Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.784
Husqa co jebał MAG do ostatniej kropli potu za skrypty na 182, i stawiał KEY w roli obrońców moralności w walce z bociarzami, a wyszło, że KEY też na nich leciało :|

„aLe MAg bYŁ0 g0RSzE!” alert
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Husqa co jebał MAG do ostatniej kropli potu za skrypty na 182, i stawiał KEY w roli obrońców moralności w walce z bociarzami, a wyszło, że KEY też na nich leciało :|

„aLe MAg bYŁ0 g0RSzE!” alert
najlepsze że przegraliście prawdopodobnie przez to że przez to że używaliście też ich botów, wbijali wam na konta XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
przynajmniej takie chodzą słuchy w eterze

przecież to tragikomedia fabcio, wiesz o tym
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
@chudes
na wayback machine jest wersja Twojej strony z 25 sierpnia
ale..
nie martw się, mam ściągniętą ją na dysk, wersję z dzisiaj, przed tym jak obsrałeś zbroję i ją usunąłeś xD

dział prawny Rohanu rusza do akcji
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.242
Trzeba być ściekiem społecznym, żeby wykradać komuś dane (pamiętajcie, że tym razem to było hasło do plemiona ale myślicie że coś go blokowało przed zabraniem innych oprócz strachu?) TYLKO PO TO żeby wygrać w jebaną grę przeglądarkową XDDD
Idź podotykać trawy ChChudes
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
nie ma dowodu, powtarzam, nie ma żadnego dowodu że chudes wiedział o funkcji spy w swoich skryptach
nie my będziemy to rozstrzygać, ale skrypty były na domenie, która była zarejestrowana na chudesa (na jego prawdziwe dane), myślę, że to absolutnie wystarczy. ponadto - nawet jeśli nie jest autorem tego skryptu to rozpowszechnianie takich rzeczy również jest nielegalne
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.300
Trzeba być ściekiem społecznym, żeby wykradać komuś dane (pamiętajcie, że tym razem to było hasło do plemiona ale myślicie że coś go blokowało przed zabraniem innych oprócz strachu?) TYLKO PO TO żeby wygrać w jebaną grę przeglądarkową XDDD
Idź podotykać trawy ChChudes
ale kto powiedział że to były tylko hasła do plemion? tylko autor wie co zebrał, poza tym ktoś może mieć hasło do plemion tkaie samo jak do banku dla przykładu (idiotyczne, ale możliwe), a sporo osób tutaj zna się z imiona i nazwiska

nie my będziemy to rozstrzygać, ale skrypty były na domenie, która była zarejestrowana na chudesa (na jego prawdziwe dane), myślę, że to absolutnie wystarczy. ponadto - nawet jeśli nie jest autorem tego skryptu to rozpowszechnianie takich rzeczy również jest nielegalne
to byla ironia mordo xd
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
[..]
to byla ironia mordo xd
no wiem, po prostu wyjaśniam xD
-

ja na przykład w skryptach do małpki podpisuje się tak:

sgrS998.png


chudes nawet nie miał jaj się podpisać jakkolwiek xD
no ale udostępniał to z domeny zarejestrowanej na swoje nazwisko, więc beka podwójna xD
 

Kertiz

Miecznik
Wynik reakcji
136
do trd

płakaliście wielokrotnie o nasze jakieś krzywe akcje (pomijając fakt, że wszystkie nasze zagrania były spowodowane Waszym chujowym zachowaniem), to...:

jak dotąd powstrzymywaliśmy się przed zagrywkami poniżej pasa - po dzisiejszym ujawnieniu Waszych zagrań autentycznie nielegalnych i po prostu niebezpiecznych oświadczam, że ja już nie będę miał hamulców żeby Wam zrobić pod górkę

powodzenia xD
 
Do góry