Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Przeciez już na początku pisaliśmy że turki to człony Stefanów .Stefany mają jeszcze 2 czy 3 człony ukryte.
Tak samo jak wcześniej pisałem dla liderów plemion z którymi stefany były pomieszane kogo mają u siebie od nich i mi nie wierzyli a potem złożyli się na lokalne akcje bo wszystko zostało przekazane dla Stefanów
ta, ruchan, piekło oraz pedalsów
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
874
Przeciez już na początku pisaliśmy że turki to człony Stefanów .Stefany mają jeszcze 2 czy 3 człony ukryte.
Tak samo jak wcześniej pisałem dla liderów plemion z którymi stefany były pomieszane kogo mają u siebie od nich i mi nie wierzyli a potem złożyli się na lokalne akcje bo wszystko zostało przekazane dla Stefanów
Nawet od ich graczy takie info miałem, więc się tylko śmieje, że kosa od Turków = Stefanów.

Ale nigdy bym nie pomyślał, że zmiana nazwy może kończyć wypowiedzenie
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
290
Nawet od ich graczy takie info miałem, więc się tylko śmieje, że kosa od Turków = Stefanów.

Ale nigdy bym nie pomyślał, że zmiana nazwy może kończyć wypowiedzenie
Wiesz jak to jest.Powie gramy u Stefanów jako ich człony to dyplomacja nie obowiązuje już poprzednia:)
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Przeciez już na początku pisaliśmy że turki to człony Stefanów .Stefany mają jeszcze 2 czy 3 człony ukryte.
Tak samo jak wcześniej pisałem dla liderów plemion z którymi stefany były pomieszane kogo mają u siebie od nich i mi nie wierzyli a potem złożyli się na lokalne akcje bo wszystko zostało przekazane dla Stefanów
Jak się obsrałeś to na kolana i błagaj o litość.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
290
Dla mnie ktoś to tam gra nie ma szacunku do samego siebie i tyle.Osobiscie wolał bym dać kasację niż grać u nich.Dla tego na wstępnym uciekłem stamtąd jak zobaczyłem Nicki i poziom konwersacji.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.227
Dla mnie ktoś to tam gra nie ma szacunku do samego siebie i tyle.Osobiscie wolał bym dać kasację niż grać u nich.Dla tego na wstępnym uciekłem stamtąd jak zobaczyłem Nicki i poziom konwersacji.
Co Ty wiesz o poziomie konwersacji jak ostatnio dyskutowałeś o wpływie wsadzenia kciuka w tyłek, na spust spermy.

To że się nie odnalazłeś u nas to najprzyjemniejsza rzecz którą spotkała nasze biedne plemie na tym forum.

Wszędzie prostaki i chamy nas zaczepiają.

Ciągle nas kosują, łamią pakty.

Stefany są ostatnim bastionem honoru i uczciwości w tej obrzydliwej grze.

Dlatego wy wszyscy robicie nam pod górkę.

DOBRO ZWYCIĘŻY
 
Wynik reakcji
39
Co Ty wiesz o poziomie konwersacji jak ostatnio dyskutowałeś o wpływie wsadzenia kciuka w tyłek, na spust spermy.

To że się nie odnalazłeś u nas to najprzyjemniejsza rzecz którą spotkała nasze biedne plemie na tym forum.

Wszędzie prostaki i chamy nas zaczepiają.

Ciągle nas kosują, łamią pakty.

Stefany są ostatnim bastionem honoru i uczciwości w tej obrzydliwej grze.

Dlatego wy wszyscy robicie nam pod górkę.

DOBRO ZWYCIĘŻY
Po napisaniu tego bez problemu spojrzałeś w lustro?
 
Do góry