Dyskusja o sytuacji na świecie 190

DeletedUser209423

Guest
black na kolejnym świecie zburzy komuś 3 poziomy budynku i straci wioske GOAT

Nie straci, tylko być może zrezygnuje z gry.
Świadomie. To będzie moje decyzja a nie jakiegoś nieudacznika.
Kiedy niby straciłem? Może na 186, gdzie konto było w kasacji i się nie logowałem?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.327
Nie muszę was atakować, sami padniecie.
Powtarzam Ci, że rozbijam

--

Ponowię pytanie
Dlaczego kłamałeś, że nie miałeś blaszki za RA?
Przecież miałeś. Nabiłeś ją sztucznie na rozbiórkowych kontach
To po co robiles deffa i traciles na niego surke, po to by go teraz rozbic?
Widzisz jaka miernota jestes juz, czy jeszcze nie?

Pisalem, ze mam przewertuj sobie.
Zazdrosc bywa najgorsza, ale bol dupy z twojej strony jest jeszcze lepszy.

Na jakich rozbiorkowych kontach nieudaczniku, P! Na 137 mialo mega ciezka sytuacje i 90% frontu praktycznie przez wiekszosc gry.
Aj zapomnialem, Ty nie masz pojecia bo zaraz znowu zostaniesz pojechany przed etapem 2 wsi.

Idz sie wyplacz do mamy w ramie nieudasie
 

DeletedUser209423

Guest
Jesteś bucem.Zero kultury

Ja jestem bucem? Przypomnę Ci chamie, że to Ty jesteś jakimś noł nejmem i wlazłeś na forum z miejsca mnie atakując. Kij wie o co, bo Twój chory łeb wytworzył sobie wyobrażenie, że nie można napisać o przeszłości.
Może najpierw by wypadało napisać dzień dobry? Bo krów z Tobą nie pasałem.

--

To po co robiles deffa i traciles na niego surke, po to by go teraz rozbic?
Widzisz jaka miernota jestes juz, czy jeszcze nie?

Pisalem, ze mam przewertuj sobie.
Zazdrosc bywa najgorsza, ale bol dupy z twojej strony jest jeszcze lepszy.

Na jakich rozbiorkowych kontach nieudaczniku, P! Na 137 mialo mega ciezka sytuacje i 90% frontu praktycznie przez wiekszosc gry.
Aj zapomnialem, Ty nie masz pojecia bo zaraz znowu zostaniesz pojechany przed etapem 2 wsi.

Idz sie wyplacz do mamy w ramie nieudasie

Robiłem, bo takie było wymaganie plemienia a zawsze aktywnie grałem pod plemię.
Tylko po prostu coś mi się nie spodobało i odszedłem.
Więc nadal nie widzę.

--

Tak, zazdroszczę Ci tego, że traciłeś czas na burzenie murków, na rozdzielanie deffa w rozbiórkowych kontach w ten sposób, by nabijać maksymalne RA.
Zazdrość mnie aż zżera XD XD XD

Albo nie
Zazdroszczę tego, że straciłeś pół roku na aktywną gre i budowę konta na darmach na ś182, by finalnie rozłożyć nogi i zwiać ze świata XD XD XD

Jestem zazdrośnikiem
 
Wynik reakcji
2.392
Jesteś bucem.Zero kultury
Kiedyś jak się kogoś bluzgało na FO to się dostawało ostrzeżenia, niestety mody śpią i im się nie chce, więc zamiast założyć skutecznego bana pozwalają się bluzgać.

To jeden z głównych powodów dla których nie piszę już merytorycznie dłuższych postów na FO - skoro suppek ma wywalone na porządek na forum, to nie ma powodu dla którego ja miałbym się przekopywać potem przez tonę spamu. A bs dostał ignora.
 

DeletedUser209423

Guest
Kiedyś jak się kogoś bluzgało na FO to się dostawało ostrzeżenia, niestety mody śpią i im się nie chce, więc zamiast założyć skutecznego bana pozwalają się bluzgać.

To jeden z głównych powodów dla których nie piszę już merytorycznie dłuższych postów na FO - skoro suppek ma wywalone na porządek na forum, to nie ma powodu dla którego ja miałbym się przekopywać potem przez tonę spamu. A bs dostał ignora.

A gdzie niby ja bluzgam? Znajdź mi jeden wpis gdzie użyłem wulgaryzmu i wrzucam kasację konta. Oszuście.

Nie piszesz już na FO dlatego, że za każdym razem gdy się pojawiałeś, to obrywałeś z każdej możliwej strony.
Już nie pamiętasz? Jechali z Tobą i sojusznicy i przeciwnicy.
Aż w końcu napisałeś, że kończysz z plemionami.

To do kogo masz pretensje? Toż Ty takie kocopoły wypisywałeś, że to się w głowie nie mieści.
A potem myk, przeprowadzka, nie mam czasu, rzucam plemiona.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.327
Ja jestem bucem? Przypomnę Ci chamie, że to Ty jesteś jakimś noł nejmem i wlazłeś na forum z miejsca mnie atakując. Kij wie o co, bo Twój chory łeb wytworzył sobie wyobrażenie, że nie można napisać o przeszłości.
Może najpierw by wypadało napisać dzień dobry? Bo krów z Tobą nie pasałem.

--



Robiłem, bo takie było wymaganie plemienia a zawsze aktywnie grałem pod plemię.
Tylko po prostu coś mi się nie spodobało i odszedłem.
Więc nadal nie widzę.

--

Tak, zazdroszczę Ci tego, że traciłeś czas na burzenie murków, na rozdzielanie deffa w rozbiórkowych kontach w ten sposób, by nabijać maksymalne RA.
Zazdrość mnie aż zżera XD XD XD

Albo nie
Zazdroszczę tego, że straciłeś pół roku na aktywną gre i budowę konta na darmach na ś182, by finalnie rozłożyć nogi i zwiać ze świata XD XD XD

Jestem zazdrośnikiem
Pewnie, rozbij deff latwiej bedzie Cie podbic XDD

Zazdro Cie zzera, ze nic nie ugrales i nie osiagnales nawet w takiej gierce pixelowej XD

Nie moja wina, ze cieniasy tam sie tak obsraly ze musialy podpisac sie na 80% swiata.
A co do darm to dasha mial wskoczyc do mnie na coopa z lady mocarz dlatego go zjadalem nieudaczniku.
Nie wskoczyl bo nie bylo sensu, napisalem im ze i tak 80% swiata na nas i przy tych ustawieniach nie ma szans tego ugrac ;]
 

DeletedUser209423

Guest
Jaki jest sens oddawania blachy za RO graczowi z wrogiej koalicji? w przypadku gdy zassał on deffa i nabił ją tylko dlatego, że wygrana koalicja musiała przejąć jego wioski w celu zdobycia dominacji. Przecież w takim układzie blaszka za RO zawsze trafiałaby do strony przeciwnej ze względu na to, że się tylko broni. Brak możliwości nabicia RO strony wygranej polega na niewielkiej liczbie akcji ze strony przeciwnej.

Więc czemu należy oddać taką blaszkę wrogowi, który nic nie robi? Lepszym rozwiązaniem jest przecież wytypowanie z koalicji wygranej osoby, która na taką blaszkę zasługuje ze względu, np. na zaangażowanie czy zasty. Co więcej, biorąc zasty RO nie nabija się na konto osoby, która je trzyma. W takim przypadku sztuczne nabijanie statystyk jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo blaszkę otrzyma osoba która na nią zasłużyła. Oczywiście istnieją przypadki, gdzie gracz z koalicji przeciwnej zasłużył na blaszkę RO, ale są to sytuację skrajne.


Bardzo ciekawy wpis.
Niemniej wyjaśnię Ci jak to wyglądało w przypadku @Kanarinios.

On miał miejsce w końcowym składzie Pee gwarantowane już na starcie świata.
Mógł leżeć z wywalonymi jajkami a i tak miejsce by dostał, choć inni robili dla plemienia dużo więcej.
Dlatego, żeby nie było awantur i przypału, Bulwa i jego przydupaski wymyślili sobie sposób jak kiwać resztę graczy. Tych nie rdzennych Pee.
Mianowicie, brali rozbiórkowe konta, przerzucali deffa tak, żeby jak najwięcej go rozbić. Na przykład przekierowali do wioski samych mieczników i Kanar sobie wjeżdżał na zerowym murku kawalerią.
I staty puchły.
Gdy przychodziło do końcowych rozstrzygnięć, kierownictwo Pee pisało - 'ten gracz zasłużył na blaszkę, zobaczcie ile robił, jakie RA'

To samo potrafili robić nabijając również RO.

Niebywały poziom zakłamania i nieuczciwości.
Blachy Kanara są warte spuszczenia w kiblu
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.327
Bardzo ciekawy wpis.
Niemniej wyjaśnię Ci jak to wyglądało w przypadku @Kanarinios.

On miał miejsce w końcowym składzie Pee gwarantowane już na starcie świata.
Mógł leżeć z wywalonymi jajkami a i tak miejsce by dostał, choć inni robili dla plemienia dużo więcej.
Dlatego, żeby nie było awantur i przypału, Bulwa i jego przydupaski wymyślili sobie sposób jak kiwać resztę graczy. Tych nie rdzennych Pee.
Mianowicie, brali rozbiórkowe konta, przerzucali deffa tak, żeby jak najwięcej go rozbić. Na przykład przekierowali do wioski samych mieczników i Kanar sobie wjeżdżał na zerowym murku kawalerią.
I staty puchły.
Gdy przychodziło do końcowych rozstrzygnięć, kierownictwo Pee pisało - 'ten gracz zasłużył na blaszkę, zobaczcie ile robił, jakie RA'

To samo potrafili robić nabijając również RO.

Niebywały poziom zakłamania i nieuczciwości.
Blachy Kanara są warte spuszczenia w kiblu
Nieudaczniku, my na 137 mielismy 90% frontu prawie przez cala gre, to jak mielismy przerzucac deffa z kont rozbiorkowych i go sobie rozbijac? Skoro u nas go brakowalo i kazdy jechal na oparach? XD

Chlop jest tak uposledzony, ze to sie nadaje juz powoli do UWAGA TVN.
Ewenement na skale swiatowa, dlugo juz nie bedzie takiego głąba jak on na swiecie.
Mam nadzieje, ze jestes ostatnim z tego pokolenia.
 

DeletedUser209423

Guest
Nieudaczniku, my na 137 mielismy 90% frontu prawie przez cala gre, to jak mielismy przerzucac deffa z kont rozbiorkowych i go sobie rozbijac? Skoro u nas go brakowalo i kazdy jechal na oparach? XD

Chlop jest tak uposledzony, ze to sie nadaje juz powoli do UWAGA TVN.
Ewenement na skale swiatowa, dlugo juz nie bedzie takiego głąba jak on na swiecie.
Mam nadzieje, ze jestes ostatnim z tego pokolenia.

Całą grę miałeś 90% frontu?
Ty walczaku.
A na 182 byłeś w większościowej koalicji,miałeś 50% frontu i zwiałeś, bo druga koalicja miała trochę więcej wiosek XD XD XD XD

Na oparach chłop jechał do ostatniego dnia świata. Taki trudny świat.

--

Pisałeś, że do Choroszczy, zmiana narracji?
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
784
Nie straci, tylko być może zrezygnuje z gry.
Świadomie. To będzie moje decyzja a nie jakiegoś nieudacznika.
Kiedy niby straciłem? Może na 186, gdzie konto było w kasacji i się nie logowałem?
Będziesz akurat jechał na truskawki? Mniej więcej na etapie pałaców i poważniejszych przejęć akurat się sezon zacznie :)
Ewentualnie kup sobie chomika- zawsze może umrzeć :) (świadomie)
 

DeletedUser209423

Guest
Będziesz akurat jechał na truskawki? Mniej więcej na etapie pałaców i poważniejszych przejęć akurat się sezon zacznie :)
Ewentualnie kup sobie chomika- zawsze może umrzeć :) (świadomie)

Nie, nie jeżdżę na truskawki. I nigdy nie jeździłem. Uważam, że zbieranie truskawek i zapłata tam, to istne zdzierstwo. Już lepiej puszki pozbierać.

Nie musisz się martwić o mnie, doprawdy. Black Snow nigdy nie ucieka.
Ja pokonuję wroga i jak wykonam swoje zadanie, po prostu się kasuje.
 
Do góry