Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Fox8723

Miecznik
Wynik reakcji
26
Jak chcesz to Ci mogę zapodac mapkę ze 133 jak będę kiedyś na kompie ale pryzpomnij się na świecie 190 (ten sam nick) wiem, że były plemiona Brzdąc i BN kontra Speed,Sabat zrekrutowne DUE i end które wbiło kosę odchodząc całymi członami i jeszcze jedno plemię które było gdzieś na K63 ale nazwy nie pamięta.
Stare czasy
No ja w BN byłem i śmiali się ze mnie że sieje i sieje ferment.
A potem się nie śmiali bo okazało się że miałem rację..
A potem.. zaczęli przechodzić do speed.
A potem złapałem sobie ziomków i trzymaliśmy na mobilu front.
A potem ziomki zaczęły uciekać..
I Fox jak zawsze został sam na linii frontu.

No i fajnie jest jak wróg ma tak do 3x przewagę. Potem to się robi chore nawet próbować.. Tym bardziej jak wszyscy w koło albo padają albo Cię zdradzają..

Ale ja to tak mam od zawsze.. Jak nie dorwie 2-3 ziomków i nie pchniemy to nie ma na kogo liczyć..

A teraz to są już stałe ekipy plus jadą na darmach i rozbiórkach.. Weź i se walcz.. I całe noce siedzenie uja daje. Ty ślesz wojo a 5 zaspi 6 się zesra.. Inny chce zwiad jak off wchodzi i Ci rozbije kilka tysięcy.. Nie nadrobisz.

Jak bym na obrzeżach był to w sumie rzucił bym wyzwanie i to każde xD Stary sposób na zagroda/wojo/morale i Barby klepać blisko siebie xD

Można w sumie tak do końca świata przetrwać i nie zniknąć. Ale każdy się boi mi dać diodę na jego terenie xD
 
Do góry