się tu już pojawiał nawet z waszej strony sojusz > pon. Sytuacja analogiczna do tej w której wasz deff wchodził do wiosek klasyka. Także ten argument obalam, niechętnie stawiając się po stronie Mirka w tym akurat wyszczególnionym przypadku..
Ja z tym problemu nie mam bo uważam, że mieliśmy do tego prawo tylko nie rozumiem czemu to teraz wypomina skoro robi to samo.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.797
Ja z tym problemu nie mam bo uważam, że mieliśmy do tego prawo tylko nie rozumiem czemu to teraz wypomina skoro robi to samo.
To już inna sprawa, ja akurat wysyłanie deff'a do KLASYKA rozumiem oczywiście zwracana była na to uwaga ale nie było to uznawane za złamanie wypowiedzenia bo trzeba by próbować to interpretować jakąś pokrętną logiką tak jak próby przedstawienia mi granicy z Elita tak jakby na K53 również istniała mimo że tam granicy nie mieliśmy ŻADNEJ ustalone i nic tam odnośnie ograniczeń czy przejmowania czy rekrutacji nie obowiązywało.
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Ile można o tych kosach czy brak stosowania się do postanowień pisać i męczyć fo tego świata. Każda strona i tak będzie miała swoją rację i nie przegada enemy.

Dyplomacja i tak się wyklarowała i ciśnijmy tak jak jest, boże.
 
Do góry