Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Wynik reakcji
29
Twoja wypowiedź mówi sama o Twoim poziomie.Jestes niżej niż dno i wodorosty.
To sprawdź historie twoich postów pizdo . Mam wrzucić twoje wypowiedzi z dc na temat ludzi z którymi grałeś i co knules przeciwko im , jak zbierałeś ludzi na 188 itp ? ?? Ludzie tacy jak Ty powinny mieć bana na ta grę ale niestety większość graczy taka jest … takie pokolenie zjebow i nieudaczników życiowych którzy w necie mogą zaistnieć a na żywo to sraja pod siebie opanowały ta grę a szkoda bo kiedyś można było pograć normalnie i do tego poznać fajnych ludzi nawet po drugiej stronie barykady.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
To sprawdź historie twoich postów pizdo . Mam wrzucić twoje wypowiedzi z dc na temat ludzi z którymi grałeś i co knules przeciwko im , jak zbierałeś ludzi na 188 itp ? ?? Ludzie tacy jak Ty powinny mieć bana na ta grę ale niestety większość graczy taka jest … takie pokolenie zjebow i nieudaczników życiowych którzy w necie mogą zaistnieć a na żywo to sraja pod siebie opanowały ta grę a szkoda bo kiedyś można było pograć normalnie i do tego poznać fajnych ludzi nawet po drugiej stronie barykady.
Pochrumkaj w korycie i ustaw się w kolejce :D
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
No ale to po co piszecie ze maja największe jaja na serwerze? No nie wiem czyimi jajkami się lubisz bawić, ale No nie udawaj kolegi jak nim nie jesteś, a tffu.

Takie duże jaja a poganin już 10:0 na wojnie ma, kurna to ja chyba swoje na paleciaku wożę hahaha
Gdzie ja coś takiego napisałem?

Dobrze wiedzieliście że Klasyk ma sojusz z Elitą i jak będzie jakiś zgrzyt to sobie pomożemy nawzajem to po co się w to pchacie?
Nie przypadkiem po darmowe wioseczki ????

Gościu ale jesteś odklejony, pomagajcie sobie, ja zapytałem po co ELITE obstawia swoje wioski skoro i tak ma z nami PON którego jeszcze nawet nie wypowiedziało, a samo WYPOWIEDZENIE trwa 30dni.. nie lepiej ten DEFF dać do KLASYKA.. czytasz o czym ja w ogóle pisze?
Co mnie interesuje sojusz, pchacie tam deff'a to pchajcie wasza sprawa, nie mamy nic takiego zapisanego że nie możecie tam go pchać.. mamy brak agresji, granice przejmowania wiosek i tyle... wasz deff, wasza sprawa ja tylko prosiłem żeby ten DEFF nie by wysyłany do nas bo musimy OFFAMI nawracać, a mogłyby lecieć już na inne wioski KLASYKA
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
No to jest robienie szumu z wyników na poziomie szelestu (trzymając się analogii) - jakieś 30 czy 40 wiosek zabranych plemieniu, które ma ich ~1000, w przeciągu 12 dni to nie jest nawet najmniejszy przyczynek do stawiania tez o pakowaniu się z tego świata takiej ekipy. Jeśli z innych stron obrywają konkretnie to jest to powód, ale w Twojej wypowiedzi brak takich informacji. Chyba czujesz co mam na myśli?
Czuje, że chyba mało wiesz :D Ale niech będzie, patrząc tylko na moje marne prowokacje, 18 wiosek w 12 dni gdzie latamy w innym kierunku to faktycznie bardzo mało
 

Alicjusz

Miecznik
Wynik reakcji
200
Bardzo mnie śmieszy jak się wypowiadają teraz gracze Wyg w stosunku do Elitę. Wpierw wbili Klasykowi kosę, która była planowana od tygodni, nie mieli żadnego pretekstu by to zrobić to sami go zrobili, żeby wziac Klasyk z zaskoczenia. Takie plemiona bez zasad powinny szybciej znikać z mapy niż wbijają kosy.
Ale jaka kosa planowana od tygodni? Trwał okres wypowiedzenia i zostały 3 dni do jego końca. Mało się znam, ale chyba lepsza byłaby taka kosa z zaskoczenia, a nie kiedy teoretycznie klasyk powinien mieć już ustawiony front pod przyszłą wojnę. A że nie miał, to inna sprawa.

Dlatego może Elite jest słabe, ale coś tam się uczy i już obstawia wioski przy Wygach, kiedy pon nie został nawet wypowiedziany!
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Planowana to była akcja która miała wejść po okresie wypowiedzenia na 8:00:00 i przy tym wyciągnięcie graczy, sami sobie plany pokrzyżowaliśmy tą kosą planowaną od tygodni..
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
index.php

index.php


Dziwne..
Trzeba to zgłosić że tyle Chłopów na świecie, a miało ich nie być.. niech to banują.

Fatalnie, brzmi jakby duch Buczka nad tym czuwał i zepsuł plany planowaną kosą
Buczek wiecznie żywy ;)
 
Do góry