Dyskusja o sytuacji na świecie 190

kryha

Miecznik
Wynik reakcji
74
Tam gdzie moxi tam porażka, ostrzegałem na starcie świata ziomeczkow z easy.
Ogólnie czytając te posty tych co przyjęli na klatę dziś akcje wnioskuję że są zadowoleni, stefany zadowolone no więc wszyscy do przodu.
Czekam z niecierpliwością na posty Casanovy i fety w stylu "hahaha nie wygraliście z nami tylko to my zamiast grać w głupia gierkę po prostu wolimy życie prywatne nie to co wy nerdy" po czym wylądują na 194s.

Bez odbioru pustaki.
no jo, bo kasanowa wyglada na takiego co rucha caly czas, wiec co sie dziwisz
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
nie no przecież więcej mają RO niż RA ma przeciwnik, znaczy że obrona była dobra.
Obrona jest dobra albo jak jest mało strat względem lecących karet albo jak RO jest ZDECYDOWANIE większe od RA.. tutaj nie ma takiego stosunku i po samym RA do RO raczej akcja udana po stronie agresora.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.158
no wiem ja żartowałem. Ciężko jest wyczuć sarkazm przez tekst ale on tam był zaufajcie mi
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
nie zesraj sie
Sory.

Jesteśmy
Patrząc na liczbę wioch jednego a drugiego plemienia to wstyd takie staty pokazywać.
To wygi w jeden człon lepsze akcje robią.
no tak noname, -5 wstyd, -30 wstyd, -50 wstyd, -100 wstyd.

Nie wiem na czym bazują się nowe plemiona no ale nie dogodzisz ,a ekipa dostająca na minus akcje powinna utkać łeb a nie klaskać uszami. Żałosne ale czekam na więcej..
 

Alicjusz

Miecznik
Wynik reakcji
200
worki na sperme powinny mieć zakaz grania w takie gry

w dwa tygodnie skosowane dwa własne plemiona od wroga do wroga, kto inny by wpadł na coś takiego

View attachment 50820
Moim plemieniem były Buczki. Po rozpadzie w kole fortuny wylosowałam Klasyk. A w związku z tym, że przywykłam do pewnych standardów, do których w tamtym momencie klasykowi było daleko, to się stamtąd ewakuowałam. Wygi były moim wyborem i było fajnie, mimo tego, że wojna z klasyk, wypowiedzenie z elitą i z trd. Ale spoko, pogramy, była fajna współpraca w okolicy, szanse na wyjście z tego kotła zwycięsko niewielkie, ale się pobawimy. Wtem Mirek się odkleił i pokazał swoją prawdziwą twarz, o czym mogliśmy już tutaj czytać x stron, więc nie będę zanudzać.

Myślę, że każdy rozsądny człowiek wpadłby na coś takiego. Ba, wiem to, bo lista chętnych na odejście była długa.

Żałuję, że dopiero po napisaniu tego zadałam sobie pytanie - ale komu ja odpowiadam? Czekam na rozpad Stefanów, Filip. Rozumiem, czemu się dogadujecie z Mirkiem. Macie do siebie po drodze, bo Tobie też się zdarza odkleić, ba, nawet bardziej i skasować własne plemię, co? Dlatego teraz macie tyle członów, że jak rozwiążesz jeden, to jeszcze sporo zostanie?
 
Do góry