Dyskusja o sytuacji na świecie 190

2ilol

Miecznik
Wynik reakcji
19
Prezent dla NBN - co zrobicie z tym to już nie w moim interesie :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20230524-120910_Gallery.jpg
    Screenshot_20230524-120910_Gallery.jpg
    162,7 KB · Wyświetlenia: 169

DeletedUser209423

Guest
A Ty wiesz co sie tam wydarzyło na linii Stefany v NBN, czy tylko tak powielasz info stąd?

A Ty wiesz, że zdanie kogoś kto przyjął do składu patologicznego kłamcę Kanara i jeszcze go publicznie broni, mnie w ogóle nie interesuje?
Ty prawdę napiszesz, przez przypadek, raz na rok.

Co by się nie stało, Stefany są niewinne. Raporty jednoznacznie pokazują kto zainicjował wojnę.
 

2ilol

Miecznik
Wynik reakcji
19
załóż następnym razem swoje własne plemię, tam będziesz mógł wysyłać tickety na współplemieńców do woli <3

Dobrze wiesz ze nikogo nie zgłosiłem. A nadal z siebie idiote robisz :) a to że ktoś z ekipy mojej zglosil za to ze cisnal po jego matce ktoś od was to nie moja wina.
 

Konopigalus

Chłop
Wynik reakcji
1
przecież to Wy już po północy atakowaliście naszego radnego, więc nasz atak o 2 nie jest w ogóle istotny tutaj xD Ze wam nie jest wstyd robic z siebie debili, przyznalibyscie sie po prostu ze nie macie honoru xD
5jORk6B.png
 

DeletedUser209423

Guest
Ha ha
Ale to trzeba mieć pod kopułą, żeby przejąć się czyimiś pierdami do tego stopnia, żeby pisać donosy. Na współplemieńców zwłaszcza.

Przekaż koledze, żeby za puzzle się wziął, jak nie radzi sobie w gierce, gdzie jest system komunikacji.
Może z Czarodziejem poukładać, @Afrykański Czarodziej , któremu nerwy puszczają średnio 20xdziennie.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
przecież to Wy już po północy atakowaliście naszego radnego, więc nasz atak o 2 nie jest w ogóle istotny tutaj xD Ze wam nie jest wstyd robic z siebie debili, przyznalibyscie sie po prostu ze nie macie honoru xD
5jORk6B.png
ale ja nie panuje nad każdym graczem w plemieniu, zresztą wy też skoro wasz kerzixxx tak o sobie zjadał naszego gracza, za co mial zostać wyrzucony - oczywiście dostał 3 dni temu zaproszenie z powrotem i dalej kontynuował zjadanie naszego gracza XD
wojnę wypowiedzieliście wy, i pierwsze offy weszły od was, jeszcze w bonusie nocnym
 
Do góry