Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Prezes Arsh

Pikinier
Wynik reakcji
52
Szanowny Panie @Jurekn LXXIX dostęp do forum trd do tej pory mam mimo że na 190 mnie już nie ma xd.
Macie kreta bliżej niż myślicie.
Druga sprawa że Chudes to legenda plemion więc ciężko się nie domyślić że nie będzie korzystał z skryptów.
Jeśli ktoś gra w tą grę ciągiem to zna graczy z innych światów oraz są też plotki na każdego gracza więc znalezienie haków na kogokolwiek to nie problem.

Kradzież to kradzież, dzisiaj hasło do plemion a jutro do banku.
Żyjemy w tak pojebany świecie że wszystko można ukraść przez zwykła grę nawet nie znając drugiej osoby.
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
tK59uNk.png
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.165

Mój komentarz do "afery hasłowej":

CdChudes stworzył plaster miodu [honeypota]. Po otworzeniu strony 3.09.2023 już pobierały się jakieś pliki. Cała seria podejrzanych komunikatów, w tym przy logowaniu na plemiona.pl
Rohański wywiad wykorzystując osobowe źródła informacji zaczął zaciskać swe szczęki na Chudesie. Nie byliśmy świadomi na co trafiliśmy do bardzo niedawna. Przy pisaniu zgłoszenia kierowaliśmy się regulaminem. Dopiero dzisiaj poprosiliśmy kogoś kto już nie gra w plemiona.pl, ale świetnie zna grę o analizę skrytpów (jest to w poście @Lord Rajmund z Kałuży.)
Wcześniej zgłosiliśmy Chudesa za prośbę o blika, a także opublikowanie nielegalnych skryptów na plemiennym forum. Gracz otrzymał bana na ~~7 dni bez ochrony. Chyba nawet ban ten został skrócony o 1-2 dni.
Rohan zorganizował akcję na godziny 21-23 na to zbanowane konto (nick w plemionach: Piekielne Duo) na średnich moralach 50-75% i ze wzmocnionymi obstawami - Chudesowi zostały 2 wioski. Ten tak się zapieklił, że niestety uległ pokusie (a może działo się to już wcześniej - wszak po co zbierać hasła) i wbił na konto swojego współplemieńca @Kiedysiek (nick w plemionach: Łowcy Twoich Wiosek) ze 182, który gra jako frontowiec w Rohanie na 190 żeby podejrzeć komendy przed bardzo dużą akcją Rohanu. Jest w tej historii też dziwny ban dla kozła ofiarnego @Prezes Arsh za nielegalne przekazanie hasła.

Rano TRD starało się zaprzeczyć, teraz stara się sprawę zbagatelizować i zamilczeć. Jeszcze niedawno @Morfus i @Yoshi From Hell pisali coś, że nie spodziewali się takiej pizdowatej i nieuczciwej gry z naszej strony. A mamy do czynienia z jedną z największych afer na plemionach.

Czy zostaną wystosowane oficjalne przeprosiny? Czy osoby, które wiedziały od Chudesa o prowadzonych działaniach wykraczających poza to co nazywamy wywiadem na plemionach skasują swoje konta? Czy Chudes używał zdobytych haseł do wpływania na inne światy niż 182 i 190? Skrypty te były na tyle funkcjonalne, że środowisko bociarzy używało je nie tylko na światach 182 i 190.

Zachęcam do dyskusji.
@husqa*strongmaman JUZ WIEM SKAD MIALES HASLO DO KONTA OVERA I JAK ROZWIAZALES FIESTE
 
Do góry