Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
Kolejna koalicja, do ktorej reke przylozyl ten cyrkowiec black snow klęka.
Szkoda, ze ich naczelny wodz baran kleknal jako pierwszy rozbijajac sie deffem i wrzucil konto do kasacji XDD

W sensie, że ja mam coś wspólnego z tą koalicją?
Schlebiasz mi.
2 wioski jesteście na plusie i już widzisz klękających rywali?
Grubo. Teraz już nie dziwi mnie dlaczego na 182 grając w przewadze plemion uważałeś, że nie ma szans i zwiałeś jak szczur :)
 

2ilol

Miecznik
Wynik reakcji
19
Wojna między NBN a Stefan była nieunikniona.
Pisałem o tym.
Natomiast za sposób jej wypowiedzenia sto kijów.
To gówno plemię NBN nie wie co czyni.
Będziecie wiać z tego świata szybciej, niż @Kanarinios. z każdego poprzedniego

Szczochany i tak kose chciały w ponowników robić. O czym otwarcie pisali na forum po czym zaczęli kasować posty jak 20 osób skosowali które od poczatku zaczely z nimi grać.. robcie eko mówili i weszli jak po darmy. :)

Po tej kosie ostrzegaliśmy PONowników że chcą kosowac pokolei każdego. To zaczęli nas oskarżać ze podrabiamy ss :)

Także pierwszy raz mialem tą nieprzyjemność grania z tym śmietnikiem i ostatni :).
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
W sensie, że ja mam coś wspólnego z tą koalicją?
Schlebiasz mi.
2 wioski jesteście na plusie i już widzisz klękających rywali?
Grubo. Teraz już nie dziwi mnie dlaczego na 182 grając w przewadze plemion uważałeś, że nie ma szans i zwiałeś jak szczur :)
Widzimy to w wiadomosciach rady plemion wrogich koalicji ;)
No i mamy jakies 12+ xD
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.533
Szczochany i tak kose chciały w ponowników robić. O czym otwarcie pisali na forum po czym zaczęli kasować posty jak 20 osób skosowali które od poczatku zaczely z nimi grać.. robcie eko mówili i weszli jak po darmy. :)

Po tej kosie ostrzegaliśmy PONowników że chcą kosowac pokolei każdego. To zaczęli nas oskarżać ze podrabiamy ss :)

Także pierwszy raz mialem tą nieprzyjemność grania z tym śmietnikiem i ostatni :).
Typie, dostaliście rozbiórkę bo zglaszaliscie współplemieńców i wszynaliscie burdy na każdym kroku odklejeńcu, sobie nie dopisuj jakiejś naszej kosy we własnych graczy, bo to wy jesteście zdrajcami, czaisz? XD
 

DeletedUser209423

Guest
Cykl życia Kanara
@Kanarinios.

Rozpocznij nowy świat

4f29f15479b99d852271fa23b56d0817.gif


Właź w dupsko BulwieŻenady robiąc za plemiennego parobka

tom-and-jerry-tom.gif


Dostań łomot

jerry-tom.gif


Zwiej ze świata

tom-and-jerry.gif


Rozpocznij następny

5416889ede23e7a1a4ce7d206f8e5acd.gif
 

2ilol

Miecznik
Wynik reakcji
19
Typie, dostaliście rozbiórkę bo zglaszaliscie współplemieńców i wszynaliscie burdy na każdym kroku odklejeńcu, sobie nie dopisuj jakiejś naszej kosy we własnych graczy, bo to wy jesteście zdrajcami, czaisz? XD

Sobie pokoloruj tą historyjkę na kartce :) odklejeńcami to wy jesteście:)
 

DeletedUser209423

Guest
Ja zostalem pojechany na 3 swiatach i 10 wygralem, za jakis czas 184 bedzie wygrany to 11.
A cyrkowiec nie ugral nic, jego nowy cel to podbicie 2 wsi. XD

Dodajmy, że zostałeś pojechany grając w przewadze plemion.
A wygrywałeś tylko wtedy gdy Pee grało oszukańczo i w ten sposób wygrywało.

Przy czym bądźmy precyzyjni.
Blaszek masz ile? Tych sztucznie nabitych? Dwie?
Pozostałe 8 wygranych zatem gdzie?

Nieudaczniku, palisz wrota gdy Cię dojezdżają i ładujesz się na copa do innych, żeby pilnować konta.
Podpinasz się pod sukcesy innych, bo jesteś wyjątkową miernotą.
Nadajesz się, warować na koncie, gdy inni śpią. Może dlatego na copa Cię ktoś łaskawie weźmie.
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
IMG_20230524_105949.jpg
NBN totalna kompromitacja. Nie dość że skosowali nocą. Rozwalili swoje offy o naszego deffa na bonusie to jeszcze tracą wsie bez obrony.

Kto grał w NBN ten w cyrku się nie śmieje !!!!
 
Do góry